Micardium dėl hipertenzijos

Hipertenzija – tai ne tik didelis skaičius tonometre, bet ir reali grėsmė jūsų sveikatai ir gyvybei. Daugiau nei 40 proc. visų mirčių pasaulyje yra susijusios su širdies ir kraujagyslių ligomis, o didžiąją jų dalį sudaro širdies priepuoliai ir insultai. Tačiau yra būdas sustabdyti šį tylųjį žudiką. Micardium – tai mokslininkų, remiantis daugybe eksperimentų, sukurta priemonė nuo hipertenzijos.

Micardium dėl hipertenzijos

Micardium nemaskuoja simptomų, jis pasiekia problemos esmę. Jis stiprina kraujagysles, didina jų elastingumą ir natūraliai normalizuoja kraujospūdį. Dėl unikalios sudėties, įskaitant didelę gudobelių bioflavonoidų koncentraciją, Micardium veikia nuo pirmųjų vartojimo dienų. Tyrimai parodė, kad 98 % pacientų kraujospūdis po jo vartojimo stabilizuojasi iki 130/80.

Micardium pirkti Lietuvoje
Micardium kaina

Kiek kainuoja Micardium nuo hipertenzijos? Tikrąją kainą galite sužinoti pasinaudoję aukščiau pateikta nuoroda į oficialią pardavėjo svetainę.

Micardium nauda

 • Greitas spaudimo normalizavimas. Jau pirmosiomis Micardium vartojimo dienomis stabilizuojasi kraujospūdis be staigių svyravimų.
 • Širdies sveikatos atkūrimas. Micardium harmoningai reguliuoja širdies veiklą, šalina krūtinės anginą, aritmiją ir neurozes.
 • Kraujagyslių stiprinimas. Priemonė vienu kursu atkuria kraujagyslių tonusą ir elastingumą, sumažina širdies priepuolių ir insulto riziką.
 • Saugumas ir natūralumas. Micardium sudėtyje esančios gyvosios augalinės ląstelės yra visiškai suderinamos su žmogaus ląstelėmis, todėl užtikrinamas veiksmingumas be šalutinio poveikio.
 • Universalumas. Micardium veiksmingas esant bet kokiai hipertenzijos formai ir tinka bet kokio amžiaus žmonėms.

Micardium sudėtis

 1. Dilgėlių ekstraktas. Atpalaiduoja kraujagysles, suaktyvina inkstus, kad sumažėtų kraujospūdis.
 2. Žuvų taukai (Omega-3). Tirština kraują, valo kraujagysles nuo cholesterolio.
 3. Gudobelių ekstraktas. Pagrindinis komponentas, kuriame gausu bioflavonoidų. Plečia kraujagysles, stiprina širdį.
 4. Vitaminas B6. Palaiko kalio ir natrio pusiausvyrą, gerina nervų sistemos veiklą.
 5. Vitaminas B2. Atkuria kapiliarinę kraujotaką.
 6. Vitaminas B1. Teigiamai veikia širdies ir kraujagyslių bei nervų sistemas.
 7. Vitaminas B12. Normalizuoja kraujospūdį, gerina širdies kraujotaką.

Naudojimo instrukcijos

 • Suaugusiesiems rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę Micardium 2 kartus per dieną valgio metu.
 • Gydymo kursas – 3 mėnesiai, prireikus galima kartoti.

Kur įsigyti Micardium

Micardium nuo hipertenzijos galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Micardium vaistinėje

Šiuo metu Micardium vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialistų atsiliepimai

Viktoras, kardiologas:

Per ketvirtį amžiaus darbo kardiologijoje mačiau, kaip hipertenzija tapo tikra epidemija. Ji nebėra tik pagyvenusių žmonių liga, ji kasmet jaunėja. Stresas, netinkama mityba, nejudrus gyvenimo būdas – visa tai yra rizikos veiksniai. Tačiau blogiausia, kad žmonės pradeda gydytis per vėlai, kai jau būna komplikacijų.

Micardium yra tikras proveržis gydant hipertenziją. Skirtingai nei daugelis priemonių, kurios tiesiog mažina skaičių, jis gydo priežastį. Viskas priklauso nuo unikalios sudėties. Didelė bioflavonoidų iš gudobelių koncentracija daro jį nepakeičiamą. Daugelis gamintojų šį komponentą naudoja minimaliomis dozėmis, o Micardium sudėtyje jo yra perteklius. Tai tarsi skirtumas tarp lašo ir stiklinės vandens ištroškusiam žmogui.

