Ocuvit regėjimo kapsulės

Ocuvit regėjimo kapsulės yra natūralios formulės, kurių pagrindą sudaro natūralūs ingredientai, teigiamai veikiantys regėjimą. Kapsules rekomenduoja oftalmologai kaip gydomąjį ir profilaktinį preparatą nuo įvairių akių anomalijų.

Ocuvit regėjimo kapsulės

Biologiniai ingredientai pasižymi gydomuoju, regeneruojamuoju, priešuždegiminiu, imunoapsauginiu poveikiu. Biokapsulių veikimu siekiama stiprinti akių kraujagysles, gerinti kraujotaką, šalinti akies organo infekcijas.

Ocuvit pirkti Lietuvoje
Ocuvit kaina

Kiek kainuoja Ocuvit kapsulės regėjimui? Norėdami sužinoti dabartinę kainą, sekite aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Ocuvit nauda

Pirmaujantys šalies ir užsienio akių centrai aktyviai skiria naują akių vaistą, nes Ocuvit turi privalumų, kurie pagreitina regėjimo atsistatymą. Kapsulės palaiko teigiamą įvairių oftalmologinių ligų gydymo dinamiką.

  • Per vieną kapsulių vartojimo kursą Ocuvit regėjimas pagerėja 89 %. Atkuria akių sveikatą ir užkerta kelią regėjimo praradimui.
  • Momentinis simptomų palengvinimas. ocuvit efektyviai pašalina išorinių veiksnių sukeltus regėjimo sutrikimus – nuovargį, įtampą, stresą, netinkamą priežiūrą, neigiamą ryškios šviesos poveikį ir kt. Kapsulės padeda atkurti regėjimą esant įgimtiems defektams.
  • Glaukomos, kataraktos gydymas. ocuvit padeda išvalyti lęšiuką nuo drumstėjimo, normalizuoti akies dugno spaudimą. Regėjimo aiškumas sergant šiomis ligomis padidėja 2 punktais.
  • Naujoviška sudėtis ir veikimo mechanizmas.Ocuvit neturi analogų dėl kompleksinio poveikio akių sveikatai ir sinergetinės natūralios kilmės komponentų sudėties. Regėjimo palaikymas preparatu yra visiškai saugus.
  • Prieinama kaina. užsisakę Ocuvit oficialioje gamintojo svetainėje, gausite kapsulių visam gydymo kursui, padės atkurti regėjimą esant nuovargiui, išsausėjimui, pervargimui, taip pat jį pagerins esant rimtoms klinikinėms patologijoms.

Kuo Ocuvit skiriasi nuo kitų akių preparatų? Tai daugiafunkcinis bioaktyvaus turinio produktas, išsiskiriantis dideliu gydomuoju ir profilaktiniu potencialu. Preparatas vartojamas lokaliai esant nereikšmingiems regos sutrikimams, tokiems kaip nuovargis, sausumas, akių smėlis, glaukoma, katarakta, miežis, įvairios etiologijos konjunktyvitas, įskaitant bakterines ir virusines infekcijas. Gydymo kurso metu vartojant Ocuvit kapsules normalizuojamos akies dugno, ašarų kamerų, ragenos kraujotakos funkcijos, mažėja akių nervų įtampa. Kitaip tariant, produktas išsiskiria įvairiapusiu poveikiu regos funkcijai. Jis pagerina regėjimą per savaitę vartojimo, be jokio šalutinio poveikio.

Ocuvit sudėtis

Subalansuota Ocuvit sudėtis, kurioje natūralūs komponentai optimaliai sąveikauja tarpusavyje, garantuoja regėjimo pagerėjimą. Veikliosios medžiagos, teigiamai veikiančios regėjimo funkciją, papildo ir sustiprina viena kitos naudą. Sinergija padeda užtikrinti kuo didesnį produkto veiksmingumą. Absoliutus saugumas užtikrinamas naudojant šiuolaikines biotechnologijas, kurios padeda išsaugoti gydomąsias augalinės medžiagos ir mikroelementų savybes natūralioje būsenoje.

Ocuvit sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų, hormonų ar sintetinių komponentų.

