Arterial kapsulės hipertenzijai gydyti

Arterial yra veiksminga natūrali priemonė kraujospūdžiui normalizuoti ir kraujagyslėms stiprinti. Įrodyta, kad dėl unikalios sudėties, kurios pagrindą sudaro kakavos flavanoliai, Arterial mažina viršutinį ir apatinį kraujospūdį, šalina jo šuolius, gerina kraujotaką. Produktas yra saugus, nesukelia priklausomybės ir šalutinio poveikio. Daugybė teigiamų atsiliepimų patvirtina didelį Arterial veiksmingumą.

Arterial kapsulės hipertenzijai gydyti

Ši absoliučiai saugi natūralių komponentų pagrindu sukurta priemonė veiksmingai padeda tiek hipertenzija sergantiems žmonėms, tiek žmonėms, kenčiantiems nuo protarpiais padidėjusio kraujospūdžio. Arterial kovoja su pagrindine hipertenzijos priežastimi, atkuria kraujagyslių elastingumą, gerina kraujotaką, normalizuoja ir stabilizuoja kraujospūdį.

Arterial pirkti Lietuvoje
Arterial kaina

Kiek kainuoja Arterial kapsulės nuo hipertenzijos? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Arterial nauda

 • Mažina viršutinį ir apatinį kraujospūdį, atstato jį iki normos. Arterial mažina sistolinį (viršutinį) ir diastolinį (apatinį) kraujospūdį. Vidutiniškai sistolinis sumažėja 12 mm gyvsidabrio stulpelio, o diastolinis – 7,8 mm per 2 savaites vartojimo. Taigi preparatas normalizuoja kraujospūdį, nepriklausomai nuo hipertenzijos laipsnio.
 • Pašalina spaudimo šuolius. Arterial pašalina staigius kraujospūdžio svyravimus (šuolius), kurie tokie pavojingi ir blogai veikia savijautą. Stabilizuoja rodiklius.
 • Pašalina hipertenzijos simptomus. Tokie aukšto kraujospūdžio požymiai, kaip galvos skausmas, svaigulys, širdies plakimas, silpnumas, prakaitavimas, išnyksta jau po pirmųjų Arterial vartojimo dienų.
 • Atstato kraujagysles ir kraujotaką. Skatindamas azoto oksido gamybą Arterial plečia kraujagysles, daro jas elastingesnes, šalina spazmus. Gerina organų ir audinių aprūpinimą krauju.
 • Užkerta kelią širdies priepuoliams ir insultui. Dėl kraujagyslių valymo, kraujo skystinimo, kapiliarų sienelių stiprinimo Arterial mažina trombozės, širdies priepuolių, insulto riziką. Yra puiki profilaktikos priemonė.
 • Stiprina imunitetą. Gerinant kraujotaką ir mikrocirkuliaciją imuninių ląstelių pristatymas tampa efektyvesnis. Organizmas geriau priešinasi infekcijoms.
 • Šalina lėtinį nuovargį. Spaudimo normalizavimas, padidėjusi kraujotaka pašalina nuolatinį nuovargio jausmą ir susigūžimą. Atstatomas darbingumas, jėgų ir energijos antplūdis.
 • Pakelia nuotaiką. Stabilus kraujospūdis, gera savijauta, sveikas miegas pašalina depresijos ir apatijos simptomus. Žmogus jaučia žvalumo ir optimizmo antplūdį.

Sudėtis Arterial

Arterial sudėties pagrindas yra flavanoliai – kakavos pupelėse esančios medžiagos. Flavanoliai skystina kraują, neleidžia trombocitams sulipti, skatina azoto oksido gamybą, kuris plečia kraujagysles. Dėl šių savybių kakavos flavanoliai normalizuoja kraujospūdį ir atkuria kraujagyslių sistemos veiklą.

Į sudėtį taip pat įeina:

 1. B grupės vitaminai (B6, B12) – stiprina kraujagyslių sieneles, gerina kraujodarą.
 2. folio rūgštis – mažina homocisteino kiekį, atsakinga už kraujagyslių elastingumą.