Micardium rekomenduoju visiems savo pacientams, pradedant jaunais darboholikais ir baigiant pagyvenusiais žmonėmis, daug metų sergančiais hipertenzija. Ir visur matau rezultatų. Neseniai pas mane atėjo 72 metų pacientas, sergantis 3-iojo laipsnio hipertenzija. Po mėnesio „Micardium“ vartojimo jos kraujospūdis stabilizavosi ir buvo 135/85. Jokio šalutinio poveikio, jokios priklausomybės.

Pagrindinis „Micardium“ privalumas yra tas, kad jis ne maskuoja problemą, o ją išsprendžia. Jis atkuria kraujagyslių elastingumą, stiprina širdies raumenį. Užkerta kelią blogiausioms komplikacijoms – širdies priepuoliams ir insultui. Savo profesijoje dažnai kovojame su pasekmėmis. Naudodami „Micardium“ mes užkertame joms kelią. Tai ne tik vaistas, tai investicija į sveiką ateitį.

Elena, aukščiausios kategorijos terapeutė:

Per 20 praktikos metų mačiau, kaip hipertenzija griauna ne tik sveikatą, bet ir gyvenimus. Žmonės dėl nuolatinio nuovargio ir galvos skausmų praranda darbą. Šeimos išyra, nes vienas iš partnerių tampa irzlus, praranda susidomėjimą gyvenimu. O kiek talentingų žmonių anksti pasitraukė iš gyvenimo dėl insulto? Hipertenzija – tai ne tik medicininė, bet ir socialinė nelaimė.

Kai man pirmą kartą papasakojo apie „Micardium“, buvau nusiteikęs skeptiškai. Per daugelį metų išbandžiau dešimtis priemonių nuo hipertenzijos. Dauguma jų turi laikiną poveikį arba stiprų šalutinį poveikį. Tačiau Micardium mane nustebino. Tai ne tik priemonė kraujospūdžiui mažinti, bet ir priemonė visai širdies ir kraujagyslių sistemai atkurti.

Papasakosiu jums vieną pavyzdį. Mano pacientė Ana, 67 metų amžiaus. Ji atėjo pas mane skųsdamasi nuolatiniais galvos skausmais, dusuliu, nemiga. Kraujospūdis šoktelėjo nuo 160/100 iki 190/110. Ji gyveno iš vaistų nuo skausmo. Jos vyras man pasakojo, kad ji nustojo vaikščioti, apleido mėgstamą mezgimą – tiesiog neturėjo energijos. Pradėjome „Micardium“ kursą. Po savaitės Anna pastebėjo, kad geriau miega. Po mėnesio ji atėjo į vizitą – visai kitas žmogus! Jos kraujospūdis buvo 130/80, akys spindėjo, ji papasakojo, kaip su vyru keliavo į kaimą ir kaip visą dieną dirbo darželyje.

Štai kokia Micardium galia – jis ne tik normalizuoja kraujospūdį, bet ir grąžina gyvenimo kokybę. Unikali sudėtis – dilgėlių ir gudobelių ekstraktai, žuvų taukai, B grupės vitaminai – yra kompleksinis metodas. Dilgėlės ir gudobelės atpalaiduoja kraujagysles, žuvų taukai kovoja su cholesteroliu, o vitaminai palaiko nervų sistemą. Tai svarbu, nes hipertenzija dažnai eina koja kojon su neurozėmis ir depresija.

Micardium tinka visiems – ir tiems, kurie tik pradeda turėti problemų, ir tiems, kurie jau daug metų kenčia nuo hipertenzijos. Jis saugus net vyresnio amžiaus žmonėms ir tiems, kurie vartoja kitus vaistus. Visada sakau savo pacientams: Micardium – tai ne tik gydymas, tai grįžimas į visavertį gyvenimą. Ir kai jie ateina pas mane kupini energijos ir planų, suprantu, kad esame teisingame kelyje.

