Electricity Saving Box energijos taupymui

Pavargote nuo didelių sąskaitų už elektrą? Norite gerokai sumažinti sąskaitas už komunalines paslaugas, bet nesate pasirengę atsisakyti įprasto gyvenimo būdo? Pristatome jums Electricity Saving Box – patikimą pagalbininką kovoje su nepagrįstai didelėmis elektros energijos išlaidomis.

Electricity Saving Box energijos taupymui

Electricity Saving Box yra kompaktiškas ir patogus prietaisas, kuris padės jums gerokai sumažinti buitinių prietaisų elektros energijos suvartojimą. Dėl unikalios technologijos jūsų mėnesio sąskaitos už elektros energiją bus 30-50 % mažesnės. Be to, šis prietaisas yra ekologiškas ir visiškai saugus jūsų sveikatai.

Jums nereikės riboti savęs naudojant elektros prietaisus ar atsisakyti įprasto komforto. Tiesiog įjunkite Electricity Saving Box į elektros lizdą ir jis pradės veikti, taupydamas jūsų pinigus. Šis prietaisas idealiai tinka naudoti namuose, taip pat biuruose, parduotuvėse, grožio salonuose ir kitose komercinėse patalpose.

Electricity Saving Box įsigyti Lietuvoje

Electricity Saving Box kaina

Kiek kainuoja Electricity Saving Box, skirtas energijos taupymui? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Electricity Saving Box privalumai

 • Ženklus taupymas. Electricity Saving Box padės jums sumažinti išlaidas energijai 30-50 %. Tai reiškia, kad jūsų mėnesio sąskaitos bus daug mažesnės, o sutaupytus pinigus galėsite išleisti kitoms reikmėms.
 • Lengvas naudojimas. Šiam prietaisui valdyti nereikia jokių specialių įgūdžių ar žinių. Jums tereikia jį įjungti į elektros lizdą ir jis pradės veikti.
 • Saugumas sveikatai. Electricity Saving Box neišskiria kenksmingų medžiagų ir nesukuria žmogaus sveikatai pavojingų elektromagnetinių laukų.
 • Draugiškumas aplinkai. Šis prietaisas nekenkia aplinkai ir padeda sumažinti elektros energijos suvartojimą, o tai teigiamai veikia ekologinę situaciją.
 • Pratęsia elektros prietaisų tarnavimo laiką. Dėl sumažėjusios elektros tinklo apkrovos jūsų buitiniai prietaisai tarnaus ilgiau, o tai taip pat padės sutaupyti pinigų.
 • Naudojimo universalumas. Electricity Saving Box galima naudoti tiek namuose, tiek biuruose, parduotuvėse, grožio salonuose ir kitose komercinėse patalpose.

Electricity Saving Box sudėtis

Electricity Saving Box yra kompaktiškas prietaisas, kurį sudaro šie elementai:

 1. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Jis apsaugo vidinius komponentus nuo pažeidimų ir išorinių veiksnių.
 2. Elektroninė schema. Tai prietaiso širdis, atsakinga už elektros energijos suvartojimo reguliavimą ir elektros tinklo apkrovos mažinimą.
 3. Filtras apsaugai nuo įtampos šuolių. Šis komponentas apsaugo nuo elektros prietaisų pažeidimų staigių įtampos šuolių tinkle atveju.
 4. Kištukas, skirtas prijungti prie elektros lizdo. Jis leidžia lengvai ir saugiai prijungti Electricity Saving Box prie elektros tinklo.

Naudojimo instrukcijos

 • Įkiškite prietaiso kištuką į įprastą kištukinį lizdą.
 • Electricity Saving Box pradės veikti, sumažindamas jūsų buitinių prietaisų elektros energijos suvartojimą.
 • Po kurio laiko pastebėsite, kad jūsų sąskaitos už elektros energiją gerokai sumažės.

