Nicozero rūkymui

Nicozero vartojimo kursas pašalina apsinuodijimo nikotinu padarinius – silpnėja potencija, lytinis potraukis, apsauga nuo kvėpavimo takų vėžio vystymosi, hormoniniai sutrikimai.

Purškalo Nicozero nuo rūkymo sudėtis yra natūrali, todėl jo vartojimas yra saugus, vaistas nesukelia jokio šalutinio poveikio. Tačiau naudos organizmui iš lėšų gavimo yra daug. Tai širdies priepuolio, insulto, kraujagyslių vangumo, skrandžio opos išsivystymo ir kitų ligų profilaktika.

Nicozero rūkymui

Svarbus teigiamo poveikio aspektas yra vyrų ir moterų, kuriuos neigiamai veikia nikotinas, lytinio pajėgumo atkūrimas. Po priklausomybės nuo nikotino gydymo Nicozero kurso pamiršite apie negalėjimą užsiimti seksu, gausite potencijos palaikymą ir susidorosite su seksualiniais sutrikimais.

Pirkti Nicozero Lietuvoje
Nicozero kaina

Kiek kainuoja Nicozero mesti rūkyti? Dabartinę kainą rasite paspaudę aukščiau esančią nuorodą oficialioje pardavėjo svetainėje.

Nicozero nauda

Natūralios sudėties biokompleksas metantiems rūkyti yra galimybė visiems laikams išsivaduoti iš priklausomybės nuo tabako be jokios žalos sveikatai ir streso. Nicozero purškalo privalumai yra jo veiksmingumas prieš potraukį ir išsiskyrimą. Jis apsaugo nuo potraukio rūkyti cigaretes po dozės įšvirkštimo ir ilgainiui sukelia tabako atmetimą fiziologiniu ir psichologiniu lygmeniu.

 • Organizmo valymas. Nicozero užtikrina nikotino pašalinimą iš organizmo, valo plaučius nuo susikaupusių tabako dervų ir padeda sustabdyti rūkančiųjų kosulį. Visiškai detoksikuoti organizmą užtrunka 2 savaites.
 • Natūrali sudėtis. Priklausomybės nuo tabako gydymas Nicozero – tai sveikatos palaikymas ir potraukio toksinei medžiagai išlaisvinimas be šalutinio poveikio.
 • Vidaus funkcijų normalizavimas. Nicozero padeda atkurti nikotino nuodų pažeistų gyvybiškai svarbių organų ir sistemų funkcijas.
 • Išsilaisvinkite iš priklausomybės be abstinencijos. Nicozero purškalas padeda išgyventi abstinencijos priepuolį be abstinencijos sindromo; kai metate rūkyti, nejausite abstinencijos, lengvai susidorosite su potraukiu.
 • Prieinama kaina. Užsisakydami Nicozero oficialioje gamintojo interneto svetainėje, turite galimybę įsigyti purškalą už palankią kainą su nuolaida. Portale vyksta akcijos, kurių dėka vaistas klientams siūlomas kaip dovana.

Kuo Nicozero skiriasi nuo kitų preparatų nuo rūkymo? Nicozero yra kompleksinio veikimo purškalas. Jis padeda kovoti su potraukiu įprastoms ir elektroninėms cigaretėms, kaljano rūkymui, rūkymo mišiniams.

Šio produkto naudojimo privalumas yra tas, kad kiekvienas gali atsikratyti priklausomybės namuose, nesikreipdamas į narkologijos kliniką. Priklausomybė nuo tabako išnyksta fiziniu ir psichologiniu lygmenimis, nes Nicozero veikia smegenų receptorius, slopina euforijos jausmą ir atkuria medžiagų apykaitą.

Pašalinama pati noro rūkyti priežastis, nes išsivysto neigiama reakcija į į organizmą patekusį nikotiną. Jūs metate rūkyti be abstinencijos sindromo, nepriaugsite svorio ir nepatirsite psichologinio diskomforto.

Nicozero sudėtis

Naujasis preparatas nuo rūkymo skiriasi nuo visų anksčiau žinomų savo veikimo mechanizmu, jis veikia smegenų receptorius, atjungia potraukį tabakui neuronų lygmeniu. Ekspertai Nicozero sudėtį laiko unikalia, nes ji sukelia neigiamą reakciją į nikotiną keliomis dozėmis. Visos purškalo sudedamosios dalys yra natūralios, be cheminių, sintetinių priemaišų.

 • Nikotinas yra sudedamoji dalis, skirta pakaitinei terapijai gydant priklausomybę. Nedidelis šios medžiagos kiekis priverčia pasijusti taip, tarsi būtumėte surūkę cigaretę. Ji priverčia jus jaustis taip, tarsi būtumėte surūkę cigaretę.
 • Kalio acesulfatas – natūralios kilmės sudedamoji dalis, užtikrinanti organizmo valymą nuo toksinų, normalizuojanti širdies ritmą ir sauganti organizmą nuo laisvųjų radikalų.
 • Sukralozė – natūralus saldiklis, suteikiantis malonų skonį, kai purškiama purškalo. Jis yra nekrintančio į akis skonio ir saugus diabetikams.
 • Vaisių aromatai – tai ekstraktų kompleksas, kuris suteikia aromatą ir kvapą. Šios Nicozero sudėtyje esančios sudedamosios dalys pasižymi priešuždegiminėmis, antiseptinėmis ir antimikrobinėmis savybėmis.