Vartojimo instrukcijos

 • Gerti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną valgio metu.
 • Vartojimo trukmė – 1 mėnuo.
 • Jei reikia, kursą galima pakartoti.

Kur įsigyti Arterial

Arterial kapsules nuo hipertenzijos galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Arterial vaistinėje

Šiuo metu Arterial vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialistų atsiliepimai

Konstantinas, kardiologas:

Arterial rekomenduoju vartoti savo pacientams, sergantiems hipertenzija. Tai tikrai veiksmingas ir saugus produktas. Priėmimo metu jis pastebimai sumažina spaudimą, pašalina jo šuolius, pagerina savijautą. Tuo pačiu metu nesukelia šalutinio poveikio, skirtingai nuo daugelio sintetinių antihipertenzinių vaistų.

Marija, terapeutė:

Savo pacientams, kuriems yra padidėjęs kraujospūdis, pastebiu gerus „Arterial” vartojimo rezultatus. Tai tikrai veiksmingas ir saugus produktas, kurį galima vartoti ilgą laiką, kad būtų palaikomi normalūs kraujospūdžio rodikliai.

Arterial klientų atsiliepimai

Maria, 35 metų amžiaus:

Daugelį metų kenčia nuo hipertenzijos. Periodiškai kildavo hipertenzinės krizės su baisiais galvos skausmais, galvos svaigimu. Draugės patarimu pradėjo gerti „Arteriale”. Jau po savaitės vartojimo pasijuto daug geriau – galvos skausmai išnyko, nustojo svaigti galva. Mėnesį spaudimas tapo normalus, dabar laikosi stabilus. Labai džiaugiuosi poveikiu, toliau geriu Arterial profilaktiškai.

Andrius, 48 metai:

Daug metų kentėjo nuo hipertenzijos, spaudimas nuolat šokinėjo, buvo priepuolių. Gėriau tabletes, bet poveikis buvo nepastovus. Kai sužinojau apie „Arterial”, nusprendžiau pabandyti. Jau po 2 savaičių vartojimo pajutau žymų pagerėjimą – nebevargina galvos skausmai ir svaigulys. Per mėnesį spaudimas tapo normalus ir nustojo šokinėti. Man šis produktas tapo tikru išsigelbėjimu.

Olga, 42 metai:

Po 40 metų pradėjau turėti problemų dėl spaudimo, pradėjo kilti iki 150/100. Labai nerimavau, nenorėjau iš karto vartoti cheminių tablečių. Draugė patarė man išbandyti Arterial. Perskaičiau apie jį ir nusprendžiau nusipirkti. Gėriau 3 savaites, per tą laiką spaudimas tapo normalus. Dabar jis išlieka stabilus apie 120/80. Labai džiaugiuosi, kad radau šią priemonę.

Liudmila, 59 metai:

Būdama mano amžiaus, jau nuolat nerimauju dėl aukšto kraujospūdžio. Labai bijojau pasekmių – insulto ir infarkto. Kai iš pažįstamos sužinojau apie „Arterial”, iš karto nusprendžiau jį išbandyti. Šis produktas man labai padėjo – išgėriau 1 kursą ir mano kraujospūdis normalizavosi, jis išlieka stabilus. Dabar reguliariai geriu „Arterial”, kad išvengčiau širdies ir kraujagyslių komplikacijų. Patariu visiems, turintiems kraujospūdžio problemų.

Sergejus, 63 metai:

Mano 63 metų amžiaus gydytojai diagnozavo 3-iojo laipsnio hipertenziją, sakė, kad būtina skubiai pradėti gydymą, kitaip bus komplikacijų. Nenorėjau iš karto vartoti sintetinių tablečių, todėl nusipirkau „Arterial”. Mėnesį vartojant po 2 kapsules per dieną mano kraujospūdis tapo normalus. dabar šį produktą vartoju nuolat, kad palaikyčiau kraujagyslių sveikatą ir išvengčiau insulto.

Pirkti dabar Lietuvoje