Alkotox nuo alkoholizmo

Alkotox nuo alkoholizmo yra koncentruoti skysti lašai, kuriuos reikia vartoti reguliariai pagal nustatytą grafiką. Tai vienintelis būdas natūraliai atsisakyti alkoholio. Priklausomam asmeniui išsivysto stiprus aistros alkoholiui jausmas.

Alkotox nuo alkoholizmo

Tai pasiekiama koreguojant sutrikusios medžiagų apykaitos procesus smegenyse, kuriuos sukelia reguliarus etanolio vartojimas. Narkomanas įgyja valios stiprybės, ryžto, geros sveikatos ir gali sugrįžti į savarankišką ir aktyvų gyvenimą be sutrikimų ir be psichiatrų ar narkologų pagalbos.

Kodėl priklausomybės nuo alkoholio gydymo būdų įvairovėje geriau rinktis Alkotox? Jų formulė pagrįsta turtingu vaistažolių kompleksu, kuriame yra didelė kiekvieno komponento koncentracija. Sąveikaudami sinergiškai, jie sustiprina vienas kito veikimą. Formulė atkuria normalią smegenų medžiagų apykaitą, palengvina abstinencijos sindromą, detoksikuoja ir atgaivina sistemas bei organus.

Alkotox pirkti Lietuvoje
Alkotox kaina

Kiek kainuoja Alkotox nuo alkoholizmo? Dabartinę kainą rasite paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Alkotox nauda

Susiduriate su baisia rykšte, vadinama alkoholizmu, ir nė vienas iš rekomenduojamų gydymo metodų nedavė rezultatų? Nenusiminkite, siūlome Jums išeitį – Alkotox lašus. Tarp jų privalumų:

 • Optimalus formatas. Alkotox nuo alkoholizmo pateikiamas lašų pavidalu. Dėl to vaistas greitai ir visiškai įsisavinamas organizme. Jį patogu vartoti namuose ir stovyklavimo sąlygomis.
 • Įrodytas veiksmingumas. Tai, kad Alkotox nuo alkoholizmo tikrai padeda nuo šios pavojingos priklausomybės, nėra rinkodaros triukas. Tai įrodyta laboratorinėmis sąlygomis ir patvirtinta daugybe teigiamų atsiliepimų iš realių pirkėjų.
 • Funkcionalumas. Alkotox nuo alkoholizmo šalina žalingą įprotį, atkuria organų ir sistemų funkcionalumą, smegenų veiklą, stiprina sveikatą. Vaisto formulė pradeda detoksikacijos procesus, pašalina iš organizmo etanolio liekamuosius produktus.
 • Vartojimo universalumas. Alkotox nuo alkoholizmo gali būti vartojamas gydymo ir profilaktikos tikslais. Jį gali vartoti įvairaus amžiaus žmonės, nepriklausomai nuo jų sveikatos būklės.
 • Galimybė įsigyti. Alkotox lašus galite užsisakyti gamintojo interneto svetainėje ir atsikratyti alkoholizmo nesikreipdami į psichiatrus ir priklausomybės ligų specialistus.

Alkotox sudėtis

Jei abejojate, kad vaistas gali padėti atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio, išstudijuokite Alkotox lašų sudėties komponentų savybes ir įsitikinsite, kad yra kitaip:

 • Koprinų ekstraktas. Ši organinė sudedamoji dalis slopina norą gerti alkoholį. Jis sukelia etanolio netoleravimą.
 • Bevardis muskusas. Ši medžiaga skatina regeneracijos procesus. Ji atkuria etanolio paveiktų organų vientisumą ir funkcionavimą.
 • Jonažolės ekstraktas. Šis komponentas normalizuoja medžiagų apykaitos procesus smegenyse. Jis atkuria medžiagų apykaitą ir skatina dopamino sintezę.
 • Vitaminai. Gyvybiškai svarbūs Alkotox lašų komponentai. Jie stiprina imuninę sistemą, suteikia tonusą ir gerina sveikatą.

Alkotox vartojimo instrukcijos

Abejojate, ar vienas šio vaisto kursas gali įveikti alkoholizmą? Įsitikinsite priešingai, jei laikysitės Alkotox lašų vartojimo instrukcijos:

 1. Lašai vartojami kiekvieną dieną kartu su skysčiu. Jų galima įlašinti į maisto produktus.
 2. Gydymo trukmė yra 30 dienų.

Alkotox lašai yra saugūs suaugusiesiems ir jiems nereikalingas receptas. Tačiau, remiantis instrukcija, jų vartojimą reikia nutraukti vaikams, nėščioms ir žindančioms moterims bei asmenims, kurie individualiai netoleruoja vaisto sudedamųjų dalių.

Ar alkoholis valdo jūsų protą ir lemia jūsų gyvenimą? Tai galite pakeisti vartodami Alkotox lašus. Jie sukelia antipatiją alkoholiui, regeneruoja organizmą ir užkerta kelią atkryčiui. Teisingas Alkotox lašų vartojimas padės įveikti priklausomybę nuo alkoholio ir grįžti į normalų socialinį gyvenimą. Nesilaikant nurodymų, gydymas gali būti neveiksmingas.

Kur įsigyti Alkotox nuo alkoholizmo

Alkotox galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti autentišką ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje skelbiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premiją, konsultacija su gynimo priemonės ekspertu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkite Alkotox vaistinėje

Šiuo metu Alkotox nuo priklausomybės alkoholiui vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Specialistų atsiliepimai

Irina Solovjeva, psichiatrė ir narkomanė:

Norėjau pasidalyti įspūdžiais apie Alkotox nuo alkoholizmo. Kaip specialistė dažnai susitinku su pacientais, kenčiančiais nuo priklausomybės alkoholiui, ir ieškau veiksmingų gydymo būdų. Kai sužinojau apie Alkotox lašus, paskatinta susidomėjimo ir gerų atsiliepimų, nusprendžiau atlikti tyrimą. Rezultatai buvo įspūdingi. Vaisto sudėtyje yra augalinių ingredientų, kurie padeda sumažinti potraukį alkoholiui ir pagerinti bendrą pacientų savijautą.

