Alkowin nuo alkoholizmo

Alkoholis yra klastingas priešas, su kuriuo milijonams žmonių tenka nuolat kovoti. Laimei, mokslininkų proveržio dėka šiandien pergalė prieš šią ligą tikrai pasiekiama.

Alkowin nuo alkoholizmo

Alkovina nuo alkoholizmo pakeitė tūkstančių alkoholikų gyvenimus ir toliau padeda kenčiantiems visame pasaulyje. Jo unikali formulė ne tik blokuoja potraukį alkoholiui, bet ir atkuria sveikatą ląstelių lygmeniu.

Todėl Alkowin nėra tik dar vienas laikinas „kodavimas”, bet viltis visiškai pasveikti nuo priklausomybės alkoholiui kartą ir visiems laikams. Prieinamas sprendimas, kurio veiksmingumą įrodė dešimtys tūkstančių rusų.

Alkowin pirkti Lietuvoje
Alkowin kaina

Kiek kainuoja Alkowin nuo alkoholizmo? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Alkowin nauda

  • Veiksmingai slopina potraukį alkoholiui. Po Alkowin kurso žmogus praranda susidomėjimą alkoholiu ir nejaučia noro gerti.
  • Nesukelia pagirių ir abstinencijos sindromų. Atsisakius alkoholio, neatsiranda dirglumo, depresijos ir kitų neigiamų pasekmių.
  • Atstato kepenų veiklą. Veikliosios Alkowin sudedamosios dalys skatina alkoholio pažeistų kepenų ląstelių regeneracijos procesus. Tai leidžia išvengti pavojingų ligų, pavyzdžiui, kepenų cirozės.
  • Gerina širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Normalizuoja kraujospūdį, mažina insulto ir infarkto riziką.
  • Didina imunitetą, stiprina nervų sistemą. Dėl subalansuotos sudėties Alkowin pasižymi kompleksiniu sveikatą gerinančiu poveikiu visam organizmui.

Alkowin sudėtis

Alkowin veiksmingumo pagrindas – unikali formulė, į kurios sudėtį įeina tik natūralūs komponentai:

  1. Gintaro rūgštis atstato kepenų ląsteles ir apsaugo organą nuo tolesnio toksinio alkoholio poveikio.
  2. Žalioji arbata ir motiejukas pasižymi stipriu antioksidaciniu ir raminamuoju poveikiu. Jie mažina nerimą, normalizuoja miegą, padeda atsikratyti dirglumo.
  3. Saldymedžio ekstraktas skatina serotonino ir dopamino – „džiaugsmo hormonų”, kurie pakelia nuotaiką ir mažina potraukį alkoholiui, gamybą.
  4. Kurkuma 30 kartų sustiprina kitų sudedamųjų dalių poveikį. Tai natūralus adaptogenas ir imunomoduliatorius.

Alkowin vartojimo instrukcijos

Vartoti Alkowin reikia 28 dienų kursą, po 1 paketėlį per dieną. Ištirpinkite paketėlio turinį stiklinėje vandens arba sulčių ir išgerkite 30 min. prieš valgį. Kurso trukmę lemia laikotarpis, reikalingas visiškam organizmo apsivalymui nuo toksinų ir kepenų funkcijos atstatymui.

Rekomenduojama 28 dienų priėmimo kursą kartoti 2-3 kartus per metus, kad būtų įtvirtintas rezultatas. Šiuo atveju Alkowin tinka buvusių alkoholikų atkryčių profilaktikai ir kepenų bei viso organizmo valymui tiems, kurie tik retkarčiais piktnaudžiauja alkoholiu.

Kur įsigyti Alkowin

Alkowin nuo alkoholizmo galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leis Jums įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas yra įrodytas. Svetainėje periodiškai pateikiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Alkowin vaistinėje

Šiuo metu Alkowin nuo alkoholizmo vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekę.