  • Liuteinas yra natūrali sudedamoji dalis, atsakinga už akių apsaugą nuo kenksmingų išorės veiksnių ir kompensuojanti ryškios šviesos poveikį. Apsaugo nuo tinklainės degeneracijos.
  • Zeaksantinas yra geltonas pigmentas – natūralus ksantofilas, užtikrinantis medžiagų apykaitos procesų normalizavimą akyse. Padeda naikinti lipofusciną, kuris sukelia ankstyvą ląstelių senėjimą.
  • Cinkas ir selenas – elementai, būtini regėjimo funkcijai palaikyti visą gyvenimą. Užkerta kelią patologijų, susijusių su lęšiuko ir akies dugno irimu, atsiradimui, atitolina su amžiumi susijusius pokyčius.
  • Vitaminai C ir E palaiko regos organų elementų mitybą, padeda pagerinti regėjimo aiškumą, saugo nuo uždegiminių procesų, neutralizuoja virusines ir bakterines infekcijas.

Ocuvit naudojimo instrukcija

Kad kapsulės būtų vartojamos visapusiškai, jas reikia vartoti teisingai, t. y. griežtai laikantis Ocuvit vartojimo instrukcijos.

  1. Vartokite po vieną kapsulę per dieną. Geriausia ryte prieš valgį. Užgerkite dideliu kiekiu vandens.
  2. Regėjimą palaikykite 20 dienų.

Vartojant Ocuvit vaikams, pasitarkite su gydytoju. Rekomenduojama dozė vaikams yra tokia pati kaip ir suaugusiesiems, tik kapsules reikia vartoti kas antrą dieną.

Ocuvit vartojimo instrukcijoje patariama tęsti kapsulių vartojimą, jei turite regėjimo problemų, kartoti kursą gydant sunkias ligas. Vaistas gerai derinamas su kitais vaistais, sustiprina jų veikimą, todėl greičiau pasveikstama.

Kur įsigyti Ocuvit akims

Ocuvit galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leidžia įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai interneto svetainėje skelbiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premija, konsultacija su produkto ekspertu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Įsigykite Ocuvit vaistinėje

Šiuo metu Ocuvit regėjimo kapsulių vaistinėje įsigyti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Ocuvit klientų atsiliepimai

Liudmila, 70 metų:

Aš sergu trumparegyste, kuri su amžiumi pradėjo sparčiai progresuoti. Produktas ocuvit padėjo man sustabdyti regėjimo blogėjimą, apie kurį puikiai atsiliepė oftalmologas. Dabar mano regėjimas ne minus 5, o minus 4, ir tuo džiaugiuosi, nes anksčiau naudoti vaistai tokio poveikio nedavė.

Viktoras, 44 metai:

Niekada netikėjau nuomonėmis apie vaistus internete, tačiau atsiliepimai apie ocuvit buvo tokie įtikinami, kad nusprendžiau užsisakyti produktą. Negaliu sakyti, kad dėl to gailiuosi, tačiau yra gėda. Nes vaistas padeda labai lėtai. Per mėnesį mano regėjimas dėl kataraktos pagerėjo tik vienu balu, o tikėjausi daugiau. Kartoju šį kursą be jokio entuziazmo; dėl to kalti tie, kurie rašė šio vaisto aprašymus. Jame reikia rašyti tiesą.

Igoris, 56 metai:

Per atostogas atstatiau regėjimą iki dešimties. Prieš tai vos nebuvau nurašytas, nes mašinistai turi gerai matyti. Esu labai dėkingas ocuvitui, apie kurį skaičiau teigiamus atsiliepimus internete. Dabar šios kapsulės visada yra mano vaistinėlėje, kad regėjimas būtų aštrus. Jos puikiai su juo susitvarko.

Valerija, 49 metai:

Mano regėjimą graužia diabetas. Jis nuolat blogėjo, kol iš draugės sužinojau apie naują vaistą ocuvit. Jo pagalba man pavyko sustabdyti blogėjimą. Netgi šiek tiek pagerėjo. Tikiuosi, kad antrasis kursas leis man pakeisti akinius į plius 3, o ne plius 4.

Marina, 60 metų:

Jei norite išsaugoti regėjimą iki gilios senatvės, vartokite ocuvit biocomplex, mano atsiliepimas apie jį – dešimt su pliusu. Iki praėjusių metų skaičiau be akinių, o dabar esu plius pusantro. Gaila, kad anksčiau nežinojau apie šias kapsules, nebūčiau leidęs sau tokio kritimo. Tačiau produktas toks veiksmingas, kad po mėnesio nusiėmiau akinius. Rekomenduoju jį visiems vyresnio amžiaus žmonėms, jis apsaugo nuo įvairių akių problemų.

Pirkti dabar Lietuvoje