Reliver kepenims

Kepenys yra vienas svarbiausių kūno organų, atsakingų už daugelį gyvybiškai svarbių funkcijų. Deja, daugelis iš mūsų nesuvokia jų vertės, kol nepatiria problemų. Kepenų ligos gali išsivystyti nepastebimai, o jų simptomai dažnai ignoruojami, kol nėra per vėlu. Tačiau dabar, dėka naujoviškos priemonės Reliver, atsirado viltis pataisyti net ir labai pažeistas kepenis.

Reliver kepenims

Reliver – tai unikalus natūralių ingredientų derinys, nukreiptas į pagrindinius kepenų ligų, tokių kaip fibrozė ir cirozė, vystymosi mechanizmus. Dėl savo saugaus ir veiksmingo veikimo Reliver atveria naują erą kepenų ligų gydyme ir profilaktikoje, siūlydamas natūralų kelią į sveiką ir visavertę šio gyvybiškai svarbaus organo veiklą.

Reliver pirkti Lietuvoje

Reliver kaina

Kiek kainuoja Reliver nuo kepenų? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Reliver nauda

 • Veiksmingumas. Įrodyta, kad Reliver sugeba atstatyti pažeistas kepenis, net ir vėlyvose ligos stadijose, pavyzdžiui, esant kepenų cirozei. Tai pasiekiama dėl unikalaus veikimo mechanizmo, nukreipto prieš Ito ląsteles, kurios atlieka pagrindinį vaidmenį formuojantis randiniam audiniui.
 • Saugumas. Reliver sudaro natūralūs augaliniai komponentai, kurie buvo kruopščiai ištirti ir pripažinti saugiais vartoti. Ši priemonė nesukelia rimto šalutinio poveikio, todėl yra idealus pasirinkimas žmonėms, ieškantiems natūralaus ir saugaus kelio į sveikas kepenis.
 • Kepenų funkcijos atkūrimas. Reliver ne tik stabdo fibrozės progresavimą, bet ir skatina sveikų kepenų ląstelių regeneraciją, todėl atkuriama normali kepenų funkcija. Tai reiškia, kad vartodami Reliver galite ne tik užkirsti kelią tolesniam kepenų pažeidimui, bet ir pagerinti kepenų funkciją.
 • Patogus vartojimas. Reliver vartojamas kapsulėmis, todėl jį lengva ir patogu vartoti. Nereikia injekcijų ar sudėtingų procedūrų, todėl lengva laikytis vartojimo režimo.

Reliver sudėtis

 1. Pieno raktažolių ekstraktas. Ši sudedamoji dalis pasižymi antioksidacinėmis ir hepatoprotekcinėmis savybėmis. Jis padeda apsaugoti kepenų ląsteles nuo pažeidimų ir skatina jų regeneraciją.
 2. Kurkuminas. Veiklioji ciberžolės sudedamoji dalis, pasižyminti stipriomis priešuždegiminėmis ir antioksidacinėmis savybėmis. Kurkuminas padeda mažinti kepenų uždegimą ir užkirsti kelią tolesniam jų pažeidimui.
 3. Žaliosios arbatos ekstraktas. Daug antioksidantų turintis žaliosios arbatos ekstraktas apsaugo kepenų ląsteles nuo oksidacinio streso ir skatina kepenų regeneraciją.
 4. Alfa lipoinė rūgštis. Ši riebalų rūgštis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis ir padeda gerinti kepenų funkciją mažindama oksidacinį stresą.
 5. Artišoko ekstraktas. Sudėtyje yra cinarino – junginio, kuris padeda apsaugoti kepenų ląsteles ir skatina kepenų regeneraciją.

Vartojimo instrukcijos

 • Rekomenduojama vartoti po vieną Reliver kapsulę du kartus per dieną, užgeriant vandeniu.
 • Vartojimo kursas paprastai trunka nuo 3 iki 6 mėnesių, priklausomai nuo kepenų būklės sunkumo.
 • Norint pasiekti geriausių rezultatų, svarbu laikytis ant pakuotės pateiktų nurodymų ir laikytis sveikos gyvensenos, įskaitant subalansuotą mitybą ir reguliarų fizinį aktyvumą.

