Detoxic detoksikacija

Pagrindinis Detoxic tikslas – sunaikinti ir išstumti įvairius parazitus ir išvalyti organizmą nuo jų kenksmingų produktų ir toksinų.

Detoxic detoksikacija

Sėkmingai parinktas natūralių augalinių ingredientų rinkinys pasižymi antiparazitiniu, choleretiniu, antimikrobiniu, priešuždegiminiu, vidurius laisvinančiu ir lengvu diuretiniu poveikiu.

Galingas vitaminų ir mineralų arsenalas padeda organizmui greitai atsigauti po parazitų užkrato ir grįžti prie aktyvaus, visaverčio gyvenimo būdo.

Detoxic Lietuvoje
Detoxic kaina

Kiek kainuoja Detoxic nuo parazitų? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą oficialioje pardavėjo svetainėje.

Detoxic sudėtis

Vaistas Detoxic sudarytas tik iš natūralių augalinės kilmės sudedamųjų dalių, kurios puikiai veikia pačios savaime, puikiai papildo ir sustiprina viena kitos veikimą:

  • Ferula jungarska – paralyžiuoja parazitus, pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, stiprina imuninę sistemą, skatina audinių regeneraciją ir stiprina organizmą. Pašalina iš organizmo parazitų lervas, naikina patogeninius virusus, grybelius ir bakterijas.
  • Sumedėjusių vaisių sultys – veiksmingai naikina kirmėles ir jų lervas, padeda išvalyti žarnyną nuo parazitų produktų. Pasižymi sutraukiančiomis, tulžį sutraukiančiomis, priešuždegiminėmis ir antibakterinėmis savybėmis, suaktyvina natūralų žarnyno mikrofloros atsistatymo procesą.
  • Meškos tulžis – specialiai nukreipta prieš parazitus, naikina jų kiaušinėlius ir lervas, padeda švelniai pašalinti jų gyvenimo ir irimo produktus iš organizmo.
  • Papildomas vitaminų ir natūralių mineralų kompleksas – padeda stiprinti imunitetą ir atkurti organizmo gynybines jėgas.

Kaip naudoti

Natūralus produktas pasižymi dideliu efektyvumu, visišku saugumu ir ilgalaikiu veikimu. Sudedamosios dalys nedirgina skrandžio, švelniai valo žarnyną ir nesutrikdo kepenų biochemijos.

2-3 kartus per dieną 30 minučių prieš valgį – 12-15 lašų į 2 valgomuosius šaukštus vandens. Vartojimo kursas – 30 dienų.

Norint išvengti gydymo atkryčio, rekomenduojama vartoti 4 kursus per metus, profilaktikos tikslais pakanka 2 kursų (pavasarį, rudenį).

Kur įsigyti Detoxic

Detoxic nuo helmintų galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leidžia įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje skelbiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip bonusas, konsultacija su ekspertu dėl gynimo priemonės teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkite Detoxic vaistinėje

Šiuo metu Detoxic nuo parazitų negalite įsigyti vaistinėje. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus dokumentą.

Gydytojų specialistų atsiliepimai

Olga yra gydytoja ir bendrosios praktikos gydytoja.

Gydytoja dirbu daugiau kaip 20 metų ir žinau, kaip svarbu kiekvienam pacientui parinkti tinkamą gydymą. Kruopščiai ištyrusi Detoxic sudėtį ir veikimo mechanizmą, esu įsitikinusi, kad tai veiksminga priemonė parazitinėms infekcijoms gydyti. Rekomenduoju Detoxic savo pacientams ir matau, kad po jo vartojimo jie jaučiasi daug geriau. Ačiū Detoxic už veiksmingą gydymą!

Andrejus, infekcinių ligų gydytojas.

Jau kelerius metus savo pacientams, sergantiems parazitinėmis infekcijomis, rekomenduoju Detoxic ir visada sulaukiu teigiamų atsiliepimų. Mano patirtis rodo, kad Detoxic yra saugus ir veiksmingas parazitinių infekcijų gydymo būdas. Esu dėkingas Detoxic už tai, kad mano pacientai gauna tokį kokybišką produktą.

Detoxic klientų atsiliepimai

Catherine, 34 metų amžiaus:

Jau seniai kenčiu nuo sveikatos problemų, susijusių su parazitais, ir esu išbandžiusi daugybę įvairių priemonių. Tačiau tik Detoxic galėjo padėti man visiškai atsikratyti šių problemų. Produktą naudoju jau mėnesį ir jaučiuosi puikiai.

Aleksandras, 42 metai:

Netikėjau Detoxic veiksmingumu, bet nusprendžiau jį išbandyti dėl nuolatinio nuovargio ir energijos trūkumo. Ir buvau maloniai nustebintas rezultato! Po kelių savaičių vartojimo jaučiausi žvalesnis ir energingesnis, pagerėjo virškinimas.

Olga, 27 metai:

Turėjau odos problemą, kurią sukėlė parazitai, ir negalėjau rasti veiksmingos priemonės. Tačiau Detoxic padėjo man atsikratyti šios problemos! Mano oda dabar lygi ir sveika, o aš jaučiuosi daug geriau.

Dmitrijus, 50 metų:

Turėjau parazitų sukeltų skrandžio problemų ir išbandžiau įvairias priemones, bet niekas nepadėjo. Tačiau Detoxic veikė kaip jokia kita priemonė! Jaučiuosi daug geriau, skrandžio problemos išnyko ir nebejaučiu jokio diskomforto.

Catherine, 34 metai:

Jau ilgą laiką kenčiu nuo parazitų sukeltų sveikatos problemų ir išbandžiau daugybę įvairių priemonių. Tačiau tik Detoxic galėjo padėti man visiškai atsikratyti šių problemų. Produktą naudoju jau mėnesį ir jaučiuosi puikiai.

Aleksandras, 42 metai:

Netikėjau Detoxic veiksmingumu, bet nusprendžiau jį išbandyti dėl nuolatinio nuovargio ir energijos trūkumo. Ir buvau maloniai nustebintas rezultato! Po kelių savaičių vartojimo jaučiausi žvalesnis ir energingesnis, pagerėjo virškinimas.

Olga, 27 metai:

Turėjau odos problemą, kurią sukėlė parazitai, ir negalėjau rasti veiksmingos priemonės. Tačiau Detoxic padėjo man atsikratyti šios problemos! Mano oda dabar lygi ir sveika, o aš jaučiuosi daug geriau.

Dmitrijus, 50 metų:

Turėjau parazitų sukeltų skrandžio problemų ir išbandžiau įvairias priemones, bet niekas nepadėjo. Tačiau Detoxic veikė kaip jokia kita priemonė! Jaučiuosi daug geriau, skrandžio problemos išnyko ir nebejaučiu diskomforto.

Pirkti dabar Lietuvoje