Simpla 360 veido serumas

Ar norite susigrąžinti spindinčią ir stangrią odą nenaudodami plastinių operacijų ir injekcijų? Ar norite išlyginti nekenčiamas raukšles, sutvirtinti veido kontūrus ir užkirsti kelią naujų senėjimo požymių atsiradimui? Tuomet revoliucinis veido serumas Simpla 360 kaip tik jums!

Simpla 360 veido serumas

Dėl patentuotos nanotechnologijos su mikrokapsulėmis-unisferomis Simpla 360 veikliosios medžiagos patenka tiesiai į giliuosius odos sluoksnius ir suaktyvina natūralų odos atjaunėjimo mechanizmą. Unikali formulė, kurios pagrindą sudaro niacinamidas, bambuko lapų ekstraktas ir ubichinonas, maitina ląsteles iš vidaus, lygina raukšles, tonizuoja ir stangrina odą.

Skirtingai nei laikinos grožio injekcijos, reguliarus Simpla 360 naudojimas užtikrina ilgalaikį atjauninimo efektą ir sveiką odos švytėjimą.

Simpla 360 pirkti Lietuvoje
Simpla 360 kaina

Kiek kainuoja Simpla 360 veido serumas? Tikrąją kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau pateiktą nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Simpla 360 privalumai

  • Lygina raukšles ir užkerta kelią naujų atsiradimui. Simpla 360 stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, todėl padeda išlyginti esamas raukšles ir neleidžia atsirasti naujoms.
  • Drėkina ir maitina odą. Dėl patentuotos „unisphere” technologijos Simpla 360 giliai drėkina ir intensyviai maitina odą.
  • Veido kontūrų patempimas. Serumas patempia veido kontūrus, todėl jie tampa ryškesni ir stangresni.

Simpla 360 sudėtis

  1. Niacinamidas – stimuliuoja kolageno gamybą, lygina raukšles, stangrina veido kontūrus.
  2. Bambuko lapų ekstraktas – intensyviai drėkina, maitina odą ir saugo nuo fotosenėjimo.
  3. Ubichinonas – galingas antioksidantas, atjauninantis odą ir suteikiantis jai švytėjimo.

Naudojimo instrukcijos

  • Ryte ir vakare po valymo lengvais masažuojamaisiais judesiais užlašinkite 3-5 lašus serumo ant veido, kaklo ir dekoltė srities.
  • Kad poveikis būtų maksimalus, rekomenduojama naudoti 1 mėnesį.

Kur įsigyti Simpla 360

Simpla 360 galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje galima rasti reklaminių pasiūlymų. Kaip premiją, teikiamos konsultacijos su ekspertu dėl gynimo priemonės telefonu ir neįpareigoja jus pirkti.

Pirkti Simpla 360 vaistinėje

Šiuo metu Simpla 360 veido serumo vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu į paštą arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Specialistų atsiliepimai

Alina, kosmetologė:

Simpla 360 yra proveržis senėjimą stabdančios kosmetikos srityje. Unikalios unisferos leidžia pristatyti veikliąsias medžiagas į giliuosius odos sluoksnius, sužadindamos natūralaus atjaunėjimo procesus. Mielai rekomenduoju šį serumą savo klientėms, kad atstatytų odos elastingumą ir išlygintų raukšles.

Viktorija, gydytoja dermatologė:

Simpla 360 rodo įspūdingus odos atjauninimo rezultatus. Stimuliuodamas kolageno ir elastino gamybą, serumas veiksmingai stangrina veido kontūrus, lygina raukšles ir neleidžia atsirasti naujoms. Aktyviai patariu savo pacientams įtraukti jį į kasdienę odos priežiūros rutiną.

Klientų atsiliepimai apie Simpla 360

Marina, 38 metai:

Pirmosios raukšlės akių srityje atsirado dar trisdešimties. Reguliariai naudojau įvairias priemones, tačiau rezultato nebuvo. Mano kosmetologė patarė išbandyti „Simpla 360” serumą. Po mėnesio naudojimo pastebėjau, kad raukšlės tapo daug mažiau matomos. Oda aplink akis išsilygino, pasitempė ir atrodo daug jaunesnė.

Julija, 42 metai:

Su pigmentinėmis dėmėmis kovojau daugiau nei metus. Išbandžiau įvairias priemones, tačiau jokio poveikio nebuvo. Tačiau mėnesį naudojant „Simpla 360” serumą dėmės beveik visiškai išnyko! Esu labai patenkinta rezultatu, dabar galiu drąsiai išeiti į lauką be makiažo pagrindo.

Christina, 50 metų:

Mano amžiuje kovoti su su amžiumi susijusiais odos pokyčiais nėra lengva užduotis. Raukšlės, raukšlėtumas, suglebę kontūrai – visa tai mane labai vargino. Dėl Simpla 360 serumo per 1,5 mėnesio naudojimo man pavyko gerokai pagerinti odos būklę. Mano raukšlės išsilygino, o veido kontūrai sutvirtėjo. Atrodau daug jaunesnė nei mano metai!

Olga, 44 metai:

Pirmuosius fotosenėjimo požymius pastebėjau prieš porą metų. Oda prarado elastingumą, atsirado pigmentinių dėmių. Draugės patarimu nusipirkau serumą Simpla 360. Jau po 3 savaičių mano oda atrodė daug geriau – sudrėkinta ir stangri. Taip pat šis produktas puikiai susidorojo su hiperpigmentacija.

Anna, 37 metai:

Pastebėjau, kad sulaukus 35 metų oda labai greitai praranda elastingumą. Mano skruostai šiek tiek suglebę, ant kaktos atsirado pirmosios gilios raukšlės. Norėdama užkirsti kelią tolesniems su amžiumi susijusiems pokyčiams, nusprendžiau išbandyti Simpla 360 serumą. Jau po 3 savaičių mano veido kontūrai akivaizdžiai pasitempė, o raukšlės tapo ne tokios gilios. Manau, kad jei reguliariai naudosite šį produktą, galėsite ilgai išlaikyti jauną odą.

Pirkti dabar Lietuvoje