Specialistų atsiliepimai

Zinaida, narkologė:

Aš labai skeptiškai vertinu daugumą maisto papildų, kurie neva padeda nuo alkoholizmo. Tačiau Alkowin maloniai nustebino. Tai tikrai veiksminga ir saugi priemonė, galinti palengvinti būklę atsisakant alkoholio. Ir kitaip nei daugelis koduojančių vaistų, Alkowin neslopina žmogaus valios, o veikia švelniai ir palaipsniui. Stebėjau daugiau kaip 200 Alkoviną vartojusių pacientų ir galiu konstatuoti didelį šio natūralaus komplekso veiksmingumą.

Olegas, psichoterapeutas:

Alkowin yra idealus sprendimas tiems, kurie nori visiems laikams atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio. Unikali „Alkovin” formulė ne tik veiksmingai slopina potraukį alkoholiui, bet ir slopina neigiamas „pagirių” sindromo apraiškas. Pacientai pastebi žymų nuotaikos ir bendros savijautos pagerėjimą jau 2-ąją ar 3-iąją Alkovin vartojimo dieną. O kurso pabaigoje didžioji dauguma praranda susidomėjimą alkoholiu.

Alkowin klientų atsiliepimai

Ivanas, 35 metai:

Alkowin: 10 metų gėriau per išgertuves, negalėjau atsigaivinti savaitę. Iki 30 metų sveikata priėjo kritinę ribą, nuolat kankino galvos skausmai, pykinimas, bendras silpnumas. Alkowin pastebėjau medicinos forume, kur žmonės dalijosi teigiama patirtimi. Nusprendžiau jį išbandyti ir nesigailėjau! Jau po savaitės priėmimo dingo potraukis alkoholiui, pasidarė aiškiau galvoje ir net krito papildomas svoris. Praėjau visą „Alkowin” kursą ir nebegeriu jau 3 mėnesius. Netikėjau, kad tai įmanoma, bet faktas tas, kad priemonė veikia 100!

Katya, 29 metų:

Mano vyras turėjo žalingą įprotį – grįžęs iš darbo iškart atsidarydavo butelį alaus. Tai tęsėsi kelerius metus, ir pamažu vieno butelio nebeužteko. Mano vyras vis dažniau ir dažniau prisigerdavo. Labai nerimavau dėl jo sveikatos ir mūsų šeimos. Ir tada mano draugai rekomendavo „Alkowin”. Pradėjome maišyti paketėlius į maistą, mano vyras to net nepastebėjo. Poveikis pranoko lūkesčius – po 2 savaičių mano vyras pats nustojo domėtis alkoholiu! Labai ačiū Alkowin kūrėjams už šią stebuklingą priemonę!

Maksimas, 42 metai:

Po darbo kasdien išgerdavau po 2-3 butelius alaus. Žinojau, kad tai kenksminga, bet mano valios užteko daugiausia porai savaičių susilaikyti. Paskui vėl išgerdavau. Alkovinas padėjo man kartą ir visiems laikams pamiršti kelią į parduotuvę dėl dar vienos porcijos nuodų. Geriu tik per didžiąsias šventes ir tada simboliškai.

Liudmila, 47 metų:

Mano buvęs vyras yra visiškas alkoholikas, turintis ilgą istoriją. Kai išsiskyrėme, jis apskritai „išėjo iš rikiuotės” – galėjo savaitę dingti iš proto dėl girtavimo. Labai nerimavau dėl mūsų sūnaus, kuriam teko stebėti šį siaubą, likimo. Kartą buvusiam vyrui, kai jis atvyko aplankyti sūnaus, į sriubą įbėriau Alkovino. Ir žinote ką, tai suveikė! Po mėnesio mano vyras pasakė, kad visai nebegeria ir jaučiasi daug geriau. Neįtikėtina priemonė!

Sergejus, 29 metai:

Alkowin nustojau gerti praėjus 2 savaitėms nuo jo vartojimo pradžios. Anksčiau be alaus vakaras buvo neįsivaizduojamas, o dabar visai nėra jokio potraukio. Net psichologiškai pasidarė lengviau – išnyko dirglumas, pagerėjo nuotaika ir savijauta. Dabar ketinu pakartoti kursą po šešių mėnesių, kad įtvirtinčiau rezultatą.

Pirkti dabar Lietuvoje