Hyperon Active hipertenzijos kapsulės

Hipertenzija yra viena labiausiai paplitusių ligų, su kuria kasmet susiduria milijonai žmonių visame pasaulyje. Ši liga ypač pavojinga per vasaros karščius, kai karštis ir aukšta oro temperatūra papildomai apkrauna organizmą. Tuo metu daug kartų padidėja komplikacijų, tokių kaip širdies priepuoliai ir insultai, rizika.

Hyperon Active hipertenzijos kapsulės

Norint apsisaugoti nuo žalingo hipertenzijos poveikio šiltuoju metų laiku, būtina laiku imtis priemonių ir naudoti specialias priemones kraujospūdžiui normalizuoti. Vienas iš tokių veiksmingų ir saugių produktų yra Hyperon Active – natūralus kompleksas, sukurtas pagal unikalią formulę hipertenzija sergančiųjų sveikatai karštuoju metų laiku palaikyti. Jame derinami vertingi vaistiniai augalai ir vitaminai, turintys kompleksinį teigiamą poveikį organizmui ir padedantys susidoroti su aukštu kraujospūdžiu be žalingo šalutinio poveikio.

Hyperon Active pirkti Lietuvoje
Hyperon Active kaina

Kiek kainuoja Hyperon Active kapsulės nuo hipertenzijos? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Hyperon Active nauda

 • Veiksmingai normalizuoja kraujospūdį. Priemonės sudedamosios dalys veikia kompleksiškai, plečia kraujagysles ir gerina kraujotaką, o tai padeda stabilizuoti kraujospūdį normos ribose.
 • Gerina kraujo tekėjimą į smegenis. Dėl šios savybės gerokai sumažėja insulto rizika, pagerėja atmintis ir dėmesio koncentracija.
 • Malšina galvos skausmą ir svaigimą. Pašalina nemalonius simptomus, susijusius su aukštu kraujospūdžiu.
 • Ramina nervų sistemą. Padeda kovoti su stresu ir nerimu, kurie dažnai išprovokuoja spaudimo šuolius.
 • Nesukelia šalutinio poveikio. Sudėtyje tik natūralūs komponentai, kurie yra saugūs sveikatai.

Hyperon Active sudėtis

 1. Vaistinė melisa. Ramina nervų sistemą, normalizuoja širdies ir kraujagyslių sistemą, lėtina kvėpavimą.
 2. Gudobelės. Mažina kraujospūdį, šalina nuovargį ir susijaudinimą, mažina aritmijos dažnį.
 3. Vitaminas B6. Reguliuoja kraujospūdį, gerina smegenų aprūpinimą krauju, plečia kraujagysles.
 4. Česnakai. Stiprina kraujagyslių sieneles, mažina trombozės ir aukšto kraujospūdžio riziką.

Vartojimo instrukcijos

 • Gerti po 1 kapsulę 2 kartus per dieną valgio metu.
 • Kartokite kasdien viso kurso metu, kurį rekomenduojama praeiti per 2-3 mėnesius.
 • Kad poveikis būtų maksimalus, ribokite saulės spindulių poveikį, papildomai vartokite širdies ir kraujagyslių sistemai skirtų vitaminų kursą, venkite riebaus maisto ir alkoholio.

Kur įsigyti Hyperon Active

Hyperon Active galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leis jums įsigyti originalų ir saugų produktą su įrodytu veiksmingumu. Periodiškai svetainėje pateikiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja jus pirkti.

Pirkti Hyperon Active vaistinėje

Šiuo metu Hyperon Active vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialistų atsiliepimai

Svetlana, gydytoja:

Hyperon Active yra puiki natūrali priemonė, kurią dažnai rekomenduoju savo pacientams, sergantiems hipertenzija, vartoti karštuoju vasaros laikotarpiu. Jos sudėtis protingai sukurta taip, kad kuo labiau sumažintų širdies ir kraujagyslių apkrovą esant aukštai temperatūrai. Preparatas ne tik normalizuoja kraujospūdį, bet ir ramina nervų sistemą, gerina smegenų aprūpinimą krauju ir tonizuoja organizmą. Tinkamai vartojant suteikia stabilų hipotenzinį poveikį be rimto šalutinio poveikio.

