Ophtalax regėjimo kapsulės

Pavargote nuo nuolatinių akių problemų? Norite atsikratyti pavargusių ir skausmingų akių, paraudimo, ašarojimo ir kitų nemalonių simptomų? Ar norite pagerinti regėjimo aštrumą ir susigrąžinti aiškaus regėjimo džiaugsmą? Tuomet jums reikia Ophtalax – naujos kartos natūralaus produkto, skirto visapusiškai palaikyti ir atkurti regėjimą!

Ophtalax regėjimo kapsulės

Ophtalax specialiai sukurtas oftalmologinėms problemoms spręsti, pvz:

 • Sumažėjęs regėjimo aštrumas;
 • trumparegystė ir toliaregystė;
 • akių nuovargis ir skausmas;
 • patinimai, maišeliai ir tamsūs ratilai po akimis;
 • akių sausumas, paraudimas, uždegimas;
 • Su amžiumi susiję pokyčiai.

Ophtalax yra unikalus savo patentuota formule, kurią sukūrė patyrę oftalmologai. Į jos sudėtį įeina optimalus cinko, B grupės vitaminų, augalų ekstraktų ir kitų naudingų medžiagų derinys. Tokia sudėtis pasižymi galingu gydomuoju poveikiu.

Ophtalax kapsulių vartojimo poveikis pradeda pasireikšti po 10-15 dienų reguliaraus vartojimo. O 1 mėnesio kursas leidžia pasiekti įspūdingų rezultatų.

Ophtalax pirkti Lietuvoje
Ophtalax kaina

Kiek kainuoja Ophtalax kapsulės regėjimui gydyti? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Ophtalax privalumai

 1. Veiksmingai mažina paburkimą ir tamsius ratilus aplink akis. Tai užtikrina didelis kiekis riboflavino, kuris mažina patinimą, pašalina pavargusių akių sindromą.
 2. Didina regėjimo aštrumą tiek į tolį, tiek į arti. Šis poveikis pasiekiamas dėl optimalios cinko dozės, kuri gerina akies akomodaciją.
 3. Mažina akių nuovargį ir apsaugo nuo kompiuterinio regėjimo sindromo. Taip yra dėl tiamino, ciankobalamino derinio, filtruojančio žalingą monitorių mėlynosios šviesos poveikį.
 4. Lėtina su amžiumi susijusius tinklainės pokyčius, mažina geltonosios dėmės degeneracijos riziką. Tai užtikrina B grupės vitaminų kompleksas, ypač didelė B6 dozė.

Ophtalax sudėtis

 • Cinkas – dalyvauja susidarant rodopsinui, leidžia akiai greitai prisitaikyti prie ryškios šviesos ir matyti tamsoje.
 • Riboflavinas (B2) – stiprus antioksidantas, saugo akis nuo laisvųjų radikalų ir uždegimų.
 • Tiaminas (B1) ir ciankobalaminas (B12) – mažina akių nuovargį, mažina su amžiumi susijusios geltonosios dėmės degeneracijos riziką.
 • Piridoksinas (B6) – lėtina šviesai jautrių tinklainės ląstelių irimą, mažina kataraktos riziką.

Vartojimo instrukcijos

 • Gerti po 2 kapsules per dieną valgio metu, užsigeriant vandeniu.
 • Rekomenduojama vartojimo trukmė – 1 mėnuo.
 • Jei reikia, pakartokite kursą po 3-4 mėnesių.
 • Poveikiui įtvirtinti rekomenduojama palaikomasis kursas po 2 kapsules per dieną.

Kur įsigyti Ophtalax

Ophtalax kapsules regėjimui galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje pateikiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja jus pirkti.

Pirkti Ophtalax vaistinėje

Šiuo metu Ophtalax vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialistų atsiliepimai

Karina, oftalmologė:

Savo pacientams aktyviai rekomenduoju vartoti Ophtalax regėjimo profilaktikai ir gerinimui. Jo subalansuota formulė su dideliu kiekiu naudingų vitaminų ir mikroelementų kompleksiškai veikia regėjimo organus. Ophtalax vartojimo poveikį pastebiu po 3-4 savaičių – sumažėja patinimas aplink akis ir padidėja regėjimo aštrumas. Kartu produktas yra visiškai saugus ir nesukelia šalutinio poveikio.