Kur įsigyti Electricity Saving Box

Electricity Saving Box, skirtą elektros energijos taupymui, galima užsisakyti tik iš gamintojo svetainės. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip bonusas, konsultacija su priemonės ekspertu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Electricity Saving Box vaistinėje

Šiuo metu Electricity Saving Box vaistinėje įsigyti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Specialistų atsiliepimai

Aleksandras, inžinierius energetikas:

Electricity Saving Box yra tikrai naujoviškas ir veiksmingas prietaisas. Jo veikimo principas pagrįstas reaktyviosios energijos, kuri cirkuliuoja elektros tinkle ir lemia didesnį elektros energijos suvartojimą, reguliavimu. Electricity Saving Box dėka ši nenaudinga energija yra neutralizuojama, o tai leidžia gerokai sumažinti elektros energijos suvartojimą nedarant įtakos elektros prietaisų veikimui. Rekomenduoju šį prietaisą visiems, kurie nori sutaupyti pinigų sąskaitoms už elektrą neaukojant komforto.

Aleksejus, elektrikas:

Buvau nustebintas ElectricitySavingBox efektyvumu. Dėl šio prietaiso mano klientai vos per kelis naudojimo mėnesius galėjo 30-40 % sumažinti savo sąskaitas už elektros energiją. Jie nesiskundė jokiais nepatogumais ar elektros prietaisų būklės pablogėjimu. Electricity Saving Box yra puikus sprendimas tiems, kurie nori sumažinti išlaidas už komunalines paslaugas be drastiškų priemonių.

Electricity Saving Box klientų atsiliepimai

Sergejus, 38 metai:

Tiesą sakant, kai sužinojau apie Electricity Saving Box, buvau nusiteikęs skeptiškai. Man atrodė, kad tai tik dar viena pinigų darymo apgaulė. Tačiau mano draugas primygtinai prašė išbandyti šį prietaisą ir aš nusprendžiau surizikuoti. Kaip nustebau, kai po mėnesio naudojimo mano sąskaita už elektrą buvo 40 % mažesnė nei įprastai. Toliau naudojausi visais įprastais elektros prietaisais, tačiau mokėjau daug mažiau. Electricity Saving Box visiškai atsipirko vos per porą mėnesių ir dabar rekomenduoju jį visiems savo pažįstamiems.

Anna, 42 metai:

Anksčiau nuolat rūpinausi, kad, kur įmanoma, išjungčiau šviesą ir ribočiau buitinių prietaisų naudojimą. Tačiau, nepaisant visų mano pastangų, sąskaitos už elektrą vis tiek buvo didelės. Tuomet nusprendžiau išbandyti Electricity Saving Box, ir tai buvo geriausias sprendimas. Dabar galiu naudotis visais įrenginiais negalvodamas apie tai, kiek tai kainuos. Mano sąskaitos sumažėjo maždaug 35 % ir esu labai patenkintas šiuo prietaisu.

Elena, 36 metai:

Šeimoje auginame tris vaikus ir nuolat naudojame skalbimo mašiną, kompiuterius, televizorių ir kitus elektros prietaisus. Sąskaitos už elektrą suvalgydavo nemažą dalį mūsų biudžeto. Tačiau, įdiegus Electricity Saving Box, situacija iš esmės pasikeitė. Dabar už elektrą mokame 45 proc. mažiau nei anksčiau, tačiau neatsisakome jokių patogumų.

Viktoras, 45 metų:

Būdamas nedidelio biuro savininkas, nuolat ieškojau būdų, kaip sumažinti išlaidas už komunalines paslaugas. Electricity Saving Box man buvo tikras atradimas. Jį įdiegus, mūsų sąskaitos už elektrą sumažėjo apie 30 proc. Mažai įmonei tai labai daug sutaupoma. Be to, prietaisas yra labai kompaktiškas ir netrukdo biuro įrangai.

Olga, 28 metai:

ElectricitySavingBox nusipirkau pamačiusi skelbimą internete. Iš pradžių buvau nusiteikusi skeptiškai, bet nusprendžiau jį išbandyti, nes mano sąskaitos už elektrą buvo labai didelės. Ir nesigailėjau. Po poros mėnesių naudojimosi šiuo prietaisu pastebėjau, kad mano sąskaitos gerokai skiriasi. Dabar moku apie 40 % mažiau nei anksčiau, o kartu neriboju savęs naudodamasis buitiniais prietaisais. Electricity Saving Box yra puikus sprendimas taupyti pinigus.

Pirkti dabar Lietuvoje