Maksimas Kuznecovas, terapeutas:

Kaip terapeutas, ieškau naujų būdų, kaip gydyti savo pacientų alkoholizmą. Neseniai susidūriau su vaistu Alkotox ir nusprendžiau jį ištirti. Esu maloniai nustebintas jo parodytų rezultatų. Pastebėjau, kad pacientams pagerėjo nuotaika, sumažėjo agresija ir padidėjo motyvacija įveikti priklausomybę. Alkotox lašai yra saugi ir veiksminga priemonė, kurią drąsiai rekomenduoju savo praktikoje.

Eugenija Ševcova, psichologė:

Kaip psichologė, kasdien susiduriu su alkoholizmo problema ir jo pasekmėmis. Alkotox patraukė mano dėmesį dėl savo sudėties ir pažado padėti žmonėms atsikratyti priklausomybės. Rekomenduočiau jį keliems savo pacientams ir rezultatai buvo įspūdingi. Alkotox lašai padeda sumažinti potraukį alkoholiui, pagerinti psichologinę savijautą ir susigrąžinti savo gyvenimo kontrolę.

Alkotox klientų atsiliepimai

Maksimas, 30 metų:

Mano gyvenimas ritosi žemyn ir nebeturėjau vilties tapti blaiviu. Reguliariai gėriau stiprųjį alkoholį, o po to tuo pačiu alkoholiu malšinau pagirias. Mano žmona išėjo, o aš likau vienas. Neturėjau pakankamai pinigų nueiti pas gydytojus. Iš reklamos sužinojau apie vaistą Alkotox, kuris gydo nuo alkoholizmo ir grąžina sveikatą. Mane nudžiugino atsiliepimai, sudėtis yra saugi, be to, galiu nusipirkti už prieinamą kainą be recepto. Nusipirkau ir išgėriau vaisto, po kurio neliečiau alkoholio. Tiesiog nenoriu, net nuo kvapo mane pykina. Daugiau nebenoriu jo vartoti. Kursą baigiau prieš šešis mėnesius, grįžau į normalų gyvenimą, jaučiuosi puikiai ir tikiu, kad taip bus ir toliau.

Marina, 40 metų:

Mano vyras pradėjo pasinerti į alkoholį, negali nė dienos ištverti be stikliuko. Apsvaigęs nuo alkoholio jis tampa agresyvus ir nevaldomas. Rimtai svarstau apie skyrybas, tačiau mes turime vaikų ir aš vis dar jaučiu jam jausmus. Forume man patarė nusipirkti Alkotox, jis labai padėjo, remiantis teigiamais atsiliepimais. Nusipirkau jį ir kartkartėmis duodavau vyrui, pridėdavau į maistą, nes jis nesutiko pats vartoti. Poveikio nebuvo, jis ir toliau gėrė, o mūsų šeimos gyvenimas tapo košmaru. Labai nusivyliau, kad pasiklioviau šiais lašais. Atėjau čia, kad palikčiau neigiamą atsiliepimą apie Alkotox. Netikėkite, gamintojas tiesiog užsidirba pinigų iš kitų žmonių nelaimės, taip ir pagalvojau. Dabar atidžiai perskaičiau aprašymą ir instrukcijas, matau, kad lašus reikia vartoti kiekvieną dieną kurso metu, kitaip nebus jokio poveikio. Taigi esu neteisus reikšdamas pretenzijas gamintojui, nes nesilaikiau vartojimo taisyklių. Dabar jau žinau, kaip teisingai juos naudoti. Tikiuosi gero rezultato!

Elena, 50 metų:

Nepastebėjau, kaip po vyro mirties pati tapau priklausoma nuo alkoholio. Kasdien išgerdavau po butelį vyno ir prarasdavau save. Darbe mane užjaučiamai palaikė, o draugai liko praeityje. Norėjau viską susigrąžinti, gyventi kaip anksčiau. Apie Alkotox man papasakojo telefonu. Sakė, kad verta pabandyti, daug klientų turėjo teigiamų atsiliepimų ir tai padėjo. Užsisakiau ir pradėjau jį vartoti, ir mano gyvenimas ėmė gerėti. Man greitai pavyko atsisakyti alkoholio ir jau beveik metus prie jo negrįžau. Mano gyvenimas klostosi puikiai, dirbu, turiu naują meilę, naujų draugų. Labai ačiū gamintojui, nes viskas galėjo būti visai kitaip.

Sergejus, 55 metai:

Aš taip pat buvau priklausomas nuo alkoholio, malšindamas stresą po darbo. Nepastebimai pradėjau teikti pirmenybę alkoholio buteliui, o ne profesinei veiklai ir šeimai. Kreipiausi į gydytoją, nes pats negalėjau susitvarkyti su savo priklausomybe. Jis išrašė man vaisto Alkotox. Pasak gydytojo, tai yra vaistažolių lašai, kurie veiksmingai gydo alkoholizmą, o išgėrus kursą tikrai neliks noro gerti. Pradėjau jį vartoti ir jau pirmąją savaitę negalėjau gerti alkoholio, nuo minties apie jį mane pykino. Po mėnesio įveikiau savo priklausomybę, peržiūrėjau savo prioritetus, net pradėjau sportuoti. Jau 8 mėnesius gyvenu sveikai ir neketinu grįžti prie senojo gyvenimo.

Pirkti dabar Lietuvoje