Keto Diet svorio netekimui

Keto Diet lieknėjimo kapsulės yra molekulinio poveikio riebalų sankaupoms programa. Tokios svorio metimo technologijos laikomos revoliucinėmis.

Keto Diet svorio netekimui

Ši medžiaga geba įsiskverbti į žmogaus organizmą molekuliniu lygmeniu. Rezultatas – maksimaliai pagreitinama medžiagų apykaita, skaidant riebalines ląsteles iš vidaus.

Tai reiškia, kad preparatas Keto Diet svorio metimui yra bioaktyvus kompleksas, kuris transformuoja kūną iš vidaus ir keičia žmogaus išvaizdą.

Pirkti Keto Diet Lietuvoje
Keto Diet kaina

Kiek kainuoja Keto Diet svorio metimui? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Kodėl verta rinktis Keto Diet svorio metimui

Keto Diet svorio metimui privalumai, palyginti su analogiškais vaistais, priskiria šį vaistą prie itin populiarių.

 • Kompleksinis veikimas. Keto Diet kapsulės naikina riebalus iš vidaus ir 3 kartus pagreitina riebalų deginimo procesą.
 • Revoliucija medžiagų apykaitoje. Medžiagų apykaitos procesai pagreitinami, todėl naujos riebalų ląstelės nespėja susiformuoti.
 • Apetito kontrolė. Keto Diet sudėties komponentai veikia nervines smegenų jungtis, kurios signalizuoja apie sotumo jausmą, o tai pašalina persivalgymą.
 • Keičiasi potraukis maistui. Keto diet slopina potraukį riebalams, saldumynams, kitam nesveikam maistui.
 • Gydomasis poveikis. Produktas stiprina imunitetą, apsaugo nuo keto gripo, šalina riebalinių liaukų funkcijos sutrikimus.
 • Riebalų konversija į energiją. Deginant riebalus išsiskiria gyvybinei veiklai reikalinga energija.

Vartojant preparatą Keto Diet žmogus netenka svorio, jaučia žvalumo antplūdį, jam norisi nuolat judėti. Tai tampa papildoma svorio metimo sąlyga.

Keto Diet sudėtis

Keto Diet kapsulėse esantys komponentai prasiskverbia į ląstelių membraną ir pradeda naikinti lipidų junginius iš vidaus.

Išsami svorio metimo programa su Keto Diet vadinama intelektine, nes kapsulių poveikis apima žmogaus fiziologiją ir psichologiją. Lieknėjančio žmogaus požiūris į maistą ir gyvenimo būdą keičiasi, atsiranda sveikos mitybos principo supratimas. Kūno struktūrizavimas vyksta nesusilpnėjus raumenų sistemai, nusilpusios raukšlės. Tai idealus figūros modeliavimas, kurį kontroliuoja kūnas.

Keto dietos kapsulių sudėtyje yra tik natūralių ingredientų.

 1. Žalioji arbata. Ji pasižymi antioksidaciniu, imunostimuliuojančiu poveikiu. Arbatos ekstrakto sudėtyje yra mineralų ir vitaminų kompleksas, būtinas organizmui palaikyti lieknėjimo metu.
 2. Konjuguotos citrinų rūgšties. Degina riebalus ir stiprina raumenis. Apsaugo ląsteles nuo virtimo vėžinėmis, skatina medžiagų apykaitą.
 3. Bevandenis kofeinas. Energingumo, darbingumo didinimo, nuotaikos gerinimo komponentas.
 4. L-glutaminas. Suteikia energijos pliūpsnį skubaus svorio metimo metu. Atsikratoma nuovargio ir silpnumo.

Svorio metimo rezultatas išsaugomas ilgą laiką. Tai palengvina ilgalaikis kapsulių veikimas. Keto dietos kapsulės pakeičia medžiagų apykaitą ne laikinai, o visam gyvenimui.

Vartojimo instrukcijos

Vartojimo instrukcija Keto Diet rekomenduoja laikytis kapsulių vartojimo algoritmo.

