Gigant varpos plėtros gelis

Gigant varpos didinimo gelis yra natūralios sudėties, jį saugu naudoti, jis neturi kontraindikacijų ir amžiaus apribojimų. Beveik kiekvienas vyras gali naudoti kremą tiek ilgai, kiek nori, kol bus patenkintas savo varpos dydžiu.

Gigant varpos plėtros gelis

Didelis falas suteikia dideles seksualines galimybes, kremas padeda šiuo klausimu ir apsaugo nuo lytiškai plintančių infekcijų bei padeda įveikti įvairius seksualinius sutrikimus. Tai labai svarbus aspektas, nes vyrų silpnumas dažnai siejamas su nepakankamumo jausmu sekso srityje. O turint 20 centimetrų ar didesnį penį tokio jausmo nėra.

Gigant pirkti Lietuvoje
Gigant kaina

Kiek kainuoja Gigant varpos didinimo gelis? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą oficialioje pardavėjo svetainėje.

Gigant privalumai

Renkantis vyrams palankų varpos didinimo gelį yra raktas į sėkmę seksualiniuose santykiuose iki gilios senatvės. Gigant privalumai yra tai, kad kremas leidžia kiekvienam mylėtis tiek, kiek norite, ir tiek, kiek norite, su beprotišku orgazmu.

 • Gigant didina libido didindamas varpos dydį, todėl vyras jaučiasi galintis suteikti maksimalų malonumą moterims sekso metu. Tai yra psichologinis padidėjusio seksualinio aktyvumo pagrindas.
 • Didesnė orgazmo trukmė ir stiprumas. naudojant Gigant kremą suaktyvinami nerviniai malonumo centrai, nes padidėja temperatūra (gelio kontaktas su oda) ir kontaktas su deguonimi.
 • Ejakuliacijos kontrolė. Gigant didina lytinių santykių trukmę, didindamas ištvermę lovoje, kuriai įtakos turi gelio sudėtyje esantys natūralūs adaptogenai.
 • Gigant didina varpą ir stiprina erekciją, kurią užtikrina galinga kraujo tėkmė, užpildanti kremu išplėstus varpos kaverninius kūnus.
 • Nebrangi kaina. Užsisakykite Gigant oficialioje gamintojo svetainėje leis kiekvienam įsigyti gelį, kad padidintumėte varpos atsargas, padidintumėte varpą be brangios operacijos, siurblių ir kitų prietaisų naudojimo.

Kuo Gigant gelis skiriasi nuo kitų varpos didinimo produktų? Tuo, kad jis užtikrina natūralų augimą, pagerina intymaus gyvenimo kokybę visomis kryptimis, daro reguliarius lytinius santykius, o tai padeda išlaikyti sveikatą.

Medicininiu požiūriu Gigant kremo veikimas yra varpos kaverninių kūnų išsiplėtimas nuo kontakto su kremu, kraujotakos dubens organuose suaktyvinimas, tarpląstelinės erdvės užpildymas limfa.

Tai reiškia, kad po gelio užtepimo sudaromos sąlygos akimirksniu padidinti varpą ir padaryti šį procesą nuolatiniu, kaip varpos didinimo kursų programos rezultatą. Varpa taps didelė, seksas bus ilgas, erekcija – galinga, potencija – didžiausia, o orgazmai – fantastiški.

Gigant sudėtis

Didinimo gelio formulė yra unikali savo veikimo mechanizmu. Gigant sudėtyje yra užšaldytų augalų ekstraktų, kurie, išsiskyrę iš pakuotės, pradeda veikti esant kūno temperatūrai ir oro deguoniui. Ši laboratorinė reakcija vyksta prieš jūsų akis ir duoda fenomenalių rezultatų, lytinis organas pradeda augti ir šis procesas yra visiškai natūralus dėl natūralių afrodiziakų.

 • Stimuliuojantys koncentratai – biologiškai aktyvios medžiagos, pasižyminčios androginiu poveikiu, didinančios lytinį potraukį, atkuriančios potenciją, sukuriančios barjerą lytiškai plintančioms ligoms.
 • Vaistinių augalų ekstraktai – palaiko bendrą urogenitalinės sistemos sveikatą, vyriškąją jėgą, didina potraukį, pojūčius sekso metu.
 • Jaudinantys organiniai augalai – raganosių, muskuso ekstraktai, užtikrinantys didesnį seksualinį aktyvumą, skatinantys aistrą, sveiką vyrišką agresiją.
 • Afrodiziakai – Gigant sudedamosios dalys, aktyvinančios seksualinį potencialą, atsakingos už ištvermę lovoje, padedančios įveikti seksualinį nusivylimą, didinančios testosterono gamybą.

