Sojuz-Apollo stiprumo mašina

Naujoviškas Soyuz Apollo yra jūsų kelias į sveiką ir visavertį seksualinį gyvenimą!

Pristatome jums revoliucinį vyrų sveikatos sprendimą, kuris pranoks jūsų lūkesčius. Soyuz-Apollo – tai kompaktiška sistema, pasižyminti pažangiomis technologijomis ir neprilygstamu efektyvumu.

Naudodami šį prietaisą galėsite mėgautis ilga ir stabilia erekcija, atgauti pasitikėjimą savimi ir intymumo džiaugsmą. Mūsų prietaisas veikia vyrų lytines liaukas, didindamas androgenų ir kitų svarbių medžiagų gamybą, o tai daro teigiamą poveikį visam organizmui ir jo lytinėms bei šlapimo organų funkcijoms.

Sojuz-Apollo stiprumo mašina

Kuo Soyuz Apollo iš tiesų unikalus? Šis prietaisas audiniuose sukuria vietinį vakuumą, užtikrinantį intensyvią kraujotaką į varpą. Dėl infraraudonųjų spindulių ir pulsuojančio magnetinio lauko poveikis organizmui yra dar veiksmingesnis.

Galite pasirinkti norimą programą arba naudoti visas tris vienu metu. Soyuz Apollo ne tik pagerina kraujotaką ir užtikrina svajonių erekciją, bet ir padidina androgenų kiekį, pagerina psichinę sveikatą, normalizuoja miegą, mažina kraujospūdį ir padeda šlapimo bei virškinimo sistemoms.

Prietaiso Sojuz-Apollo naudojimo procedūra yra paprasta ir patogi. Įdėkite falo į kolbą, pasirinkite norimą režimą, įjunkite reikiamas funkcijas ir mėgaukitės procesu. Rekomenduojama procedūrą atlikti kasdien visą gydymo laikotarpį.

Soyuz-Apollo pirkti
Soyuz-Apollo kaina

Kiek kainuoja Soyuz-Apollo erekcijai atkurti? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Prietaiso Soyuz-Apollo privalumai

Vyrams sveikata ir seksualinė gerovė vaidina svarbų vaidmenį jų bendrai savijautai ir gyvenimo kokybei. Tačiau su amžiumi ir įvairiais aplinkos veiksniais vyrų sveikatai gali kilti įvairių iššūkių. Tokiais atvejais toks novatoriškas sprendimas kaip prietaisas Soyuz-Apollo tampa nepakeičiama pagalba atkuriant ir gerinant vyrų seksualinę sveikatą.

 • Padidėjęs kraujo tiekimas ir audinių mityba. Naudojant prietaisą Soyuz-Apollo, padidėja varpos aprūpinimas krauju, todėl audiniai intensyviau aprūpinami krauju ir maitinami. Tai padeda pagerinti bendrą lytinių organų būklę ir padidinti erekcijos funkciją;
 • Daugelio programų metodas. Prietaisas Sojuz-Apollo siūlo tris poveikio programas: vakuuminio neigiamo slėgio, infraraudonosios spinduliuotės ir pulsuojančio magnetinio lauko. Tai leidžia pasirinkti geriausią gydymo būdą pagal kiekvieno vyro individualius poreikius ir tikslus;
 • didesnis medikamentinio gydymo veiksmingumas. Naudojant prietaisą Sojuz-Apollo su vaistais padidėja jų veiksmingumas. Prietaiso sukuriamas neigiamas slėgis prisideda prie didesnės vaistų veikliųjų medžiagų koncentracijos ląstelėse, o tai sustiprina jų terapinį poveikį;
 • Lengva naudoti ir taikyti. Prietaisas Soyuz-Apollo sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir paprastą naudojimą. Jį galima naudoti namuose, kasdien, rekomenduojamu gydymo laikotarpiu.

Prietaiso Soyuz-Apollo sudėtis

 1. Vakuuminė kolba. Prietaisas turi specialią vakuuminę kolbą, pritaikytą varpai. Kolba sukuria vietinį vakuumą aplink varpą, kuris padeda padidinti kraujo tekėjimą į audinius.
 2. Infraraudonųjų spindulių radiatorius. Aparate Soyuz Apollo įmontuotas infraraudonųjų spindulių skleidėjas, kuris veikia lytinius organus infraraudonaisiais spinduliais. Tai padeda pagerinti lytinių organų aprūpinimą krauju ir bendrą jų būklę.
 3. Pulsuojantis magnetinis laukas. Prietaisas turi pulsuojančio magnetinio lauko funkciją, kuri veikia vyrų lytinius organus. Šis laukas veikia stimuliuojančiai ląstelių lygmeniu, gerina medžiagų apykaitos procesus ir organų veiklą.

Techninės charakteristikos:

 • Veikimo įtampa: 220 V.
 • Galingumas: nuo 30 iki 80 W.
 • Dažnių diapazonas: nuo 50 iki 60 hercų.
 • Matmenys: lemputės ir įrenginio korpuso dydis.
 • Svoris: bendras įrenginio svoris.
 • Veikimo režimas: vakuuminis neigiamas slėgis, infraraudonoji spinduliuotė, pulsuojantis magnetinis laukas.
 • Gydymo trukmė: optimalus seanso laikas.
 • Naudojimo instrukcijos: naudojimo dažnumas ir gydymo trukmė.