Nicozero naudojimo instrukcijos

Mesti rūkyti su Nicozero yra patogus purškalas, leidžiantis mesti rūkyti per vieną mėnesį. Po nikotino potraukio nutraukimo kurso niekada nebegrįšite prie šio žalingo įpročio. Tačiau norėdami būti tikri, kad atsikratysite tabako, Nicozero purškalą turėtumėte naudoti pagal naudojimo instrukciją.

 1. Jei norite rūkyti, purkškite jį į burną, kai tik pajusite potraukį.
 2. Išpurkškite 1-2 produkto dozes. Tai reiškia, kad reikiamu skaičiumi paspauskite dozatorių.

Nicozero vartojimo trukmė kiekvienam rūkančiajam yra individuali. Purškalą vartokite pagal poreikį ir taip dažnai, kaip įpurškiamos dozės. Jis yra saugus moterims, vyrams ir paaugliams.

Nicozero naudojimo instrukcijoje rekomenduojama purškalą naudoti vieną mėnesį. Tai optimali gydymo nuo tabako priklausomybės trukmė, duodanti tvarių rezultatų. Pirmąją savaitę galite nustoti jausti potraukį, tačiau dėl medžiagų apykaitos pertvarkymo ir tabako teikiamo malonumo veiksnio pašalinimo reikia baigti gydymą iki galo. Laikykitės šios sąlygos, kad nesusirgtumėte.

Kur įsigyti Nicozero

Nicozero galima užsisakyti tik iš gamintojo svetainės. Tai leis jums gauti originalų ir saugų produktą su įrodytu veiksmingumu. Periodiškai svetainėje yra reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, konsultacija su ekspertu dėl gynimo priemonės teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkite Nicozero vaistinėje

Šiuo metu Nicozero nuo rūkymo vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Klientų atsiliepimai apie Nicozero

Igoris, 56 metai:

Jei norite mesti rūkyti ir kartu išvalyti plaučius nuo dervų, pasirinkite Nicozero su puikiais gydytojų ir vartotojų atsiliepimais. Aš įsitikinau gydomuoju purškalo poveikiu per savo patirtį. Mano kvėpavimo takuose buvo katastrofiškai susikaupę toksinų. Po mėnesio purškalo vartojimo nustojau kosėti, laisvai kvėpuoju, neturiu tachikardijos priepuolių. Vadinasi, biokomplekso nauda yra didžiulė, ir apie jį turėtų žinoti kiekvienas.

Viktorija, 44 metai:

Apie nicozero purškalą nuo rūkymo esu girdėjusi daug pagyrų, tačiau mano patirtis su šiuo produktu buvo daugiau neigiama nei teigiama. Per mėnesį man nepavyko mesti rūkyti, nors junginio į burną švirkščiau beveik kiekvieną kartą, kai norėdavau parūkyti. Tačiau po 8-10 minučių noras grįždavo, negalėdavau ištverti. Trumpai tariant, bandymai buvo nesėkmingi ir šiuo vaistu netikiu. Vienintelis geras dalykas yra tai, kad surūkau perpus mažiau cigarečių nei anksčiau.

Leonidas, 68 metų:

Man pavyko mesti rūkyti naudojant nicozero purškalą, apie kurį gerų atsiliepimų davė kardiologas. Ačiū jam, kitaip būčiau miręs po širdies smūgio, nes neturėjau pakankamai valios pats mesti rūkyti. Po mano teigiamos patirties visi mūsų šeimos nariai metė rūkyti. Dabar šio nuostabaus vaisto dėka esame sveika nerūkanti šeima.

Olga, 34 metai:

Nuo rūkymo mano veidas įgavo rudą atspalvį, iš mano išvaizdos iš karto galima suprasti, kad turiu žalingą įprotį. Pati negaliu atsikratyti rūkymo. Rūkiau nuo paauglystės ir tapau nuo to priklausoma. Todėl pasirinkau vaistą nuo tabako priklausomybės ir apsistojau ties nicozero, apie kurį internete yra daug teigiamų atsiliepimų. Purškalas yra tikras stebuklas. Per mėnesį atsikračiau potraukio, tapau abejingas cigaretėms, mano oda tapo šviesesnė. Stebiu atjaunėjimo efektą, kuris tęsiasi net nustojus naudoti purškalą.

Valerijus, 74 metai:

Rūkau nuo 7 metų ir niekada nemaniau, kad man pavyks mesti rūkyti. Tačiau su nicozero man pavyko ir dabar jį labai gerai vertinu. Šis purškalas vertas būti reklamuojamas per visus televizijos kanalus, jis padės pagerinti gyventojų sveikatą, rekomenduojamas vyrams ir moterims. Gaila, kad kol kas nėra jokios jį reklamuojančios žiniasklaidos kampanijos. Man belieka apie jį papasakoti visiems pažįstamiems, ką ir darau. Man pavyko ir daugelis žmonių man dėkoja už tai, kad jį rekomenduoju, nes jis tikrai padeda mesti rūkyti.

Pirkti dabar Lietuvoje