Diabetal skirtas diabetui

Diabetal nuo diabeto turi saugią vietinę sudėtį, kurią laisvai absorbuoja plazma, o tai lemia padidėjusį terapinį aktyvumą.

Diabetal skirtas diabetui

Skirtingai nuo kitų produktų, jo nereikia vartoti visą gyvenimą, jums tereikės vartoti trumpą kursą pagal gamintojo rekomendacijas.

Laikydamiesi nurodymų, galėsite grįžti prie sveiko ir aktyvaus gyvenimo be tokių neigiamų pasekmių kaip atkryčiai, perdozavimo simptomai ir nepageidaujamos reakcijos.

Diabetal pirkti Lietuvoje
Diabetal kaina

Kiek kainuoja Diabetal? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Diabetal nauda

Diagnozuotas diabetas paverčia jo nešiotoją nemalonių simptomų įkaitu, patiria nuolatinį poreikį vartoti vaistus, kurie laikui bėgant blogina jo sveikatą. Manote, kad neįmanoma atsikratyti šios ligos kartą ir visiems laikams? Imkitės Diabetal preparato vartojimo kurso, nes jis turi šių privalumų:

 • Trumpa kurso trukmė. Pasirinkus šį produktą, jo nereikės vartoti visą gyvenimą;
 • Įrodytas veiksmingumas. Tai, kad Diabetal tikrai gydo diabetą, nėra skambus rinkodaros specialistų pažadas, o eksperimentais ir daugelio vartotojų praktika įrodytas faktas;
 • Didelis ekologiškumas. Vaistinio preparato Diabetal formulėje derinami tik vietiniai komponentai, kurie negali sukelti intoksikacijos, perdozavimo, šalutinio poveikio ir kito nemalonaus poveikio;
 • Kompleksinis poveikis. Preparatas Diabetal reguliuoja medžiagų apykaitą, atkuria hormonų sintezę, didina jautrumą insulinui, suteikia detoksikuojamąjį, antioksidacinį, imunomoduliacinį ir tonizuojamąjį poveikį. Tai lemia jo terapinį aktyvumą kovojant su diabetu;
 • Demokratinė kaina. Įsigydami Diabetal gamintojo svetainėje, galite greitai ir visam laikui atsikratyti diabeto, neišleisdami tvarkingos sumos brangiam, bet neveiksmingam gydymui.

Sudėtis Diabetal

Produkto Diabetal sudėtyje yra tik fitogenezės komponentų, todėl galite nebijoti, kad jo priėmimas pakenks jūsų susilpnėjusiai sveikatai. Taigi, nurodytos veikliosios formulės sudedamosios dalys:

 1. Fucus ekstraktas. Medžiaga, kurios sudėtyje yra fukoidano. Šis junginys, esantis pakankamais kiekiais organizme, gali visiškai išgydyti bet kokio tipo diabetą;
 2. Laminarijų ekstraktas. Sudedamoji dalis, pasižyminti ryškiu detoksikuojančiu ir reguliuojančiu poveikiu. Jis šalina iš organizmo atliekas, taip pat reguliuoja medžiagų apykaitą ir organų bei sistemų veiklą;
 3. Vitaminai. Naudingų medžiagų kompleksas, atkuriantis buvusio diabetiko sveikatą. Jų buvimas formulėje sumažina autoimuninių ligų išsivystymo riziką;
 4. Elementai. Naudingų komponentų mišinys Diabetal sudėtyje. Toks derinys stiprina kaulų ir raumenų audinį, kraujagysles, miokardą, teigiamai veikia kraujo cheminę sudėtį.

Vartojimo instrukcija Diabetal

 • 50 gr įpilti į bet kokį skystį ir gautą kokteilį vartoti 1 kartą per dieną.
 • Gydymo trukmė – 1 mėnuo.

Vaisto formulė pasižymi absoliučiu saugumu, todėl jo vartojimas tikrai nepakenks organizmui. Tačiau susilaikykite nuo preparato Diabetal vartojimo nepilnamečiams, žindymo ir vaiko nešiojimo laikotarpiu, taip pat tuo atveju, jei diagnozuotas kurios nors formulės sudedamosios dalies netoleravimas.

Kur įsigyti Diabetal

Diabetal galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Diabetal vaistinėje

Šiuo metu Diabetal vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekę.