Kur įsigyti Reliver

Reliver galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, suteikta konsultacija su specialistu dėl priemonių telefonu ir neįpareigoja jus pirkti.

Pirkti Reliver vaistinėje

Šiuo metu Reliver vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialistų atsiliepimai

Vadimas, gastroenterologas:

Kaip gastroenterologas, buvau nustebintas rezultatų, kuriuos „Reliver” parodė klinikinių tyrimų metu. Šis produktas tikrai gali pakeisti požiūrį į kepenų ligų gydymą, nes siūlo saugų ir veiksmingą būdą šiam gyvybiškai svarbiam organui atkurti. Rekomenduoju „Reliver” savo pacientams, ypač tiems, kurie serga kepenų fibroze ar ciroze.

Maria Smirnova, dietologė:

Kaip dietologė, dažnai susiduriu su pacientais, kurie dėl netinkamos mitybos ir gyvenimo būdo turi kepenų problemų. Man „Reliver” buvo tikras atradimas – dėl natūralios sudėties ir gebėjimo atkurti pažeistas kepenis jis idealiai papildo sveiką gyvenimo būdą. Nuoširdžiai rekomenduoju „Reliver” visiems, norintiems pagerinti kepenų sveikatą.

Reliver klientų atsiliepimai

Andrew, 35 metų amžiaus:

Prieš metus man buvo diagnozuotas nealkoholinis steatohepatitas (riebalinė hepatozė). Bandžiau keisti savo gyvenimo būdą, tačiau pagerėjimas buvo menkas. Tada gydytojas rekomendavo „Reliver”, ir viskas pasikeitė. Po trijų mėnesių jo vartojimo tyrimai parodė, kad mano kepenų būklė labai pagerėjo. Dabar jaučiuosi daug geriau ir esu kupinas energijos. Tikrai rekomenduoju šią priemonę.

Elena, 48 metai:

Keletą metų sirgau kepenų ciroze, ir gydytojai sakė, kad man liko gyventi nedaug. Tačiau kai sužinojau apie „Reliver”, nusprendžiau išbandyti šią priemonę kaip paskutinę viltį. Ir ji suveikė. Po šešių mėnesių jos vartojimo mano tyrimų rezultatai labai pagerėjo, o paskutinis ultragarsinis tyrimas parodė, kad fibrozės procesas sustojo. Negaliu patikėti, kad radau tokį veiksmingą natūralų savo problemos sprendimą.

Viktoras, 42 metai:

Dirbu statybų aikštelėje ir mano gyvenimo būdas nėra pats sveikiausias. Neseniai pradėjau pastebėti kai kuriuos simptomus, rodančius kepenų problemas, pavyzdžiui, nuovargį ir sunkumą dešinėje pakrūtinėje. Draugas patarė išbandyti „Reliver” ir džiaugiuosi, kad jo paklausiau. Po mėnesio vartojimo jau jaučiuosi daug geriau, o mano tyrimai rodo pagerėjimą. Ši priemonė tikrai veikia.

Olga, 32 metai:

Prieš kelerius metus išgyvenau sunkų hepatitą ir nuo to laiko mano kepenys niekada nebuvo tokios pačios. Mano gydytojas rekomendavo „Reliver”, kad padėtų joms atsigauti, ir džiaugiuosi, kad pasinaudojau jo patarimu. Po trijų mėnesių vartojimo pastebėjau, kad mano savijauta ir energija labai pagerėjo. Be to, neseniai atlikti tyrimai parodė, kad mano kepenų funkcija tapo normali. Labai rekomenduoju šią priemonę visiems, kurie kovoja su hepatito ar kitų kepenų ligų padariniais.

Igoris, 40 metų:

Visada gyvenau sveiką gyvenimo būdą, tačiau neseniai mano tyrimai parodė kepenų fibrozės požymių. Gydytojas man patarė išbandyti „Reliver” ir aš nusprendžiau negaišti laiko. Po dviejų mėnesių vartojimo pastebėjau, kad pradėjo mažėti nuovargis ir kiti simptomai. Paskutinis ultragarsinis tyrimas parodė, kad fibrozės procesas sustojo, todėl džiaugiuosi, kad radau tokią veiksmingą ir natūralią priemonę savo kepenų sveikatai palaikyti.

Pirkti dabar Lietuvoje