Relaton klausai išgirsti

RELATON klausos aparatas – tai produktas, skirtas klausai atkurti ląsteliniu lygmeniu. Šį natūralų melatonino pagrindu sukurtą kompleksą geriausi ekspertai sukūrė kovai su klausos problemomis.

Relaton klausai išgirsti

Jo formulė veikia ties problemos priežastimi, skatindama sraigės ląstelių regeneracijos procesus. Relaton veiksmingai pašalina nemalonius simptomus – triukšmą, skambėjimą, skausmą ausyse. Reguliariai vartojamas jis atkuria natūralų klausos aštrumą, žymiai pagerindamas gyvenimo kokybę.

Relaton pirkti Lietuvoje
Relaton kaina

Kiek kainuoja Relaton klausai gydyti? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Relaton privalumai

  • Mažina triukšmą ir skausmą ausyse. Normalizuoja kraujotaką, mažina spazmus. Tai leidžia atsikratyti kankinančios sutrikusios būsenos.
  • Atkuria natūralią klausą. Unikali „Relaton” formulė skatina ląstelių regeneraciją, palaiko vidinę ausį. Po vartojimo kurso klausa žymiai pagerėja.
  • Užkerta kelią komplikacijoms. Dėl didelio melatonino kiekio „Relaton” neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie naikina ausies ląsteles. Tai patikimai apsaugo nuo klausos praradimo progresavimo.

Relaton sudėtis

  1. Melatoninas yra pagrindinė Relaton sudedamoji dalis. Apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų daromos žalos, skatina regeneraciją. Pasižymi ryškiu antioksidaciniu poveikiu.
  2. Ginkmedis dviskiautis – didina kraujotaką, greitina ausies ląstelių atsistatymą po pažeidimo. Veiksmingai mažina spengimą ausyse gerindamas mikrocirkuliaciją.
  3. Magnis – atlieka svarbų vaidmenį perduodant nervinius impulsus iš ausies į smegenis. Skatina nervų regeneraciją po traumų ir uždegimų.
  4. B grupės vitaminai – pasižymi ryškiu antioksidaciniu poveikiu, saugo ausies ląsteles nuo pažeidimų. Gerina vidinės ausies aprūpinimą krauju, todėl geriau suvokiamas garsas.

Relaton vartojimo instrukcija

  • Gerti po 1 Relaton kapsulę per dieną valgio metu, užgeriant stikline vandens.
  • Vartojimo kursas yra 1-3 mėnesiai, kad visiškai atsistatytų klausa.
  • Siekiant sustiprinti poveikį, pirmąsias 2 savaites rekomenduojama naktimis naudoti ausų kamštukus.

Kur įsigyti Relaton

Relaton klausai galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti akcinių pasiūlymų. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkti Relaton vaistinėje

Šiuo metu Relaton vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialisto atsiliepimai

Andrei, otolaringologas:

Aš mielai rekomenduoju Relaton savo pacientams. Šis unikalus produktas leidžia veiksmingai kovoti su klausos praradimu ankstyvoje vystymosi stadijoje. Per 20 praktikos metų nesu matęs veiksmingesnės ir saugesnės priemonės ausų sveikatai palaikyti. Relaton ne tik pašalina nemalonius simptomus, tokius kaip triukšmas ir skausmas, bet ir atkuria natūralią klausą ląstelių lygmeniu. Po papildų vartojimo kurso pacientai praneša apie reikšmingą klausos ir gyvenimo kokybės pagerėjimą. Rekomenduoju „Relaton” bet kokių klausos sutrikimų prevencijai ir palaikomajam gydymui.

Svetlana, bendrosios praktikos gydytoja:

Svetlana, gydytoja, gydytoja dermatologė: dažnai susiduriu su pacientais, besiskundžiančiais klausos praradimu ir spengimu ausyse. Deja, nėra daug veiksmingų būdų kovoti su šiais simptomais. Tačiau „Relaton” mane maloniai nustebino savo veiksmingumu. Šis natūralus kompleksas atkuria ausų sveikatą ląstelių lygmeniu. Po „Relaton” vartojimo kurso pacientų klausa gerokai pagerėja, išnyksta triukšmas ir diskomfortas ausyse.

Pirkėjų atsiliepimai apie Relaton

Marina, 35 metų amžiaus:

Nuo vaikystės blogai girdžiu dėl dažno vidurinės ausies uždegimo. Nuolat prašydavau kitų pakartoti tai, kas sakoma, tai labai erzino. Relaton padėjo man gerokai pagerinti klausą vos per 1,5 mėnesio. Dabar galiu lengvai dalyvauti pokalbiuose, girdžiu dainų melodijas, o ne tik ritmą.

Antonas, 48 metai:

Pradėjau blogai girdėti ir jausti nepakeliamą triukšmą vienoje ausyje. Maniau, kad taip yra dėl mano amžiaus, bet gydytojas diagnozavo klausos neuritą. Jis rekomendavo „Relaton” kaip papildomą terapiją kartu su vaistais. Esu labai patenkintas, Relaton padėjo man atsikratyti triukšmo ausyje vos per vieną mėnesį. Mano klausa taip pat labai pagerėjo. Dabar galiu girdėti net tylų šnabždesį per atstumą.

Olga, 29 metai:

Po persirgto gripo praradau klausą vienoje ausyje ir jaučiau nepakeliamą skambėjimą. Gydytojas sakė, kad tai klausos praradimo komplikacija. Jis rekomendavo „Relaton” atsigavimui. Poveikis pranoko visus lūkesčius! Jau po 2 savaičių klausa visiškai atsistatė, o skambėjimas išnyko. Dabar girdžiu net geriau nei prieš ligą.

Ivanas, 67 metų:

Mano amžiuje daugelis žmonių susiduria su klausos problemomis. Aš irgi pradėjau blogai girdėti savo pašnekovus ir dažnai turiu kartoti. Tai labai vargina. Mano sūnus rekomendavo „Relaton” ir aš nusprendžiau jį išbandyti. Poveikis buvo nuostabus! Mano klausa beveik visiškai atsistatė vos per pusantro mėnesio. Dabar vėl mėgaujuosi bendravimu ir net galiu žiūrėti filmus be subtitrų.

Julija, 42 metai:

Po roko grupės koncerto man skaudėjo vieną ausį, kurioje girdėjosi nepakeliamas skambėjimas. Maniau, kad laikui bėgant tai praeis savaime, bet po savaitės pasidarė dar blogiau. Pažįstamo patarimu nusipirkau „Relaton”. Poveikis mane apstulbino! Jau 3-iąją jo vartojimo dieną skausmas atslūgo, o skambėjimas gerokai sumažėjo. Per 2,5 savaitės „Relaton” visiškai atstatė mano klausą ir esu labai dėkingas kūrėjams.

Pirkti dabar Lietuvoje