Dioptik akių kapsulės

Dioptik regėjimui yra visiškai natūralios sudėties kapsulėse. Veikliosios medžiagos išgaunamos iš natūralių žaliavų ekologinio perdirbimo būdu, jos išsaugo nepakitusias žolelių, uogų ir vaisių gydomąsias savybes.

Dioptik akių kapsulės

Rekomenduojama įvairaus amžiaus žmonėms, turintiems regėjimo sutrikimų, kuriems tenka pernelyg apkrauti akis. Jis geba treniruoti tinklainę, akių raumenis, normalizuoti akies dugno spaudimą.

Po Dioptik vartojimo kurso išnyksta regos sutrikimų simptomai, tokie kaip nuovargis, svetimkūnio jausmas akyje, paburkimas, smėlis.

Dioptik pirkti
Dioptik kaina

Kiek kainuoja Dioptik regėjimui gydyti? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Dioptik privalumai

Gydytojų ir vartotojų pasirinkimas Dioptik naudai yra visiškai pagrįstas, nes akių sveikatos pagerėjimas vartojant biokompleksą vyksta visomis kryptimis. Platus gydomojo poveikio spektras nėra vienintelis Dioptik privalumas.

 • Įtampos ir skausmo malšinimas. Reguliariai vartojant Dioptik simptomai ir akių diskomfortas pašalinami per kelias dienas. Ilgai dirbsite kompiuteriu ir nejausite nuovargio.
 • Atkuriamas regėjimas. Dioptik aktualus esant pradiniams regos sutrikimų simptomams ir padeda išlaikyti regėjimą tarp stacionarinių oftalmologinių ligų – tinklainės makulodistrofijos, diabetinės rinopatijos – gydymo kursų.
 • Glaukomos, kataraktos profilaktikai. Dioptik valo kristalinį lęšiuką ir normalizuoja akispūdį. Kitaip tariant, jis pašalina dažnų ligų priežastis.
 • Regėjimo sugrąžinimas be operacijos. Reguliarūs kapsulių Dioptik vartojimo kursai daugeliui padeda atidėti arba išvengti chirurginės intervencijos.
 • Prieinama kaina. Vaistų Dioptik užsakymas oficialioje gamintojo svetainėje suteikia galimybę palaikyti regėjimą nuolatiniu režimu ir neišleisti daug pinigų.

Pagrindinis vaisto tikslas – apsaugoti akis nuo patologijos vystymosi. Jei Dioptik kapsules vartosite reguliariais kursais, gerą regėjimą galėsite išsaugoti iki pat senatvės. Tačiau norint susidoroti su įvairiomis akių problemomis, būtina laiku reaguoti į bėdų požymius. Tai akių sausumas, konjunktyvitas, akių obuolių skausmingumas, nuovargis ir smėlio pojūtis, kuris nepraeina lašais, skalavimo skysčiais.

Dioptik sudėtis

Unikali Dioptik sudėtis, kurią sudaro natūralios kilmės biologiškai aktyvių medžiagų derinys, užtikrina regėjimo palaikymą. Kiekviena sudedamoji dalis veikia išvien, sustiprina ir papildo kitų veikimą.

 • Medetkų ir erškėtuogių ekstraktas. Tai priešuždegiminis ir maitinamasis kompleksas, saugantis akis nuo išorinių ir vidinių neigiamų veiksnių, sukeliančių neįprastus ultravioletinius spindulius, kraujagyslių obstrukciją, kvėpavimo takų infekcijas.
 • Mėlynių antpilai ir mėlynių ekstraktai. Uogų mišinys, gerinantis regos organo būklę visais aspektais. Gerina kraujotaką, lėtina su amžiumi susijusią atrofiją, atkuria aiškų regėjimą.
 • Hialurono rūgštis. Drėkina, apsaugo gleivinę, atkuria ašarų membranas, gydo pažeidimus.
 • Vitaminų kompleksas. Dioptik sudedamoji dalis, kuri palaiko subalansuotą regos aparato mitybą, reguliuoja nervinių impulsų atsaką, stabilizuoja raumenų funkciją, akispūdį, valo lęšiuką.

Dioptik vartojimo instrukcija

Siekiant išsaugoti regėjimą, svarbu reguliariai vartoti Dioptik, kuris užtikrina nuolatinį poveikį akių aparatui. Akių funkcijos neprarandamos iš karto, problemos pradeda didėti palaipsniui, būtina laiku joms uždėti užtvarą.

