Big Size varpos plėtros

Ar pavargote nuo patyčių ir patyčių dėl savo mažo vyriškumo? Ar esate nesaugus lovoje su savo partnerėmis? Tada atėjo laikas pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę su Big Size, unikaliu natūraliu varpos didinimo produktu.

Big Size varpos plėtros

Big Size yra išties revoliucinis sprendimas, skirtas varpos ilgiui ir apimčiai padidinti. Dėl natūralios sudėties ir unikalios formulės galėsite žymiai pagerinti savo seksualinį gyvenimą ir pagaliau įgyti pasitikėjimo savimi kaip vyru. Pamirškite kompleksus ir gėdą, jūsų seksualinė galia bus geriausia.

Big Size pirkti Lietuvoje

Big Size kaina

Kiek kainuoja Big Size varpos didinimui? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Big Size privalumai

 • Ženklus varpos ilgio ir apimties padidėjimas. Per mėnesį reguliaraus naudojimo jūsų varpos ilgis padidės įspūdingais 7 cm.
 • Geresnė erekcijos kokybė. Big Size sudėtyje esančios sudedamosios dalys padidina kraujo pritekėjimą į kaverninius kūnus, todėl užtikrinama galinga ir ilgalaikė erekcija.
 • Didesnis jautrumas. Produktas padidina žando jautrumą, todėl pojūčiai tampa ryškesni ir įsimintinesni.
 • Ilgesnis lytinis aktas. Dėl pagerėjusio aprūpinimo krauju sulėtėja ejakuliacijos procesas, todėl galite mėgautis ilgesniais mylėjimosi aktais.
 • Galingi, neįtikėtini orgazmai. Pagerėjusi erekcija ir padidėjęs jautrumas lems ryškiausius, jaudinančius pojūčius orgazmo metu.

Big Size sudedamosios dalys

 1. Centella asiatica ekstraktas yra veiksmingas afrodiziakas, padedantis padidinti libido ir pagerinti erekciją.
 2. Europinių alyvmedžių lapų ekstraktas – turtingas antioksidantų, gerina kraujotaką dubens srityje.
 3. Mentolis – pasižymi švelniu dirginamuoju poveikiu, didina varpos galvutės jautrumą.
 4. Acacia senegal derva – natūralus komponentas, įeinantis į daugelio priemonių, skirtų vyrams stiprinti, sudėtį.

Naudojimo instrukcijos

 • Užtepkite nedidelį kiekį Big Size ant varpos ir švelniai tolygiai įmasažuokite per visą jos paviršių.
 • Atlikite lengvą masažą, kad komponentai geriau įsigertų.
 • Naudokite 1-2 kartus per dieną, ryte ir (arba) vakare.

Kur įsigyti Big Size

Big Size varpos didinimui galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leis jums įsigyti originalų ir saugų produktą su įrodytu veiksmingumu. Periodiškai svetainėje pateikiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premiją, teikiama konsultacija su ekspertu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja jūsų pirkti.

Pirkti Big Size vaistinėje

Šiuo metu Big Size vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Specialistų atsiliepimai

Vladislavas, urologas:

Kaip gydytojas urologas, dažnai susiduriu su vyrų nusiskundimais dėl mažo varpos dydžio. Todėl mielai rekomenduoju išbandyti natūralią priemonę Big Size. Jos sudėtyje yra tik saugių augalinių komponentų, kurie gerina varpos kraujotaką ir palaipsniui didina jos dydį. Daugelis mano pacientų pasiekė nuostabių rezultatų.

Markas, seksologas konsultantas:

Didinti varpos dydį yra daugelio mano klientų svajonė. Big Size daugeliui jų padėjo įgyti pasitikėjimo savimi. Efektyvi ir saugi sudėtis daro šį produktą vienu geriausių savo segmente.

Big Size klientų atsiliepimai

Maxim, 28 metai:

Anksčiau mane nuolat kankino kompleksai dėl mažo dydžio, buvo labai gėda prieš merginas. Iš nevilties nusprendžiau išbandyti Big Size – ir tai suveikė. Per mėnesį mano vaikinas paaugo 5 cm į ilgį ir padorų apimtį. Mergina tiesiog žavisi mūsų karštomis naktimis.

Michailas, 46 metai:

Su Big Size įgijau antrąjį kvėpavimą. Būdamas 45 metų, aš vėl jaučiuosi kaip jaunas eržilas – nuostabi erekcija, padidėjęs penis, ilgi maratonai lovoje. Mano žmona tiesiog švyti iš laimės.

Pavelas, 33 metai:

Užsisakiau Big Size iš smalsumo, nesitikėjau tokio poveikio. Per mėnesį mano bičiulis paaugo 6 cm, o pojūčiai sekso metu tapo ryškesni ir ilgesni. Dabar esu pagrindinis šio produkto žinovas savo aplinkoje.

Aleksejus, 38 metai:

Problemos seksualinėje srityje stipriai pakirto mano, kaip vyro, pasitikėjimą savimi. Tačiau Big Size dėka viskas pasikeitė. Didžiulė erekcija, 7 cm didesnis penis, galingas orgazmas – geriausia dovana, kurią gavau per visus vedybinio gyvenimo metus.

Denis, 41 m:

Po skyrybų visiškai praradau tikėjimą savimi, kompleksavau dėl mažo dydžio. Draugas rekomendavo Big Size. Koks buvo mano nustebimas, kai per mėnesį turėjau įspūdingą orumą. Dabar nauji romanai jau visai šalia.

Pirkti dabar Lietuvoje