Pirkėjų atsiliepimai Micardium nuo hipertenzijos

Antonas, 45 metai:

20 metų dirbau sunkvežimio vairuotoju. Mano darbas – tai nuolatinis stresas, miego trūkumas ir netinkama mityba. Nenuostabu, kad sulaukęs 40 metų pradėjau turėti problemų dėl kraujospūdžio. Iš pradžių nekreipiau dėmesio: tik galvos skausmas ir spengimas ausyse. Tačiau kai vairuodamas automobilį patyriau pirmąjį mikroinsultą, supratau, kad juokai baigėsi. Gydytojai sakė, kad dar vienas toks atvejis ir apie darbą gali pamiršti. Po antrojo mikroinsulto ketinau mesti darbą.

Micardium man rekomendavo kolega, kuriam nutiko panaši istorija. Iš pradžių buvau nusiteikęs skeptiškai – na, kiek tų priemonių jau išbandžiau. Tačiau po savaitės vartojimo pajutau skirtumą. Mano galva tapo šviesi, vairuodamas vėl esu žvalus ir atidus. O svarbiausia – kraujospūdis. Dabar jis kaip laikrodis, 120/80, jokių šuolių. Micardium ne tik sugrąžino man darbą, bet ir suteikė ramybę. Dabar žinau, kad pasieksiu kelionės tikslą ir sveikas grįšiu namo. Mano žmona sako, kad net pasikeitė mano charakteris – esu ramesnis, linksmesnis. Micardium – tai ne tik vaistas, bet ir bilietas į normalų gyvenimą.

Marija, 58 metai:

Aš sergu paveldima hipertenzija. Mano močiutė mirė nuo infarkto, mama – nuo insulto. Visada bijojau, kad ir manęs laukia toks pat likimas. Gydytojai sakė, kad su mano paveldimumu be vaistų neišsiversiu. Išbandžiau daugybę vaistų, bet tai nepadėjo. Man svaigdavo galva, akyse darydavosi juoda. O kartą vos nenukritau nuo laiptų, kai pakilo kraujospūdis.

Viskas pasikeitė su „Micardium“. Jį man rekomendavo draugė, kurios vyras serga hipertenzija. Tiesą sakant, nesitikėjau tokio poveikio. Jau po dviejų savaičių mano kraujospūdis normalizavosi. Net ne iš karto patikėjau ir nuolat persimatavau. Bet ne, stabilus 130/80! O tada pastebėjau, kad galiu lipti laiptais be dusulio. Padidėjo mano jėgos, net prisijungiau prie pagyvenusių žmonių fitneso grupės. Per tris mėnesius numečiau 7 kg!

Bet svarbiausia – mano anūkai. Anksčiau jie bijodavo, kad močiutė staiga nukris ar apalps. Bet dabar mes kartu vaikštome parke, skaitau jiems pasakas. Ir nėra jokio nerimo! Neseniai dukra pasakė, kad atrodau dešimčia metų jaunesnė. Visa tai Micardium. Jis grąžino man ne tik sveikatą, bet ir gyvenimo džiaugsmą. Dabar nebijočiau ateities!

Valentina, 62 metai:

Visą gyvenimą dirbau pradinių klasių mokytoja. Savo darbą mylėjau visa siela. Tačiau prieš porą metų pradėjau turėti sveikatos problemų. Hipertenzija. Nuolatiniai galvos skausmai, spengimas ausyse, akių pulsacija. Pasidarė sunku susikaupti pamokose. Prisimenu, kartą vos neapsivėmiau vaikų akivaizdoje. Turėjau pasitraukti, nors man plyšo širdis.

Apie Micardium sužinojau iš buvusio kolegos. Ji taip pat kentėjo nuo kraujospūdžio. Pradėjau jį vartoti ir jau po savaitės pajutau pokyčius. Mano galva išsivalė, o spengimas ausyse išnyko. O po mėnesio vartojimo supratau, kad galiu grįžti į darbą. Žinoma, ne visu etatu, bet vedu dailės užsiėmimus vaikams. Ir žinote, kas nuostabiausia? Micardium ne tik sumažino mano kraujospūdį, bet ir pagerino atmintį! Dabar iš pirmo karto prisimenu visų vaikų vardus.

Rekomenduoju Micardium visiems savo pažįstamiems pensininkams. Aš jiems sakau: nemanykite, kad jei esate pensininkas, nieko negalite padaryti dėl savo sveikatos. Micardium suteikia jums antrą šansą. Jis man grąžino ne tik sveikatą, bet ir gyvenimo prasmę. Matyti vaikų šypsenas, mokyti juos naujų dalykų – kas gali būti geriau?

