E-energy energijos taupyklė

Didelės sąskaitos už elektrą? Norite sutaupyti, bet nežinote kaip? Pristatome revoliucinį E-Energy Electricity Saver!

E-energy energijos taupyklė

Šis novatoriškas sprendimas padės jums gerokai sumažinti išlaidas už energiją nekeičiant vartojimo įpročių.

E-Energy pirkti Lietuvoje
E-Energy kaina

Kiek kainuoja E-Energy Electricity Saver? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Kaip E-Energy taupo energiją

E-Energy Electricity Saver veikia energijos kaupimo ir perskirstymo elektros tinkle principu. Įrenginys kaupia reaktyviąją energiją, kuri paprastai nenaudojama, ir paverčia ją aktyvia energija, kuri maitina buitinius prietaisus.

Tai leidžia gerokai sumažinti iš tinklo suvartojamos energijos kiekį neprarandant prietaisų galios. Dėl to skaitiklis rodo mažesnį suvartojimą, o jūs sutaupote pinigų sąskaitoms už energiją.

E-Energy Electricity Saver privalumai

  1. Lengva naudoti. Lengvai įjungiamas į standartinį elektros lizdą, nereikia specialaus montavimo. Veikia iš karto, kai tik jį įjungiate.
  2. Elektros energijos taupyklė. Sumažina elektros energijos suvartojimą 30-50 %. Sutaupo šimtus ar tūkstančius eurų per metus. Atsiperka vos per 1-2 naudojimo mėnesius.
  3. Prailgina prietaisų tarnavimo laiką. Stabilizuoja tinklo įtampą. Sumažina elektros prietaisų apkrovą
  4. Nekenksmingas aplinkai. Sumažina bendrą elektros energijos suvartojimą. Mažina namų ūkio anglies dioksido išmetimą. Padeda saugoti aplinką.
  5. Saugumas. Pagamintas iš ugniai atsparaus plastiko. Neskleidžia kenksmingų spindulių.

Taigi, E-Energy Electricity Saver yra verta investicija, kuri greitai atsipirks ir atneš daug kitos naudos.

Įvairių prietaisų efektyvumas

  • Skalbimo mašina – sutaupoma 50 proc;
  • Oro kondicionierius, kompiuteris – 45 %;
  • Šaldytuvas – 40 %;
  • virdulys, skrudintuvas – 35 %;
  • Elektrinė viryklė – 30 %.

Kur įsigyti E-Energy

E-Energy Electricity Saver galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, suteikta konsultacija su ekspertu dėl gynimo priemonės telefonu ir neįpareigoja jūsų pirkti.

E-Energy klientų atsiliepimai

Vasilijus:

Turiu didelį namą ir daug elektros prietaisų – šaldytuvą, skalbimo mašiną, elektrinį virdulį ir kt. Anksčiau sąskaitos už elektrą buvo tiesiog milžiniškos, buvo baisu žiūrėti. Bet kai įsirengiau E-Energy, mano sąskaitos sumažėjo perpus! Labai džiaugiuosi, pagaliau nebereikia jaudintis dėl didžiulių sąskaitų. Ačiū kūrėjams už šį prietaisą!

Olga:

Gyvenu nedideliame bute. Turiu tik šaldytuvą, skalbimo mašiną ir televizorių. Tačiau net ir jie kainuoja daug pinigų. Kai man buvo rekomenduotas energijos taupymo prietaisas, iš pradžių buvau nusiteikusi skeptiškai, bet nusprendžiau jį išbandyti. Ir nepatikėsite – sutaupytos lėšos buvo labai pastebimos! Mano sąskaitos už elektrą sumažėjo apie 30 %. Ačiū šiam prietaisui už šeimos biudžeto taupymą.

Sergejus:

Prietaisą naudoju jau 3 mėnesius. Gyvenu bute su žmona ir dviem vaikais, turime daug buitinės technikos. Šis prietaisas yra dievo dovana mūsų šeimai. Sąskaitos už elektrą pastebimai sumažėjo, labai džiaugiuosi sutaupytomis lėšomis.

Pirkti dabar Lietuvoje