Specialistai pataria užkirsti kelią ligoms, kad po jų nekiltų sunkių diagnozių. Jei kapsules vartosite pagal Dioptik vartojimo instrukciją, akių sveikata bus užtikrinta iki gilios senatvės.

 1. Vartokite po vieną kapsulę per dieną ir nenutraukite gydymo mėnesį.
 2. Kad išvengtumėte regėjimo praradimo, kapsules vartokite tris kartus per metus po dvi savaites.

Dioptik vartojimas regėjimui neturi neigiamo poveikio sveikatai; kontraindikacijų vaistui nenustatyta.

Esant šiandieniniam akims tenkančiam krūviui, regėjimo sutrikimų rizika kyla kiekvienam. Todėl būtina rūpintis regėjimu, nepriklausomai nuo to, ar jau turite problemų, ar dar ne. Tiesiog reikia suprasti, kad jų atsiras. Naujasis biokompleksas yra specialiai sukurtas regėjimui išsaugoti ir palaikyti. Jei vartojate kapsules, laikykitės Dioptik vartojimo instrukcijos – tai yra sveiko regos aparato funkcionavimo garantija.

Kur įsigyti Dioptik

Dioptik regėjimui galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leidžia įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje skelbiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premija, konsultacija su produkto ekspertu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Dioptik vaistinėje

Šiuo metu Dioptik regėjimui gydyti vaistinėje įsigyti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Dioptik atsiliepimai

Valentina, 43 metai

Jei negirdėjote apie naująjį biokompleksą Dioptik, kuris turi daug puikių atsiliepimų, pats laikas apie jį sužinoti. Pati patyriau produkto veikimą ir rekomenduoju jį visiems. Tai geriausias produktas nuo įtampos, nuovargio, akių sausumo. Jis pašalina bet kokį diskomfortą akyse ir atkuria regėjimą. Nešiojau plius pusantrų akinių, dabar matau be jų. Tai įvyko per mėnesį nuo tablečių vartojimo.

Eugenijus, 55 metai

Anksčiau netikėjau vaistų reklama internete, dabar netikiu atsiliepimais, nes jų buvo daug apie Dioptik, bet vaistas, pasirodo, ne visiems padeda. Turiu trumparegystę, dėl kurios esu gydoma nuo vaikystės. Nešioju akinius ir esu nuo jų taip pavargusi, kad labai noriu jų atsikratyti. Ir nors aprašyme rašoma, kad regėjimą galima pagerinti viena padėtimi, tačiau man taip neatsitiko. Baigiau kursą, bet pagerėjo tik gleivinės ir išnyko akių obuolių skausmingumas. Tačiau mano regėjimui nieko gero neatsitiko.

Liudmila, 73 m.

Naudodama Dioptik palaikau tokį patį regėjimo lygį, kurį mano oftalmologas pripažino geru. Sergu tinklainės makulodistrofija ir mano regėjimas blogėja, bet galiu jį sustabdyti stacionariniu gydymu ir pagalba namuose. Šis vaistas tinka tokiems pacientams kaip aš. Jis mums yra išsigelbėjimas nuo aklumo.

Jurijus, 67 metai.

Mano regėjimas tik dabar pradeda silpnėti, o anksčiau skaitydavau be akinių. Viskas prasidėjo nuo to, kad prieš akis matydavau neryškų vaizdą ir neryškų vaizdą. Tačiau kai tik pradėjau naudoti Dioptik, perskaitęs gerų atsiliepimų apie jį internete, visi šie reiškiniai liovėsi. Jau atlikau antrąjį profilaktikos kursą ir regėjimu nesiskundžiu. Turėsiu nuolat vartoti kapsules, kad išlikčiau gerai matanti iki paskutinės dienos.

Inga, 50 metų.

Mano regėjimas silpsta dėl diabeto, tai žinojau seniai, bet kai man tai prasidėjo, negalėjau su tuo susitaikyti. Pradėjau klausinėti savo kolegų pacientų, ką jie daro, ir daugelis palankiai atsiliepė apie Dioptik. Išbandžiau jį ir supratau, kad radau produktą, kuris išgelbės mane nuo dar vienos nelaimės ir nepakenks sveikatai. Kai išgėriau kapsules, jau buvau pradėjęs nešioti plius du akinius, dabar skaitau tik su plius vienais akiniais, o visa kita darau be jų. Puikus biokompleksas, puikiai palaikantis regėjimą.

Pirkti dabar Lietuvoje