Ottomax klausos kapsulės

Šiuolaikiniame gyvenime gausu triukšmo ir streso, kurie ilgainiui neigiamai veikia žmogaus klausą. Remiantis statistiniais duomenimis, 1 iš 4 vyresnių nei 45 metų žmonių kenčia nuo spengimo ausyse arba klausos praradimo. Dauguma gydymo būdų užtrunka ilgai ir reikalauja vartoti cheminius vaistus, kurie gali sukelti šalutinį poveikį. Tačiau Europos rinkoje pasirodė proveržio sulaukęs natūralus produktas – Ottomax klausos kapsulės. Jos padeda veiksmingai atsikratyti spengimo ausyse, pagerinti klausą ir sustiprinti nervų sistemą vos per 2 mėnesius reguliaraus vartojimo.

Ottomax klausos kapsulės

Šią natūralią priemonę sukūrė pirmaujantys Europos specialistai, o jos sudėtyje yra naujoviškas komponentas – melatoninas. Tai pirmas kartas, kai jis naudojamas klausos problemoms spręsti. Melatoninas ne tik sumažina skausmą ir diskomfortą, bet ir padeda sumažinti streso lygį, kuris yra viena iš pagrindinių klausos praradimo priežasčių. Ottomax sudėtyje esančių sudedamųjų dalių sąveika kompleksiškai veikia organizmą, atkuria klausą ir reguliuoja nervų sistemą.

Ottomax pirkti Lietuvoje

Ottomax kaina

Kiek kainuoja Ottomax kapsulės klausai gerinti? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Ottomax kapsulių nauda

 • Pašalinti spengimą ausyse ir pagerinti klausą. Aktyvieji produkto komponentai (cinkas, ginkmedis, magnis) prisideda prie ausies ląstelių atsistatymo ir pagerina klausą iki 85 % vos per 2 mėnesius reguliaraus vartojimo.
 • Atkurti nervų sistemą. Sudėtyje esantys B grupės vitaminai ir magnis reguliuoja miegą, padeda atsikratyti dirglumo, apatijos ir depresijos. 99 % vartotojų išnyko miego problemos ir emociniai sutrikimai.
 • Jie yra natūrali priemonė. Skirtingai nuo daugelio vaistų, Ottomax sudėtyje yra tik natūralių augalinių ekstraktų, kurie turi reikiamą gydomąjį poveikį. Tai garantuoja vartojimo saugumą ir šalutinio poveikio nebuvimą.
 • Patogu vartoti. Veiksmingi produkto komponentai yra kapsulėse, kad būtų patogu vartoti. Pakanka vartoti tik po 1 kapsulę per dieną 2 mėnesius.

Ottomax sudėtis

 1. Cinkas – gerina vidinės ausies aprūpinimą krauju, pasižymi antioksidaciniu poveikiu, palaiko smegenų veiklą;
 2. dviskiautis ginkmedis – skatina ausies ląstelių regeneraciją, mažina spengimą ausyse, gerina kraujo mikrocirkuliaciją ausų kraujagyslėse;
 3. Magnis – dalyvauja normalizuojant nervų sistemos veiklą, skatina nervinių impulsų perdavimą ir gerina klausą;
 4. B grupės vitaminai – teigiamai veikia nervų sistemą, gerina medžiagų apykaitą.

Naudojimo instrukcijos

 • Gerti po 1 kapsulę per dieną valgio metu.
 • Kapsulę užgerkite stikline vandens.
 • Kartokite kasdien 2 mėnesius, kad pasiektumėte ilgalaikį poveikį.

Kur įsigyti Ottomax

Ottomax klausos kapsules galima užsisakyti tik iš gamintojo svetainės. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, konsultacija su specialistu dėl priemonės teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Ottomax vaistinėje

Šiuo metu Ottomax vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Specialistų atsiliepimai

Catherine, gydytoja otolaringologė:

Esu optimistiškai nusiteikusi dėl natūralaus vaisto Ottomax pasirodymo mūsų rinkoje. Jos sudėtyje yra augalinių komponentų, kurių veiksmingumas įrodytas. Jie kompleksiškai veikia organizmą – gerina kraujo mikrocirkuliaciją, regeneruoja ausies ląsteles, atkuria nervų sistemą. Tai leidžia vos per 2 mėnesius reguliaraus vartojimo pašalinti spengimą ausyse ir gerokai pagerinti klausą. Produktas turi mažiausiai kontraindikacijų ir tinka įvairaus amžiaus žmonėms.

