AlcoPRO nuo alkoholizmo

Alkoholis griauna žmogaus gyvenimą, nes padaro jį priklausomą nuo reguliaraus alkoholio vartojimo.

Priklausomybė išsivysto ne iš karto. Asmuo gali vartoti alkoholį kasdien arba retkarčiais, taip padėdamas pamatus būsimai priklausomybei. Netrukus kasdienis didelis alkoholio vartojimas tampa žmogaus poreikiu.

AlcoPRO nuo alkoholizmo

Toks gyvenimo būdas sugriauna šeimos ir socialinius ryšius, padaro galą profesinei sveikatai ir sugriauna sveikatą. Ar norite atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio? Vartokite vaistą Alcopro!

Alcopro nuo alkoholizmo yra unikalus vaistas, kuris palaipsniui naikina priklausomybę nuo alkoholio.

Manote, kad jo veiksmingumą lemia hormonai, chemikalai ir kitos pavojingos medžiagos? Jokiu būdu! Jis veikia, nes jo sudėtyje yra didelės koncentracijos augalinių medžiagų.

Jos naikina fizinę ir psichologinę priklausomybę, grąžindamos alkoholiką į buvusį visavertį gyvenimą. Svarbu tai, kad vaistas neturi nė menkiausio neigiamo poveikio organizmui; priešingai, jis atstato pažeistus organus ir sistemas.

Alcopro pirkti
Alcopro kaina

Kiek kainuoja Alcopro? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Alcopro privalumai

Vaistai, psichiatrija ir priklausomybės gydymas yra bejėgiai gydant jūsų priklausomybę nuo alkoholio? Išbandykite vaistą Alcopro, kuris neabejotinai atsikratys žalingo alkoholio poveikio. Jis turi šių privalumų:

 • Patogi leidimo forma. Alcopro nuo alkoholizmo gaminamas vienkartiniam vartojimui skirtų lazdelių pavidalu. Jas patogu vartoti oficialioje ir neoficialioje aplinkoje;
 • Saugumas. Į Alcopro nuo alkoholizmo sudėtį įeina tik natūralios kilmės komponentai. Jie negali sukelti intoksikacijos, nepageidaujamų reakcijų ir kito nepageidaujamo poveikio;
 • Visapusiškas teigiamas poveikis organizmui. Alcopro nuo alkoholizmo šalina psichologinį ir fizinį potraukį alkoholiui, regeneruoja pažeistus organus ir sistemas, turi ryškų detoksikuojamąjį, imunomoduliuojamąjį, antioksidacinį ir gydomąjį poveikį. Todėl šis vaistas pašalina alkoholizmą tik per 1 gydymo kursą;
 • universalumas. Alcopro nuo alkoholizmo gali vartoti visi, kenčiantys nuo priklausomybės, net alergiški žmonės ir sergantys lėtiniais negalavimais;
 • Demokratiška kaina. Užsakydami vaisto Alcopro, bet kuris iš jūsų pašalins esamą priklausomybę, nesikreipdami į brangiai kainuojančią siaurų specialistų pagalbą.

Kodėl turėtumėte vartoti Alcopro, kai kovojate su piktnaudžiavimu alkoholiu? Analogų šiam vaistui nerasite pas kitus gamintojus. Jo formulėje derinami tik augaliniai ingredientai, kuriuos puikiai įsisavina organizmas. Jie gerina smegenų, kepenų ir kitų organų bei sistemų darbą, neutralizuoja neigiamą kasdienio alkoholio vartojimo poveikį. Formulė nutraukia psichologinę ir fizinę priklausomybę nuo reguliaraus alkoholio vartojimo.

Alcopro sudėtis

Netikite, kad ekologiškas vaistas padės atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio? Tada perskaitykite vaisto Alcopro sudėtį ir įsitikinkite jo realiu veiksmingumu:

 • Jonažolės ekstraktas. Vitaminų šaltinis, stiprinantis organizmo imuninę sistemą. Taip pat pasižymi regeneruojamuoju, detoksikuojamuoju ir atstatomuoju poveikiu;
 • Jonažolės ekstraktas. Sudedamoji dalis, normalizuojanti kraujospūdį. Taip pat mažina migreną;
 • saldymedžio ekstraktas. Medžiaga, kuri normalizuoja smegenų medžiagų apykaitą. Gerina serotonino, džiaugsmo hormono, sintezę, šalina priklausomybę nuo alkoholio;
 • Ežiuolės ekstraktas. Dar vienas naudingas Alcopro komponentas. Jis šalina nerimą, drebulį ir sukuria antipatiją alkoholio vartojimui.

Alcopro vartojimo instrukcijos

Kaip šio vaisto pagalba atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio? Pakanka tik laikytis vaisto Alcopro vartojimo instrukcijų:

 1. Vaistas vartojamas kasdien po 1 lazdelę kartu su vandeniu.
 2. Gydymo trukmė – 1 mėnuo.

Preparatas išduodamas be recepto, nes jo sudėtyje nėra pavojingų medžiagų. Atsisakyti vartoti Alcopro turėtų tik alergiški asmenys, nepilnamečiai, nėščios ir žindančios moterys.
Tik atsakingai laikydamiesi vaisto Alcopro nurodymų atsikratysite esamos priklausomybės nuo alkoholio, atkursite savo sveikatą, šeimyninį ir socialinį gyvenimą.