 • Vienu metu gerkite ne daugiau kaip dvi kapsules.
 • Vartojimo būdas 1-2 kartus per dieną.
 • Kapsules užgerkite vandeniu, ne mažiau kaip viena stikline.
 • Per dieną stenkitės išgerti ne mažiau kaip 1,5 litro vandens.

Esant dideliam kūno svorio pertekliui, užsisakykite kelias Keto Diet pakuotes. Apčiuopiamiems rezultatams pasiekti neužteks ir dešimties ampulių.

Kur įsigyti Keto Diet

Norėdami užsisakyti Keto Diet, turite:

 1. sekti nuorodą į portalą;
 2. užpildyti paraiškos formą;laukti operator
 3. iaus skambučio;
 4. susitarti dėl pirkimo detalių.

Pirkti Keto Diet vaistinėje

Šiuo metu Keto Diet, skirto svorio metimui, vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Gydytojų specialistų atsiliepimai

Ilja Lvovičius, dietologas

Naujos amerikietiškos kapsulės, padedančios žmonėms numesti svorio, dėl riebalų deginimo programos suaktyvinimo šiandien yra hitas. Jų veikimas toks stiprus, kad medžiagų apykaita pagreitėja tris kartus. Organizme įvyksta tikras perversmas normalizuojant medžiagų apykaitą. Remiantis ekspertų nuomonėmis, Keto diet yra geriausias šiandieninis svorio metimo preparatas. Riebalų sankaupų skaidymas ir šalinimas vyksta natūraliai. Riebalai paverčiami energija, ji eikvojama gyvenimo procese. Naujos nuosėdos nesikaupia.

Anastasija Igorevna, endokrinologė

Nutukimui gydyti fitopreparatų vartojimas – geriausias būdas, kuris mažiausiai kenkia organizmui. Pačios kapsulės yra visiškai saugios, tačiau be to iš jų dar yra naudos – jos neutralizuoja kenksmingą vartojamų vaistų poveikį. Endokrinologų teigimu, jos tikrai turėtų būti įtrauktos į standartinį nutukimo gydymą. Būtent tai dabar reguliariai ir darau. Mano pacientų svorio mažėjimo rezultatai įspūdingi. Per mėnesį sumažėja 8-10 kg.

Sergejus Vladimirovičius, dietologas

Svorį reikia mesti švelniais metodais. Būkite ypač atidūs preparatams, skirtiems skubiam svorio metimui. Keto diet turi gerų atsiliepimų. Pirma, rezultatai yra greiti, antra, riebalų deginimo procesas yra natūralus. Jis vyksta veikiant augalinėms skaiduloms molekuliniu lygmeniu. Tai reiškia, kad kiekviena jūsų kūno ląstelė netenka svorio. Metabolizmas pagreitėja kelis kartus, virškinimas veikia kaip laikrodis, stabilizuojama hormonų pusiausvyra. Pačiame produkte nėra sintetinių, cheminių, genetiškai modifikuotų produktų. Svorį numesite atsigavus organizmui, o ne priversite jį įsitempti ir patirti stresą.

Marina Borisovna, ortopedė

Nutukę žmonės serga daugiau ir dažniau nei liekni. Ypač didelis antsvoris atsispindi kaulų ir raumenų sistemoje. Nugara ir kojos neatlaiko nuolatinių maksimalių apkrovų. Neseniai savo pacientams pradėjau rekomenduoti naują vaistą Keta Diet, kurio atsiliepimus perskaičiau medicinos žurnale. Europoje ir Amerikoje jis jau seniai vartojamas svoriui koreguoti, pas mus ką tik pasirodė. Tačiau jis jau sulaukė didelio populiarumo. Taip yra dėl skubaus svorio metimo ir svorio sumažėjimo iki 16 kg per mėnesį. Jau turiu daugiau kaip dvidešimt pacientų, kurie numetė 16 kg. Likusieji – nuo 10 iki 12. Bet tai nėra riba. Žurnale yra pavyzdžių, kai per mėnesį numetama 21 kg. Tai padeda pagreitinti osteoartrito ir osteochondrozės gydymo procesą.

