Cardiform nuo hipertenzijos

Kardiformas nuo hipertenzijos yra šiuolaikinė natūrali priemonė, galinti normalizuoti kraujospūdį ir išvalyti kraujagysles nenaudojant sintetinių cheminių medžiagų. Cardiform sukurtas remiantis ilgamečių tyrimų rezultatais ir unikalia formule, į kurią įeina naudingi ekstraktai ir vaistažolės.

Cardiform nuo hipertenzijos

Cardiform sudėtį ištyrė ir patvirtino kardiologai. Tyrimais patvirtintas didelis Cardiform veiksmingumas: 98 % savanorių normalizuotas kraujospūdis, 97 % sustiprintos kraujagyslės.

Cardiform pirkti Lietuvoje
Cardiform kaina

Kiek kainuoja Cardiform nuo hipertenzijos? Tikrąją kainą galite sužinoti pasinaudoję aukščiau pateikta nuoroda į oficialią pardavėjo svetainę.

Cardiform nuo hipertenzijos nauda

 • Sumažina kraujospūdį iki normalaus. Cardiform sudėtyje yra veikliųjų medžiagų kompleksas, kuris atpalaiduoja kraujagysles, mažina kraujo krešulių susidarymą, šalina uždegimą. Tai leidžia sugrąžinti kraujospūdį į normalias vertes.
 • Padeda išvalyti kraujagysles. Cardiform padeda ištirpinti ir pašalinti nuo kraujagyslių sienelių cholesterolio plokšteles, kalcio druskas ir toksinus. Išvalomos kraujagyslės, padidėja jų šviesumas.
 • Stiprina kraujagyslių sieneles. Dėl Cardiform sudėtyje esančių antioksidantų sumažėja kraujagyslių trapumas, padidėja jų elastingumas ir stiprumas. Taip sumažėja kraujagyslių plyšimo rizika.
 • Gerina smegenų kraujotaką. Vartojant Cardiform atkuriama kraujotaka smulkiosiose smegenų kraujagyslėse. Tai pašalina galvos skausmą, svaigimą, gerina atmintį ir dėmesį.
 • Normalizuoja cholesterolio kiekį kraujyje. Cardiform mažina blogojo cholesterolio kiekį ir didina naudingojo cholesterolio kiekį, reguliuodamas lipidų apykaitą.
 • Didina darbingumą. Dėl pagerėjusios visų organų kraujotakos organizmas gauna daugiau deguonies ir maistinių medžiagų. Tai suteikia jėgų ir energijos antplūdį.

Sudėtis Cardiform

 1. Alyvuogių lapų ekstraktas. Sudėtyje yra oleuropeino, galingo antioksidanto, kuris stiprina kraujagysles, apsaugo nuo trombozės ir mažina uždegimą.
 2. Dviskiaučių ginkmedžių lapų ekstraktas. Gerina mikrocirkuliaciją smegenų kraujagyslėse, šalina galvos svaigimą ir spengimą ausyse.
 3. B grupės vitaminai dalyvauja reguliuojant kraujospūdį ir mažina homocisteino – kraujagyslių pažeidimo žymens – kiekį.
 4. Magnis ir kalis atpalaiduoja kraujagyslių sieneles, mažina trombozę ir stabilizuoja širdies ritmą.
 5. Resveratrolis iš raudonųjų vynuogių pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, stiprina kraujagyslių elastingumą, neleidžia susidaryti plokštelėms.
 6. L-argininas skatina azoto oksido gamybą, kuris plečia kraujagysles ir gerina kraujotaką.

Vartojimo instrukcijos

 • Rekomenduojama dozė – po 1 kapsulę 2 kartus per dieną.
 • Vartojimo trukmė – 1 mėnuo. Jei reikia, kursą galima pakartoti.

Kur įsigyti Cardiform

Cardiform galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai interneto svetainėje siūlomi reklaminiai pasiūlymai. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Cardiform vaistinėje

Šiuo metu Cardiform nuo hipertenzijos vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekę.

Specialistų atsiliepimai

Konstantinas, kardiologas:

Kardiform savo pacientams, sergantiems hipertenzija, rekomenduoju jau kelerius metus. Tai tikrai veiksminga ir saugi priemonė, galinti atkurti širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą. Cardiform turi unikalią sudėtį, pagrįstą natūraliais ingredientais. Ji leidžia ne tik sumažinti spaudimą, bet ir sustiprinti kraujagysles bei pagerinti jų elastingumą. Po Cardiform kurso pacientų būklė labai pagerėja – išnyksta galvos skausmai, sumažėja dusulys ir širdies plakimas.

Marija, bendrosios praktikos gydytoja:

Jau daugelį metų stebiu pacientus, sergančius hipertenzija. Cardiform yra geriausias sprendimas, padedantis normalizuoti kraujospūdį ir išvengti komplikacijų. Turiu pacientų, kurie Cardiform vartoja jau 5-7 metus, o jų kraujospūdis išlieka normalus. Tai liudija puikią produkto kokybę ir saugumą. Esu įsitikinęs, kad Cardiform padės daugeliui žmonių susigrąžinti kraujagyslių sveikatą ir išvengti pavojingų hipertenzijos pasekmių.

Cardiform klientų atsiliepimai

Ivanas, 59 m:

Visada turėjau aukštą kraujospūdį, bet nekreipiau į tai dėmesio. Kai prasidėjo galvos skausmai, svaigimas ir skausmas širdies plote, supratau, kad laikas kažką daryti. Mano draugas rekomendavo Cardiform kaip saugią natūralią priemonę. Išklausiau kursą ir mano kraujospūdis normalizavosi! Dabar jaučiuosi daug geriau, galva švari, nėra jokių skausmų.

Marija, 67 metai:

Man jau seniai diagnozuota hipertenzija. Gėriau įvairias tabletes, tačiau jos sukėlė šalutinį poveikį – pykinimą ir silpnumą. O nuo Cardiform gavau tik sveikatos! Per mėnesį nuo jo vartojimo mano kraujospūdis tapo normalus ir man nustojo skaudėti galvą. Dabar visiems pažįstamiems patariu Cardiform.

Sergejus, 53 metai:

Cardiform pradėjau vartoti sužinojęs, kad turiu aukštą kraujospūdį. Norėjau išvengti komplikacijų ateityje. Išklausiau kursą, dabar mano kraujospūdis 120/80 – puikus. Jaučiuosi žvalus, padidėjo darbingumas. Labai patenkintas rezultatu, Cardiform gersiu reguliariai profilaktiškai.

Olga, 46 metai:

Po gimdymo man pakilo kraujospūdis, pradėjo dažnai skaudėti galvą. Gydytojas rekomendavo Cardiform kaip švelnią priemonę be cheminių medžiagų. Labai nerimavau, kad tabletės pakenks mano sveikatai. Tačiau Cardiform yra visiškai natūralus, ramiai gėriau kursą. Dabar su kraujospūdžiu viskas gerai, jaučiuosi sveika.

Anna, 55 metų:

Dėl hipertenzijos dažnai jausdavausi silpna ir pavargusi, buvo sunku susikaupti darbui. Kardiformas išvalė mano kraujagysles, tarsi būčiau gimusi iš naujo! Išnyko galvos skausmai, turiu daugiau energijos. Dabar mano kraujospūdis stabilus ir galiu be nuovargio atlikti savo pareigas. Esu labai patenkintas rezultatu.

Pirkti dabar Lietuvoje