Eva, oftalmologė:

Per daugelį savo gydytojo praktikos metų susidūriau su beveik visų amžiaus grupių pacientų regėjimo pablogėjimo problemomis. Pagrindiniai nusiskundimai – galvos skausmai, akių nuovargis po darbo kompiuteriu, patinimai ir maišeliai po akimis. Savo pacientams rekomenduoju vartoti „Ophtalax” kapsules, kad visapusiškai pagerėtų regos organų būklė. Šio natūralaus produkto sudėtyje yra optimalios cinko, B grupės vitaminų, augalinių ekstraktų dozės. Reguliarus „Ophtalax” vartojimas 1-2 mėnesius leidžia pasiekti nuolatinį gydomąjį poveikį: sumažėja akių patinimas ir paraudimas, padidėja regėjimo aštrumas, išnyksta nuovargio jausmas. Kartu produktas yra visiškai saugus, nesukelia alergijos ir kontraindikacijų. Drąsiai rekomenduoju Ophtalax akių problemų profilaktikai ir visapusiškam gydymui.

Ophtalax klientų atsiliepimai

Regina, 32 metai:

Nuo vaikystės kenčiu nuo didelio laipsnio trumparegystės, turiu nuolat nešioti akinius. Tačiau net ir su akiniais po darbo kompiuteriu jaučiu stiprų akių nuovargį, galvos skausmą, greitai prarandu regėjimo aštrumą. Draugės patarimu nusprendžiau išbandyti kapsules regėjimui Ophtalax. Vartojau 1 kursą pagal instrukciją – tik 1 mėnesį. Po 2 savaičių pajutau palengvėjimą – vakare nustojo skaudėti akis, sumažėjo galvos skausmai. Taip pat šiek tiek pagerėjo regėjimas – pradėjau aiškiau matyti smulkų šriftą. Toliau vartosiu „Ophtalax”, kad rezultatas išliktų.

Arsenas, 29 metai:

Dėl didelio krūvio akims (dirbu programuotoju, daug laiko praleidžiu prie kompiuterio) man išsivystė stiprus sausas konjunktyvitas ir blefaritas. Ašarojimas, akių paraudimas, niežėjimas, deginimas buvo labai nemalonūs. Ilgai kentėjau, išbandžiau įvairius akių lašus ir tepalus – laikinas palengvėjimas. Oftalmologas patarė išbandyti kompleksinį gydymą Ophtalax kapsulėmis. Poveikis pranoko visus lūkesčius! Jau po 2 savaičių vartojimo išnyko niežulys, paraudimas, nemalonūs pojūčiai akyse. Visiškai baigtas kursas – 1 mėnuo. Dabar „Ophtalax” nuolat vartoju profilaktiškai, kad konjunktyvitas nepasikartotų.

Liudmila, 48 metai:

Mano amžiuje, deja, ėmė kamuoti regėjimo problemos – dėl su amžiumi susijusios toliaregystės ėmiau blogiau matyti į arti, periodiškai prieš akis atsiranda maudimo jausmas. Ilgą laiką nenorėjau to pripažinti ir kreiptis į gydytoją, tikėdamasis, kad tai praeis. Tačiau kai tapo sunku skaityti smulkų tekstą, supratau, kad atėjo laikas imtis veiksmų. Geros draugės patarimu nusipirkau regėjimui skirtų kapsulių Ophtalax. Žodžiu, po mėnesio jų vartojimo pastebėjau žymų pagerėjimą – akių ašarojimas išnyko, dabar galiu skaityti net labai mažą tekstą. Buvau labai patenkinta rezultatu! Taigi rekomenduoju Ophtalax kaip veiksmingą natūralią priemonę regėjimui išsaugoti.

Pirkti dabar Lietuvoje