Prostalis kapsulės prostatitui gydyti

Prostalis kapsulės nuo prostatito, specialiai sukurtos kovai su prostatitu. Kuo jis toks ypatingas? Šis produktas yra natūralios sudėties, kuri padeda išvengti šalutinio poveikio, susijusio su cheminiais preparatais, ir veiksmingai kovoja su prostatito simptomais.

Prostalis kapsulės prostatitui gydyti

Vienas iš pagrindinių jo privalumų – gebėjimas malšinti skausmą ir mažinti prostatos patinimą. Pamiršite apie diskomfortą, leisdami savo organizmui funkcionuoti be jokių kliūčių.

Be to, jis padeda atkurti šlapimo ir lytinės sistemos sveikatą, todėl galėsite mėgautis visaverčiu ir aktyviu gyvenimu. Stimuliuojančios produkto sudedamosios dalys stiprina lytinę funkciją ir gerina erekcijos kokybę, o tai padeda Jums ir Jūsų partneriui mėgautis visaverte intymia patirtimi.

Prostalis sudėtyje esančios sudedamosios dalys praėjo griežtą atranką ir mokslinius tyrimus; atkurkite savo vyriškumą ir komfortą naudodami natūralų sprendimą, kuris veikia saugiai ir veiksmingai.

Įsigykite Prostalis Lietuvoje
Prostalis kaina

Kiek kainuoja Prostalis kapsulės nuo prostatito? Dabartinę kainą rasite aukščiau pateiktoje nuorodoje į oficialią prekybininko svetainę.

Prostalis privalumai

 • Malšina skausmą.
 • Mažina prostatos patinimą ir uždegimą.
 • Atstato šlapimo ir lytinių organų sistemų sveikatą.
 • Stimuliuoja lytinę funkciją.
 • Mažina prostatos naviko riziką.
 • Užkerta kelią ligos pasikartojimui.
 • Atkuria prostatos funkciją.
 • Šalina uždegimą.

Prostalis sudėtis

 • Scardica sideritica ekstraktas. Mažina prostatos patinimą ir uždegimą, lėtina aseptinio uždegimo vystymąsi, stabdo pernelyg intensyvų fibroblastų augimą prostatoje ir neleidžia susidaryti navikiniam audiniui.
 • Eryngium campestre L. ekstraktas. Skatina kraujotaką ir užkerta kelią kraujo sąstingiui.
 • Išgauti bioflavonoidai. Stimuliuoja hormonų funkciją gaminant testosteroną, didina potenciją, neleidžia susidaryti fibroziniam audiniui.
 • Cinko citratas. Kovoja su visais vyrų lytinio senėjimo veiksniais, veikia kaip antioksidantas, užkerta kelią navikinio audinio augimui ir migracijai, mažina prostatos vėžio riziką.
 • Vitaminų ir mineralų kompleksas. Atkuria erekcijos mechanizmą, stiprina imuninę sistemą, užkerta kelią prostatos uždegimui, šalina šlapimo sistemos perštėjimą.

Vartojimo instrukcijos

Naudojimo būdas pateikiamas gaminio naudojimo instrukcijoje.

Kur įsigyti Prostalis

Prostalis galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leis jums įsigyti originalų ir saugų produktą su įrodytu veiksmingumu. Periodiškai svetainėje yra reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, konsultacija su produkto specialistu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkite Prostalis vaistinėje

Šiuo metu Prostalis kapsulių nuo prostatito vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekę.

Specialisto atsiliepimai

Eugenijus Ilievas:

Kiekvienas vyras anksčiau ar vėliau susiduria su prostatitu. Tinkamai negydant ši liga gali sukelti rimtų pasekmių, tokių kaip nevaisingumas ir impotencija. Todėl labai svarbu nepraleisti progos ir kuo greičiau pradėti gydymą. Šiandien vis daugiau specialistų pirmenybę teikia natūralioms priemonėms. Tarp jų mano mėgstamiausias yra Prostalis. Jis pagamintas iš natūralių ingredientų, o tai garantuoja jokio šalutinio poveikio nebuvimą. Jis padeda malšinti prostatos skausmą ir uždegimą. Kursų priėmimo metu pagerina vyro šlapimo ir lytinių takų sistemos darbą, stimuliuoja potenciją, didina spermos kokybę.

Atsiliepimai klientai Prostalis

Elena, 42 metai:

Prostalis pirkau savo vyrui, kuris ilgą laiką sirgo lėtiniu prostatitu. Buvo bandyta naudoti kitus vaistus, tačiau jie nedavė jokių reikšmingų rezultatų. Jis tapo tikra Dievo dovana. Jau po poros savaičių pastebėjome, kad skausmas ir diskomfortas sumažėjo, o mano vyras įgijo daugiau energijos ir gyvybingumo.

Aleksandras, 50 metų:

Ilgą laiką kentėjau nuo nuolatinių prostatito priepuolių, kurie labai ribojo mano aktyvumą. Pradėjęs jį vartoti, pagerėjimą pastebėjau jau po kelių dienų. Skausmas ir uždegimas palaipsniui mažėjo, vėl jaučiuosi žvalus ir energingas.

Nikolajus, 55 metai:

Keletą metų sirgau lėtiniu prostatitu, kuris labai neigiamai veikė mano gyvenimo kokybę. Tačiau šio produkto dėka man pavyko susigrąžinti komfortą. Sumažėjo skausmas ir uždegimas, o šlapinimasis tapo reguliaresnis.

Liudmila, 48 metai:

Mano vyras turėjo prostatos problemų ir mes ieškojome natūralaus sprendimo. Prostalis ne tik pašalina prostatito simptomus, bet ir atkuria prostatos funkciją. Jau po kelių savaičių vartojimo mano vyras pastebėjo žymų pagerėjimą.

Pirkti dabar Lietuvoje