Dmitrijus, kardiologas:

Hipertenzija sergantiems žmonėms vasara yra pavojingiausias laikotarpis, kai yra didelė komplikacijų rizika – iki širdies priepuolių ir insulto. Hyperon Active jiems bus tikras pagalbininkas kovoje su aukštu kraujospūdžiu. Produktas sukurtas specialiai vartojimui šiltuoju metų laiku, kai širdies ir kraujagyslių sistema patiria didžiausią krūvį. Dėl natūralios sudėties produktas švelniai, bet veiksmingai mažina kraujospūdį, kartu neturėdamas žalingo poveikio organizmui. Rekomenduoju „Hyperon Active” savo pacientams kaip saugią ir veiksmingą alternatyvą agresyviems vaistams.

Klientų atsiliepimai apie Hyperon Active

Elena, 42 metai:

Kiekviena vasara man tapo tikru išbandymu dėl hipertenzijos. Verta tik pradėti karščiuoti, nes spaudimas iškart šoktelėdavo, atsirado galvos skausmai, spengimas ausyse. Turėjau likti namuose vėsioje vietoje, stengdamasi nepervargti. Šiemet nusprendžiau išbandyti Hyperon Active, daugelis gyrė. Po savaitės pajutau didelį palengvėjimą – stabilizavosi kraujospūdis, dingo galvos svaigimas. Galėjau normaliai eiti į lauką, vaikščioti ir daryti įprastus dalykus nebijodamas dėl savo būklės. Labai patenkinta šios priemonės poveikiu.

Igoris, 57 metai:

Daug metų sergu hipertenzija, išbandžiau daugybę įvairių vaistų. Tačiau per karščius vis tiek buvo prislėgta – spaudimas šoktelėjo iki kritinių skaičių, prasidėjo dusulys, atsirado silpnumas. Šiemet, draugo hipertenzija patarimu, nusprendžiau užsisakyti Hyperon Active. Priemonės patiko – normalizavo mano kraujospūdį, pašalino dusulio pojūtį. Tapo daug geriau toleruoti karštas dienas. Kursą tęsiu ir toliau.

Marija, 65 metų:

Man 65 metai, hipertenzija mane vargina jau daugelį metų. Vasarą visada stengdavausi neišeiti iš namų, bijodama staigių spaudimo šuolių. Šiais metais mano anūkė patarė man išbandyti „Hyperon Active”. Atvirai pasakius, tokio poveikio nesitikėjau. Pradėjusi jį vartoti pajutau jėgų antplūdį, galvos skausmai išnyko. Galėjau normaliai vaikščioti gatve, spaudimas išliko stabilus. Nuostabu, kaip tokia paprasta natūrali priemonė gali tiek daug padėti.

Andrius, 48 metai:

Nuo hipertenzijos kenčia apie 10 metų. Vasara man visada buvo kančia – nuolat pakilęs spaudimas, galvos svaigimas. Dėl dažnų negalavimų net turėjau išeiti iš darbo. Šiemet nusprendžiau išbandyti Hyperon Active, daugelis atsiliepimų buvo geri. Produktas tikrai padeda. Kraujospūdis normalizavosi, nebeliko galvos svaigimo ir silpnumo priepuolių. Dabar galiu normaliai judėti ir atlikti darbus nebijodamas dėl jų būklės. Rekomenduojama.

Natalija, 54 metai:

Esu seniai serganti hipertenzija, patyriau daugelio vaistų poveikį. Deja, dauguma jų turėjo šalutinį poveikį – pykinimą, silpnumą, mieguistumą. Šiemet pagaliau nusprendžiau išbandyti švelnesnį variantą – Hyperon Active. Šis vaistas man yra tiesiog dievo dovana. Normalizavo mano kraujospūdį, tačiau nesukėlė jokio neigiamo poveikio. Jaučiuosi žvalus ir energingas. Karštyje nebekankina galvos skausmai ir svaigulys. Esu visiškai patenkintas.

Pirkti dabar Lietuvoje