Alcozar nuo alkoholizmo

Alcozar nuo alkoholizmo yra natūralus produktas, kuris padės jums nugalėti priklausomybę nuo alkoholio. Šią priemonę sukūrė biotechnologų grupė specialiai kovai su vienu labiausiai paplitusių ir pavojingiausių šiuolaikinės visuomenės įpročių.

Alcozar nuo alkoholizmo

Kitaip nei daugelis kitų metodų, Alcozar veikia švelniai ir veiksmingai dėl unikalios natūralių ekstraktų formulės. Šis naujas produktas padės Jums per trumpiausią įmanomą laiką pamiršti žalingą aistrą alkoholiui, nuodijančią Jūsų gyvenimą.

Vos po kelių dienų reguliaraus Alcozar vartojimo pajusite, kaip dingsta noras per daug gerti. Nustebsite, kaip išnyks ilgametis potraukis alkoholiui! Užuot norėję atsipalaiduoti su taure vyno, pajusite abejingumą ar net pasibjaurėjimą alkoholiu.

Alcozar pirkti Lietuvoje
Alcozar kaina

Kiek kainuoja Alcozar nuo alkoholizmo? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Alcozar nauda

 • Sudėtyje yra tik natūralių komponentų, saugus ir nesukelia šalutinio poveikio. Leidžia Alcozar vartoti ilgą laiką be pavojaus sveikatai.
 • Veiksmingai blokuoja potraukį alkoholiui. Alcozar veikia smegenų lygmeniu, blokuodamas receptorius, atsakingus už potraukį alkoholiui.
 • Jis pašalina pagirių sindromą ir sukelia nenorą vartoti alkoholį. Alcozar sudedamosios dalys neutralizuoja alkoholio skilimo produktus, panaikindamos pagirias. Taip pat formuoja nuolatinį nenorą alkoholiui.
 • Atstato kepenų ir kitų organų veiklą po ilgalaikio alkoholio vartojimo. Alcozar sudėtyje yra galingų antioksidantų, kurie neutralizuoja toksinus ir sukelia regeneracijos procesus.
 • Gerina nervų sistemą, atmintį ir dėmesį. Alcozar sudedamosios dalys optimizuoja neuromediatorių pusiausvyrą, gerina pažinimo funkciją.
 • Gerina nuotaiką, šalina depresiją. Normalizuoja serotonino ir kitų hormonų, atsakingų už gerą nuotaiką, kiekį.

Alcozar sudėtis

 1. Propolio ekstrakte yra flavonoidų, kurie saugo kepenų ląsteles nuo toksinų ir skatina kepenų regeneraciją.
 2. Puerarijų ekstrakte gausu aminorūgščių, kurios ramina nervų sistemą ir gerina miegą.
 3. Rožių ekstraktas šalina skysčių perteklių iš organizmo, palengvina inkstų ir kepenų darbą.
 4. Pipirmėčių ekstraktas šalina pykinimą ir galvos skausmą po apsinuodijimo.
  Saldymedžio ekstraktas suriša ir pašalina toksinus, valo kraują.
 5. Jonažolės ekstraktas stimuliuoja kepenis, spartina alkoholio apykaitą.
 6. Alfa-lipoinė rūgštis yra stiprus antioksidantas, saugantis ląsteles nuo streso.

Taigi visi Alcozar komponentai papildo vienas kitą, užtikrindami visapusišką gydomąjį poveikį sergant alkoholizmu.

Vartojimo instrukcijos

Alcozar reikia vartoti 2 kartus per dieną valgio metu. Miltelius pakanka ištirpinti stiklinėje vandens. Kurso trukmė – 1 mėnuo. Norint pasiekti ilgalaikį rezultatą, priėmimą galima kartoti.

Kur įsigyti Alcozar

Alcozar galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leis jums įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje pateikiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja jus pirkti.

Pirkti Alcozar vaistinėje

Šiuo metu Alcozar vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Specialistų atsiliepimai

Anna, psichologė:

Savo praktikoje dažnai susiduriu su priklausomybės nuo alkoholio problema. Ilgą laiką negalėjau rasti veiksmingos priemonės, kaip padėti tokiems pacientams. Tačiau susipažinusi su „Alcozar” galiu drąsiai rekomenduoti jį kaip patikimą ir saugų būdą atsikratyti priklausomybės. Jau po mėnesio Alcozar vartojimo pacientams išnyksta potraukis alkoholiui, pagerėja sveikata ir nuotaika. Matau, kad šis produktas tikrai padeda žmonėms susigrąžinti savo gyvenimo kontrolę.

Aleksejus, narkologas:

Per daugelį darbo klinikoje metų išbandžiau daugybę alkoholizmo gydymo metodų. Deja, ne visi jie veiksmingi. Alcozar man tapo tikru atradimu. Tai natūralus kompleksas, padedantis greitai ir neskausmingai atsikratyti priklausomybės. Po Alcozar vartojimo kurso pacientams normalizuojasi miegas, pagerėja atmintis ir dėmesys, išnyksta dirglumas.

Pirkėjų atsiliepimai apie Alcozar

Anna, 27 metai:

Ilgai negalėjau savęs priversti mesti gerti. Alkoholis man buvo būdas atsipalaiduoti po darbo dienos. Tačiau laikui bėgant supratau, kad gėrimas griauna mano gyvenimą. Draugai man patarė išbandyti „Alcozar”. Jau po savaitės jo vartojimo nustojau jausti norą gerti. Šis natūralus kompleksas tikrai daro stebuklus!

Pavelas, 35 metų:

Stresas darbe pastūmėjo mane į alkoholį. Pradėjau grįžęs namo tuoj pat įsipilti šlakelį, kad atsipalaiduočiau. Per porą metų nuo stikliuko prieš miegą tai peraugo į tikrą problemą. Tačiau „Alcozar” vartojimo kursas padėjo man susigrąžinti blaivų gyvenimą. Dabar galiu kontroliuoti savo veiksmus ir jaučiuosi laisvas.

Julija, 42 metai:

Mano vyras visada mėgo išgerti su draugais per šventes. Tačiau laikui bėgant alkoholis visiškai užvaldė jo protą. Jis pradėjo užsisakinėti gėrimus į namus ir dingdavo kelioms dienoms. Nežinojau, ką daryti, kol nesužinojau apie „Alcozar”. Šis natūralus kompleksas sugrąžino mano mylimąjį į normalią būseną. Labai ačiū jo kūrėjams!

Andrejus, 38 metai:

Po skyrybų įniršau į girtuoklystę. Galėdavau iki vėlumos užsibūti bare, o paskui vos grįždavau namo. Tai tęsėsi kelis mėnesius, kol draugas rekomendavo „Alcozar”. Vos po poros savaičių vartojimo pajutau pasibjaurėjimą alkoholiu. Šis produktas padėjo man išeiti į pasitaisymo kelią.

Olegas, 44 metų:

Kai buvau jaunas, dažnai gerdavau su bičiuliais ir nemaniau, kad tai problema. Tačiau laikui bėgant gėrimas tapo mano gyvenimo norma. Supratau, kad turiu kažką keisti, kai atsitiktinai sužinojau apie „Alcozar”. Po „Alcozar” vartojimo kurso tarsi atgimiau iš naujo. Dabar esu blaivus ir laimingas, kad sugebėjau įveikti šią priklausomybę.

Pirkti dabar Lietuvoje