Sergejus, 52 metai:

Turėjau sunkios formos hipertenziją, 2 stadijos. Tai buvo nustatyta atsitiktinai, per medicininę apžiūrą darbe. Iš pradžių nekreipiau dėmesio, tiesiog galvojau, kad spaudimas šokinėja. Tačiau gydytojas mane išgąsdino. Sakė, dar truputį, ir galėsite sudaryti neįgalumą. O aš turiu žmoną, du studentus vaikus. Kokį neįgalumą?

Draugas, su kuriuo einame į sporto salę (tiksliau, ėjome – dėl spaudimo teko atsisakyti), rekomendavo Micardium. Jis pats jį vartojo. Tiesą sakant, buvau nusiteikęs skeptiškai. Pagalvojau, na, ką gali padaryti kažkoks augalinis vaistas, jei net stiprūs vaistai nepadėjo. Tačiau surizikavau. Ir žinote ką? Po pirmos savaitės supratau, kad tai veikia!

Jokio spaudimo krūtinėje, jokio dusulio. Darbe net pradėjau naudotis laiptais, o ne liftu. Po mėnesio vėl grįžau į sporto salę, iš pradžių atsargiai. O po trijų mėnesių nuėjau antram tyrimui. Gydytojas negalėjo patikėti savo akimis. Jis pasakė, kad mano kraujagyslės buvo kaip jauno žmogaus, kraujospūdis normalus. Paklausė, ką aš dariau. Papasakojau jam apie Micardium. Jis nusišypsojo, pasakė, kad tai tik vaistažolė. Tada paprašė parodyti pakuotę ir užsirašė pavadinimą.

Micardium tikrai išgelbėjo mano gyvenimą. Aš neperdedu. Dabar su sūnumi kartu einame į žygius ir žvejybą. Mano žmona sako, kad atrodau dešimčia metų jaunesnis. O svarbiausia, kad dabar pasitikiu ateitimi. Daugiau jokio neįgalumo, tik aktyvus gyvenimas!

Olga, 39 metai:

Mano istorija šiek tiek skiriasi nuo kitų. Nesu vyresnio amžiaus ir neturiu paveldimų problemų. Hipertenzija susirgau nuo streso. Dirbu pardavimų vadybininke didelėje įmonėje. Nereguliarios darbo valandos, terminai, konfliktiški klientai. Taip pat turiu du mokyklinio amžiaus vaikus. Namuose pamokos, būreliai, o naktimis baigiu ruošti ataskaitas.

Iš pradžių buvo tik nuotaikų svyravimai, dirglumas. Paskui ėmiau blogai miegoti. O kartą per svarbų pristatymą mane ištiko hipertenzinė krizė. Pačiame prezentacijos viduryje man aptemo akyse ir ėmė svaigti galva. Mano pavaldiniai iškvietė greitąją pagalbą. Tai buvo košmaras, maniau, kad mano karjera baigta.

Micardiumą man išrašė ne kardiologas, o psichoterapeutas. Jį rekomendavo kolega po šio įvykio. Jis sakė, kad problema buvo ne tik širdyje, bet ir nervuose, o „Micardium“ padės abiem. Tiesą sakant, nelabai tuo patikėjau. Tačiau neturėjau pasirinkimo – arba gydysiuosi, arba ilgam išeisiu nedarbingumo atostogų.

Ir žinote ką? Jis nemelavo. Per savaitę pastebėjau, kad geriau miegu. Po dviejų savaičių mano kraujospūdis vėl tapo normalus. Nustojau blaškytis dėl kiekvieno telefono skambučio ir pykti ant vaikų dėl nieko. Jie tai pastebėjo ir darbe. Kolegos sakė, kad tarsi tapau kitu žmogumi – ramiu, susikaupusiu. O prieš mėnesį buvau paaukštinta į skyriaus vadovės pareigas. Mano viršininkas sakė, kad vertina mano atsparumą stresui.

Visa tai – Micardium dėka. Jis ne tik sumažino mano kraujospūdį, bet ir tarsi perkraustė mane iš vidaus. Dabar galiu susitvarkyti ir su darbu, ir su vaikais nepakenkdama savo sveikatai. Beje, Micardium duodu ir savo vaikams. Jiems artėja egzaminai, jie nerimauja. Micardium padeda jiems išlikti ramiems ir susikaupusiems. Apskritai dabar tai yra mūsų šeimos vaistas nuo streso ir jo pasekmių!

Pirkti dabar Lietuvoje