Kur įsigyti Alcopro

Alcopro galima užsisakyti tik gamintojo interneto svetainėje. Tai leidžia įsigyti autentišką ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje skelbiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premija, konsultacija su produkto ekspertu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Alcopro vaistinėje

Šiuo metu Alcopro vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Alcopro atsiliepimai

Sergejus, 44 metai.

Viskas prasidėjo nuo butelio alaus savaitgaliais, vėliau ši dozė tapo kasdiene doze, o vėliau alų pakeičiau aukštesniu laipsniu. Nelaukdamas, kol apsiprasiu, likau be darbo ir šeimos. Tuomet ir apsipratau, atsidūręs ant gyvenimo slenksčio, be jokių perspektyvų, be pinigų gydymui. Pats negalėjau susidoroti su priklausomybe, todėl internete pradėjau ieškoti veiksmingų vaistų. Sužinojau apie Alcopro, daugelis žmonių rašė, kad jis tikrai padeda nuo alkoholizmo ir atstato organizmą nuo jo poveikio. Užsisakiau jį, vartojau kasdien ir netrukus visiškai nebeturėjau potraukio alkoholiui, dingo galvos skausmai ir nerimas, buvau geros nuotaikos. Gydymas baigtas – jokio potraukio praėjusiam gyvenimui, negeriu jau šešis mėnesius, susiradau darbą, atkuriu normalų gyvenimą.

Romanas, 33 metai.

Kartais persivalgau ir mane ištinka baisi pagirios. Tą dieną išgeriu daug tablečių, kad jausčiausi kaip žmogus. Apie produktą Alcopro sužinojau iš atsiliepimų, kuriuose teigiama, kad jis gerai atstato organizmą. Nusprendžiau užsisakyti produktą, nes jis yra augalinis ir geresnis nei cheminių medžiagų vartojimas. Užsisakiau jį, turėjau galimybę išbandyti, bet nesupratau poveikio. Šiam vaistui suteikiau šansą kelis kartus. Jokio poveikio nesulaukiau. Atėjau čia, kad palikčiau neigiamą atsiliepimą apie Alcopro. Deja, šis vaistas neveikia, nors yra saugus. Tačiau dabar atidžiau perskaičiau instrukcijas ir supratau, kad klydau. Pasirodo, šis vaistas skirtas alkoholizmui gydyti, o ne pagirių simptomams šalinti, jis man netinka, todėl negaliu jo vertinti.

Olga, 48 metai.

Nepastebėjau, kaip įgijau priklausomybę nuo alkoholio. Anksčiau bet kokį stresą malšindavau vynu ir bendrais susitikimais su draugėmis, o paskui tai tiesiog tapo įpročiu. Gėriau kasdien, net slėpdavau alkoholį namuose, o dabar man gėda apie tai net pagalvoti. Kreipiausi į narkologą, bet jis man nepadėjo, kai internete perskaičiau straipsnį apie vaistą Alcopro, netikėjau jo veiksmingumu, bet atsiliepimai buvo geri, todėl nusprendžiau suteikti jam šansą. Patį vaistą lengva vartoti, nepastebėjau jokių neigiamų reakcijų, tačiau norėjau nustoti gerti jau pirmosiomis dienomis. Gydymo metu nebuvo jokio nerimo ar skausmo, priklausomybė mane paliko lengvai. Dabar jau metus esu blaivus, už ką esu dėkingas šio vaisto gamintojui. Rekomenduoju jį vartoti, jei reikia.

Tamara, 55 metai.

Turėjau problemų su sūnumi, jis buvo alkoholikas. Mano įtikinėjimai ir griežtos priemonės nepadėjo – jis gėrė kiekvieną dieną, net vogė pinigus. Priverčiau jį gultis į ligoninę, jis pabėgo ir vėl pradėjo gerti! Perskaičiau keletą atsiliepimų forume apie Alcopro nuo alkoholizmo. Jie sako, kad jis labai padeda, galima duoti alkoholikui jo neinformavus. Jame yra žolelių ir nėra jokio šalutinio poveikio. Užsisakiau jį sūnui, laikiausi instrukcijų, sūnus jį išgėrė net nepastebėjęs. Galiausiai po kelių dienų jis nustojo gerti, sako, kad blogai jaučiasi nuo alkoholio. Dabar jis yra kitoks žmogus, mokosi, sportuoja, tegul būna.

Kirilas, 56 m.

Anksčiau stresą malšinau gerdamas alkoholį, bet dabar pradėjau turėti problemų su sveikata. Kasdien vartojau dideles dozes, kad atgaučiau bent šiek tiek pasitikėjimo savimi. Kreipiausi pagalbos į specialistą. Kreipiausi pagalbos į specialistą ir man buvo išrašytas Alcopro. Gydytojas pasakė, kad tai yra tai, ko man reikia. Pradėjau vartoti šį vaistą ir po kelių dienų man pavyko nustoti gerti. Mano sveikatos būklė taip pat labai pagerėjo. Negrįžau prie įprasto gyvenimo būdo, vaistas tikrai veikia.

Pirkti dabar Lietuvoje