Naudojimo instrukcijos

Gigant gelis visada veikia užtikrintai, jis akimirksniu suteikia varpos didinimo rezultatus. Taikant gydymo kursą, pridėti centimetrai tampa natūraliu dydžiu ilgiems metams. Kad taip atsitiktų, turite naudoti Gigant kremą pagal naudojimo instrukcijas.

 1. Kremą kasdien plonu sluoksniu užtepkite ant viso varpos paviršiaus. švelniai įtrinkite mišinį ir masažuokite varpą.
 2. Tęskite varpos augimo stimuliavimą 4 savaites.

Gigant gelio naudojimas prieš lytinį aktą yra teisingiausias produkto naudojimas. Jis puikiai atlieka lubrikanto ir erogeninių zonų aktyvatoriaus vaidmenį.

Naudojimo instrukcijoje Gigant gelis rekomenduojamas visų amžiaus grupių vyrams. Tai reiškia, kad varpą galima padidinti ir 18 metų, ir po 65 metų. Lygiagrečiai su dydžio didinimu kremas skatina šlapimo ir lytinių organų sistemos sveikatą. Vyrai, kurie turi, prostatito gelį reikėtų naudoti siekiant pašalinti neigiamą ligos poveikį erekcijos funkcijai.

Kur įsigyti Gigant varpos didinimui

Gigant galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leis jums įsigyti originalų ir saugų produktą su įrodytu veiksmingumu. Periodiškai svetainėje yra reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, konsultacija su produkto specialistu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Gigant vaistinėje

Šiuo metu Gigant varpos didinimo gelio negalite įsigyti vaistinėje. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Klientų atsiliepimai Gigant

Nicholas, 56 metai:

Visada norėjau turėti didelį falo, tačiau svajonė išsipildė tik dabar, naudojant Gigant gelį, apie kurį girdėjau daug palankių atsiliepimų. Vyrai giriasi savo orumu, skelbia nuotraukas. Dabar aš taip pat esu šio kremo gerbėjas, nes mano rezultatas – plius 4 cm per mėnesį. Bet svarbiausia, kad jis laikosi, mano penis nesumažėja ir nesumažėja. Ir sekso metu su žmona mes patiriame antrąjį medaus mėnesį.

Olegas, 33 metai:

Mano svajonė turėti tokį varpą kaip porno aktorius neleidžia man sustoti. Aš išbandžiau daugybę skirtingų priemonių, įskaitant gigantą su daugybe pagyrimų. Tačiau negalėjau gauti varpos, didesnės nei 18 cm. Aš pridėjau 3 cm ir čia jis sustojo. Bandžiau pakartoti kursą, bet tai neveikė. Tiesa, papildymas niekur nedingo, bet nėra jokio papildomo pliuso. Tai yra, plius 7 cm – ne visiems, viskas priklauso nuo pradinių natūralių duomenų.

Igoris, 24 metai:

Mano varpa neišaugo iki tokio dydžio, kuriam ji nėra skirta. Tačiau aš išsprendžiau problemą, sužinojęs gerus atsiliepimus apie giganto gelį iš seksologo. Jis rekomendavo jį, nes produktas yra 100% saugus ir gana veiksmingas. Vietoj 13 cm mano penis per du mėnesius paaugo 5 cm. Gydytojas sako, kad dar yra potencialo, nes esu jaunas, galiu ir toliau didinti varpą. Dabar darau pertrauką, bet po dviejų savaičių pradėsiu trečią kursą. Noriu, kad mano varpa būtų bent 20 cm.

Maxim, 30 metų:

Aš pasirūpinau savo vyriškumo dydžiu su gigant kremu, draugas man apie tai pasakė po to, kai davė man gerų atsiliepimų apie varpos augimo stimuliatorių. Po savaitės man padidėjo 2 cm, aš tiesiog skridau iš laimės, o per mėnesį mano velenas tapo 23 cm ilgio, apimtis taip pat man tinka. Man nereikia kalbėti apie moteris, dabar turiu didžiulį partnerių pasirinkimą, dėl kurio labai džiaugiuosi.

Eduardas, 64 metai:

Kai internete perskaičiau atsiliepimus apie gigant gelį, pamaniau, kad tai reklama ir sukčiai. Tačiau kai jį išbandžiau, pakeičiau nuomonę. Nepaisant mano amžiaus, kremas suveikė iš pirmo karto. Susijaudinimas buvo stiprus, o mano varpa jautėsi taip, tarsi būtų tapusi jaunesnė ir tiesesnė. Padidėjimas buvo nedidelis, bet aš jau jaučiau kitą dydį savo rankoje. Mano rankoje jis jautėsi gerai. O mano žmonos jausmas, negaliu apsakyti, kaip ji jautėsi. Ketinu jį naudoti nuolat.

Pirkti dabar Lietuvoje