Pirkėjų atsiliepimai apie Diabetal

Angelina, 61 metai:

Aš esu diabetu sergantis žmogus su ilga istorija, daugelį metų sėdėjau ant insulino, nemaniau, kad galėsiu atsikratyti šios priklausomybės, nes tik ji ir leido man gyventi. Tada terapeutas nukreipė mane pas naują endokrinologą, kuris atšaukė ankstesnį gydymą ir paskyrė Diabetal kursą. Nebūčiau kreipusi didelio dėmesio į naująjį produktą, kiek jų buvo, bet pagal gydytojo atsiliepimus jis tikrai turėjo padaryti stebuklą, todėl su dideliu entuziazmu pradėjau gerti šį produktą. Po mėnesio pasidariau kraujo tyrimą, ir mano cukraus kiekis buvo 5,8, seniai tokių idealių rodiklių nebuvo. Atlikus kontrolines analizes ne kartą, bet jis nebuvo didesnis už šią žymę. Apskritai šis produktas tikrai yra dievo dovana diabetikui!

Valentina, 50 metų:

Diagnozuotas cukrinis diabetas, ir aš negaliu gerti tablečių iš jo, prasideda baisus viduriavimas ir silpnumas tada. Gydytojas jų neatšaukė, sakė, kad tai normali reakcija, o aš tuo nepatenkinta, nes kasdien turiu eiti į darbą. Pradėjau ieškoti švelnesnio produkto ir radau diabetikų atsiliepimus apie Diabetal. Jie rašė, kad jis padeda atsikratyti diabeto vos per 1 kursą, jo sudėtis saugi, galima gerti be gydytojo vizito. Nerizikavau, užsisakiau ir pradėjau vartoti periodiškai, 3-4 kartus per savaitę, bet matavimai gliukometru visai nepatiko, cukraus reikšmės tik augo, pasirodo, produktas neveiksmingas. Supykau ir norėjau parašyti neigiamą atsiliepimą apie „Diabetal”, kad apsaugočiau kitus nuo pirkimo, bet galiausiai paaiškėjo, kad dėl tokio apgailėtino rezultato esu kalta pati. Kaip man buvo pasakyta, šis produktas turėtų būti vartojamas griežtai kasdien, tada pažadėtas poveikis bus, ir aš esu gydomas neteisingai. Ką gi, vėl pradėsiu kursą, gal bus kitas efektas!

Catherine, 32 metai:

Pasidariau biochemiją ir paaiškėjo, kad mano cukraus kiekis kraujyje yra 7,2, ne diabetas, bet arti jo. Išsigandusi pasekmių, nes dar jauna, pradėjau konsultuotis specializuotuose forumuose. Daugelis atkalbinėjo nuo vaistinės produktų, patarė pirmiausia gerti vaistažolių preparatą – Diabetal, staiga padės, daugelio patirtis buvo teigiama. Susipažinusi su atsiliepimais, nusipirkau ir pradėjau kasdien vartoti šį produktą. Po mėnesio vėl paėmiau kraujo – cukraus kiekis kraujyje sumažėjo iki 5,7, puiku, kad tai padariau nevartojant chemijos ir nesikreipiant į gydytojus, kurie ne gydo, o luošina. Patariu šį produktą kiekvienam diabetikui!

Eugenijus, 54 metų:

Jau apie 3 metus geriu tabletes nuo diabeto. Ar atsikratiau šios ligos? Jų pagalba ne, jos tik pablogino mano savijautą, laikui bėgant liga vis primindavo apie save. Mano žmona yra homeopatijos mėgėja, socialiniame tinkle pamatė reklamuojamą vaistažolių preparatą nuo diabeto Diabetal, nuėjo išstudijuoti atsiliepimų ir liepė man jį išbandyti. Iš pradžių netikėjau šio produkto veiksmingumu, bet pradėjau vartoti, kad neįžeisčiau žmonos, rūpinasi, nes. Kokia buvo mano nuostaba, kai po mėnesio mano cukraus kiekis normalizavosi! Po to kiekvieną dieną namuose gliukometru matuojama norma laikosi! Apskritai tai tikrai vertas dėmesio produktas!

Irina, 62 metai:

Aš sergu diabetu daugiau nei 10 metų, sėdžiu gydomojoje dietoje, iki šiol vartojau tabletes, bet ypač pamainos nebuvo jokios. Man padėjo tik Diabetal. Patarė man jo draugė, jos vyras jis padėjo. Atsiliepimai apie tikrą pažįstamą, žinoma, aš neabejojau ir taip pat užsakiau šį produktą, kad įvertintų jo poveikį. Vartojau pagal instrukcijas, į jį žiūriu atsakingai. Rezultatas tikrai puikus, iki gydymo kurso pabaigos skaičius gliukozimetre 6, 2 buvau labai patenkintas. Dabar tik riboju save mityboje, kad išlaikyčiau šį poveikį, ir diabeto požymių nebepastebiu!

Pirkti dabar Lietuvoje