Andrejus, otorinolaringologas:

Per savo praktiką gydžiau šimtus pacientų, turinčių klausos problemų. Deja, daugelis ausų preparatų turi daug šalutinio poveikio arba neduoda ilgalaikio rezultato. Todėl optimistiškai žiūriu į natūralios priemonės Ottomax atsiradimą. Jo sudėtyje yra vaistinių augalų ekstraktų, kurie teigiamai veikia klausos aparatą. Reguliarus kapsulių vartojimas padeda veiksmingai atsikratyti spengimo ausyse ir gerokai pagerina garsų suvokimą.

Ottomax klientų atsiliepimai

Marija, 28 metai:

Aš daug dirbu kompiuteriu ir nuolat klausausi muzikos su ausinėmis. Kažkuriuo metu prasidėjo stiprus triukšmas ausyse, nustojau normaliai girdėti kitus. Maniau, kad prie jo priprasiu, bet kasdien jis vis stiprėjo. Draugas man patarė išbandyti Ottomax kapsules. Po savaitės jų vartojimo mano spengimas ausyse gerokai sumažėjo. O dar po 3 savaičių visiškai atsikračiau diskomforto ir sugrįžo buvęs klausos aštrumas.

Andrew, 53 metų:

Jau daugiau nei 10 metų kovoju su spengimu ausyse. Per tą laiką išbandžiau daugybę įvairių lašų ir tepalų ausims, tačiau rezultato nebuvo. Kai pamačiau Ottomax reklamą, nusprendžiau išbandyti šią galimybę. Paaiškėjo, kad tai buvo būtent ta priemonė, kurios man reikėjo. Kapsulės ne tik padėjo atsikratyti erzinančio spengimo ausyse, bet ir gerokai pagerino klausą. Dabar galiu be problemų bendrauti ir mėgautis mėgstama muzika.

Julija, 37 metai:

Turėjau emocinio perdegimo problemų dėl darbo, blogai miegojau, mane erzino smulkmenos. Taip ir klausa ėmė smarkiai blogėti. Draugė man patarė nusipirkti kapsulių ausims „Ottomax”. Skeptiškai žiūrėjau į šią idėją, bet nusprendžiau pabandyti. Ir nepatikėsite – poveikis pranoko visus mano lūkesčius. Per 2 mėnesius nuo kapsulių vartojimo atsikračiau spengimo ausyse, mano klausa visiškai atsistatė. Ir tai dar ne viskas. Tapau daug ramesnis, nustojau dėl nieko erzintis, dabar gerai miegu. Šis produktas man yra tikras atradimas.

Viačeslavas, 42 metai:

Dirbu inžinieriumi gamykloje ir esu nuolat veikiamas pramoninio triukšmo. Ilgainiui dėl to praradau klausą ir atsirado spengimas ausyse. Kreipiausi į otolaringologą, jis išrašė krūvą vaistų, iš kurių nebuvo jokios naudos, tik šalutinis poveikis. Atsitiktinai sužinojau apie Ottomax kapsules ir nusprendžiau jas išbandyti pats. Poveikis pranoko visus lūkesčius. Nepraėjus nė mėnesiui, visiškai atsikračiau spengimo ausyse, o klausa beveik visiškai atsistatė. Dabar nuolat naudoju šią priemonę ausų sveikatai palaikyti.

Elena, 54 metai:

Būdama 50-ies metų, labai pablogėjo mano klausa. Nuolat prašydavau pašnekovų pakartoti, ką jie sako, ir dėl to jaučiausi labai nepatogiai. Kreipiausi į gydytojus, jie pasakė, kad tai susiję su amžiumi, ir rekomendavo klausos aparatą. Bet aš nenorėjau būti pririštas prie šios struktūros ausyje. Tada man rekomendavo „Ottomax” kapsules. Jau po 3 savaičių pajutau žymų pagerėjimą – pradėjau aiškiau skirti garsus ir balsus. Po 2 mėnesių reguliaraus kapsulių vartojimo klausa visiškai atsistatė ir man nebereikėjo nuolat prašyti kitų pakartoti.

Pirkti dabar Lietuvoje