Atsiliepimai Keto Diet

Alina, 66 metai

Daugiau nei dvidešimt metų nesėkmingai bandžiau atsikratyti viršsvorio. Nuo kūno svorio pertekliaus kenčia visas mano kūnas – patinsta venos, skauda kelius, per dieną pavargsta nugara, todėl sėdėdama negaliu žiūrėti televizoriaus. Man palengvėjo tik tada, kai pradėjau vartoti kapsules „Keto Diet”, kurių apžvalgas man davė paskaityti dukra. Dabar turiu papildomų kilogramų, bet ne tiek daug, kiek buvo. Per mėnesį numečiau 12 kg. Dar tiek pat turiu atsikratyti. Bet užsisakiau vaisto su rezervu, turiu pakankamai trims kursams. Tikrai privesiu svorį prie normalaus ir sumažinsiu apkrovą kojoms ir nugarai. Kapsulės padeda, svoris negrįžta, net kai valgai viską, ko nori.

Maria, 29 metų

Esu stora dėl genetinio polinkio. Dažnai sėdžiu sunkiose dietose, bet kai tik pradedu normaliai valgyti, svoris grįžta. Ilgai ieškau priemonės, kuri padėtų atsikratyti papildomų 30 kg. Perskaičiau daug literatūros, radau atsiliepimų apie Keto dietos kapsules. Pasak daugelio – tai hitas metant svorį. Patikėjau, užsisakiau, pradėjau vartoti. Nesakysiu, kad jokio poveikio nebuvo, bet minus 5 kg per mėnesį – tai ne minus 15, kaip tikėjausi. Todėl turiu visišką nusivylimą ir daug pretenzijų priemonėms. Gamintojai turi rašyti taip: kapsulės ne visus veikia vienodai. Kad žmonės nesitikėtų stebuklų. Štai aš tikėjausi, o dabar reikia pakartoti kursą.

Vasilijus, 44 metai

Esu buvęs sunkiaatletis. Nutraukęs treniruotes, pradėjau sparčiai priaugti svorio, su kuriuo negaliu kovoti. Išbandžiau sportininkams skirtus riebalų degiklius, tačiau jie tinka tik tiems, kurie toliau svyruoja. Po patirto mikroinsulto man to daryti neleidžiama. Šios nesėkmės tik privertė mane valgyti daugiau. Sušvelninti apetitą man padėjo kapsulės Keto Diet, gerų atsiliepimų apie jas davė kolegos sportininkai. Dabar viskas vyksta taip pat sklandžiai. Karščiavimas baigėsi, kasdien numetu po 500 g svorio, pagerėjo nuotaika. Gyvenimas vėl tapo laimingas.

Olga, 50 metų

Rekomenduoju savo amžiaus moterims mesti svorį su Keto Diet kapsulėmis. Aš pati patyriau ant savęs jų poveikį ir pateikiu teigiamą atsiliepimą. Jos grąžino man liekną figūrą, gerą nuotaiką ir padėjo susirasti vyrą. Po skyrybų 7 metus buvau vieniša ir nuobodulį malšinau įvairiais skanėstais. Dabar man to nebereikia, vaistas iš esmės pakeitė mano požiūrį į maistą. Supratau formulės prasmę, kad valgome, kad gyventume, o ne gyvename, kad valgytume. Dabar tai mano kredo, kuris organizuoja, suteikia sveikatos.

Valentina, 34 metai

Savo sūnų nuo antsvorio gydžiau Keto Diet kapsulėmis, apie kurias atsiliepimus išgirdau iš draugės. Per dvi savaites jai pavyko numesti 10 kg. Mūsų rezultatai buvo kuklesni – minus 6 kg per tris savaites, 8 kg per mėnesį. Tačiau tai taip pat tapo paskatinimu. Mano Andriuša dabar drąsiau susipažįsta su merginomis, vakarais nesėdi namie. Jis turi draugų. Jis pasakoja jiems apie savo tolesnius svorio metimo planus. Ir niekas iš jo nesijuokia, kaip anksčiau.

Pirkti dabar Lietuvoje