Kardisen dėl hipertenzijos

Kardisen nuo hipertenzijos yra naujoviška priemonė kovai su hipertenzija, pagrįsta natūraliais ingredientais. Tai produktas, kuris natūraliai normalizuoja kraujospūdį ir padeda atsikratyti hipertenzijos.

Kardisen dėl hipertenzijos

Kardisen sukūrė Kardiologijos tyrimų centro specialistai, kad saugiai ir veiksmingai išspręstų aukšto kraujospūdžio problemą. Jis padeda organizmui susidoroti su pagrindinėmis hipertenzijos priežastimis – stresu, kraujagyslių spazmais ir medžiagų apykaitos sutrikimais.

Kardisen pirkti Lietuvoje
Kardisen kaina

Kiek kainuoja Kardisen nuo hipertenzijos? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Kardisen nauda

 • Greitas kraujospūdžio sumažėjimas – po 1-3 dienų nuo priemonės vartojimo pastebimas žymus kraujospūdžio pagerėjimas. Taip yra dėl stipraus kraujagysles plečiančio ir kardioprotekcinio Kardisen natūralių komponentų poveikio.
 • Hipertenzijos priežasčių, o ne tik simptomų šalinimas – kitaip nei įprastiniai hipotenziniai vaistai, Kardisen veikia pagrindinius padidėjusį kraujospūdį sukeliančius veiksnius. Tai padeda organizmui pačiam susidoroti su negalavimu.
 • Širdies ir kraujagyslių sistemos būklės pagerėjimas – normalizuojamas širdies ritmas, pašalinami ritmo sutrikimai, optimizuojama kraujotaka. Tai padeda išvengti širdies ir kraujagyslių komplikacijų.
 • Kraujagyslių sienelių elastingumo atkūrimas – Kardiseno komponentai skystina kraują, neleisdami susidaryti kraujo krešuliams, taip pat stiprina kraujagyslių sieneles ir didina jų elastingumą.
 • Užkerta kelią kraujo krešulių susidarymui ir gerina kraujotaką – valant kraujagysles nuo cholesterolio plokštelių ir skystinant kraują pagerėja audinių ir organų aprūpinimas krauju, sumažėja širdies priepuolių ir insulto rizika.
 • Tinka bet kokio amžiaus žmonėms – kitaip nei sintetiniai vaistai, Kardisen yra visiškai saugus ir gali būti vartojamas bet kokio amžiaus, iki gilios senatvės.
 • Nesukelia šalutinio poveikio ir priklausomybės – komponentų natūralumas garantuoja gerą toleranciją ir jokių nepageidaujamų apraiškų vartojant vaistą nebuvimą.

Kardisen sudėtis

 1. Gudobelių vaisiai – normalizuoja širdies veiklą, gerina kraujotaką;
 2. juodoji aronija – mažina kraujospūdį, mažina uždegimą;
 3. Ceilono cinamonas – valo kraujagysles nuo cholesterolio, mažina cukraus kiekį;
 4. Jakono šaknis – ramina nervų sistemą, mažina stresą;
 5. folio rūgštis – stiprina kraujagyslių sieneles, gerina kraujotaką;
 6. šventagaršvių ekstraktas – plečia kraujagysles, apsaugo nuo spazmų;
 7. Arnikos – stimuliuoja kraujotaką, greitina regeneraciją.

Naudojimo instrukcijos

 • Kardisen gerti po 3 ml 2 kartus per dieną valgio metu.
 • Vartojimo kursas – 4 savaitės.
 • Siekiant sustiprinti poveikį, rekomenduojama vartojant priemonę riboti riebaus maisto ir alkoholio vartojimą.

Kur įsigyti Kardisen

Kardisen nuo hipertenzijos galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leis jums įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, numatyta konsultacija su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja jus pirkti.

Pirkti Kardisen vaistinėje

Šiuo metu Kardisen vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialistų atsiliepimai

Gydytojas kardiologas Konstantinas:

Kardisen yra veiksmingas produktas kovoje su hipertenzija. 98 % pacientų kraujospūdis normalizuojasi jau pirmosiomis vartojimo dienomis. Kardisen ne tik palengvina simptomus, bet ir pašalina širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus.

Anna, gydytoja:

Savo pacientams, sergantiems hipertenzija, aktyviai skiriu „Kardisen”. Ši priemonė yra švelni, bet labai veiksminga. Ji padeda išplėsti kraujagysles, pagerinti kraujotaką ir natūraliai reguliuoti spaudimą. Kartu Kardisenas yra visiškai saugus ir nesukelia šalutinio poveikio.

Klientų atsiliepimai apie Kardisen

Maria, 35 metų:

Mano hipertenzija pasireiškė po gimdymo. Spaudimas šoktelėjo, nuolat skaudėjo galvą. Labai bijojau gerti tabletes, kad nepakenktų žindymui. Kardisen man tapo tikru išsigelbėjimu! Jau antrą jo vartojimo dieną pajutau žymų pagerėjimą. Dabar jį vartoju jau trečią savaitę ir jaučiuosi visiškai sveika.

Vladimiras, 48 metai:

Prieš metus mane ištiko hipertenzinė krizė. Nuo to laiko labai bijojau dėl savo sveikatos ir gyvybės. Draugo patarimu pradėjau gerti Kardisen. Šis produktas padėjo man labai greitai normalizuoti kraujospūdį. Svarbiausia, kad jis veikia būtent priežastį, o ne pasekmę. Dabar jau pamiršau apie spaudimo šuolius ir galvos skausmus.

Natalija, 56 metai:

Visą gyvenimą mane kankino viršsvoris, o sulaukusi 50 metų pradėjau turėti problemų dėl kraujospūdžio. Ilgą laiką vartojau tabletes, bet jos nepadėjo. Prieš mėnesį draugės rekomenduota pradėjau vartoti Kardisen. Ir dabar nustebau, kad mano kraujospūdis vėl tapo normalus! Nustojau dusti vaikščiodamas, o patinimas išnyko. Tai geriausias sprendimas man.

Andrejus, 42 metai:

Man išsivystė hipertenzija dėl chroniško streso darbe. Dirbu labai sunkiai ir dažnai nervinuosi. Kardisenas man patarė kreiptis į pažįstamą gydytoją. Ir esu labai patenkintas rezultatu! Lašai veikia raminamai ir mažina įtampą. O svarbiausia – spaudimas nebešokinėja.

Liudmila, 59 metų:

Mano šeimoje daug kas serga hipertenzija. Aš taip pat pradėjau pastebėti spaudimo pakilimus. Kardiologas man patarė Kardisen, kad užkirsčiau kelią hipertenzijos vystymuisi. Esu labai patenkinta šiuo produktu! Jis ne tik kontroliuoja mano kraujospūdį, bet ir gerina bendrą sveikatą. Esu mažiau pavargęs ir geriau miegu naktimis. O geriausia tai, kad Kardisen yra visiškai saugus ir neturi jokio šalutinio poveikio.

Pirkti dabar Lietuvoje