Naudojimo instrukcijos

 • Įsitikinkite, kad prietaisas veikia, ir išvalykite varpą.
 • Įdėkite varpą į kolbą.
 • Pasirinkite reikiamą režimą (vakuumas, infraraudonieji spinduliai, magnetinis laukas).
 • Įjunkite į elektros tinklą ir įjunkite prietaisą.
 • Nustatykite optimalų seanso laiką.
 • Vadovaukitės konkretaus prietaiso instrukcijomis.
 • Išjunkite prietaisą ir išimkite varpą iš kolbos.

Išsamios instrukcijos ir konkrečios naudojimo rekomendacijos pateiktos su jūsų Soyuz Apollo prietaiso modeliu pridėtose išsamiose instrukcijose.

Kur įsigyti Soyuz-Apollo

Prietaisą Soyuz-Apollo galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje yra reklaminių pasiūlymų. Kaip premija, konsultacija su produkto specialistu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Įsigykite Soyuz-Apollo vaistinėje

Šiuo metu vaistinėje negalite įsigyti Soyuz-Apollo erekcijos sutrikimams gydyti. Produktą galite užsisakyti internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialistų atsiliepimai

Anna Kulpina, urologė:

Savo pacientams, turintiems erekcijos sutrikimų, rekomenduoju Soyuz-Apollo prietaisą. Jo naujoviška technologija padeda pagerinti kraujotaką ir padidinti gydymo veiksmingumą. Rezultatai, kuriuos pastebėjau savo pacientams, yra įspūdingi.

Aleksejus Sirotinas, andrologas:

Sojuz Apollo yra galinga priemonė vyrų seksualinės funkcijos sutrikimams gydyti. Vakuuminės terapijos, infraraudonųjų spindulių ir magnetinio lauko derinys leidžia pasiekti puikių rezultatų. Mano patirtis rodo, kad šis prietaisas yra veiksmingas ir saugus.

Dr. Elena Smirnova, seksologė:

Sojuz-Apollo yra revoliucinis prietaisas, padedantis vyrams atkurti lytinę funkciją. Jis gerina kraujotaką ir padeda stiprinti dubens dugno raumenis. Rekomenduoju jį kaip veiksmingą erekcijos sutrikimų gydymo metodą.

Michailas Savičevas, urologas:

Sojuz-Apollo prietaisas yra pažangus prietaisas, naudojamas gydant įvairias seksualines problemas. Jis gerina erekciją, tonizuoja dubens dugno raumenis ir prisideda prie bendro organizmo tobulinimo. Naudodamas šį prietaisą pastebėjau teigiamų savo pacientų rezultatų.

Andrejus Popovas, andrologas:

Sojuz Apollo yra aukštųjų technologijų prietaisas, padedantis vyrams įveikti potencijos problemas. Vakuumoterapijos, infraraudonųjų spindulių ir magnetinio lauko derinys duoda puikių rezultatų gerinant erekciją ir lytinę funkciją. Rekomenduoju jį kaip veiksmingą vyrų sveikatos gydymo priemonę.

Soyuz-Apollo atsiliepimai

Ekaterina, 35 metai:

Nusprendžiau įsigyti Soyuz-Apollo prietaisą savo vyrui ir rezultatai nuostabūs! Jo erekcija tapo stipresnė ir ilgesnė. Pastebėjome, kad mūsų lytiniai santykiai tapo aistringesni ir labiau tenkinantys. Rekomenduoju šį prietaisą visoms moterims, norinčioms suteikti savo vyrams nepamirštamų akimirkų lovoje.

Ivanas, 42 metai:

Sojuz-Apollo man buvo tikras išsigelbėjimas. Po kelių savaičių naudojimo pastebėjau, kad mano erekcija labai pagerėjo. Mano seksualinė patirtis tapo labiau patenkinama ir jaučiuosi labiau pasitikintis savimi lovoje. Rekomenduoju jį visiems vyrams, turintiems panašių problemų.

Maxim, 50 metų:

Soyuz-Apollo yra tikras naujoviškas produktas. Ilgą laiką kentėjau nuo erekcijos sutrikimų ir išbandžiau įvairius gydymo būdus. Tačiau tik pradėjęs naudoti šį prietaisą pasiekiau stabilią ir stiprią erekciją. Labai rekomenduoju jį visiems, kurie susiduria su panašiomis problemomis.

Alina, 47 metai:

Mano vyras ilgą laiką susidurdavo su erekcijos problemomis, todėl nusprendžiau padovanoti jam prietaisą Soyuz-Apollo. Tai buvo geriausias sprendimas! Jis pastebimai pagerino savo seksualinę ištvermę ir erekcijos kontrolę. Dabar abu labiau mėgaujamės seksu. Esu dėkinga šiam prietaisui už tai, kad jis sugrąžino ryškumą į mūsų miegamąjį.

Olegas, 45 metai:

Naudojau Sojuz-Apollo prostatitui gydyti. Prietaisas padėjo man išspręsti šią problemą ir pagerino bendrą seksualinę funkciją. Jaučiu didesnį komfortą ir malonumą lytinių santykių metu. Tai tikrai veiksmingas prietaisas.

Peteris, 55 metai:

Union-Apollo pranoko visus mano lūkesčius. Kentėjau nuo priešlaikinės ejakuliacijos ir erekcijos praradimo. Naudojant šį prietaisą mano problema pamažu išnyko. Dabar galiu mėgautis ilgu ir tenkinančiu seksu. Ačiū Soyuz-Apollo kūrėjams!

Maria, 41 m:

Sojuz-Apollo aparatas suteikė mums naujų seksualinių pojūčių. Mano vyras tapo labiau pasitikintis savimi ir aktyvesnis lovoje. Prietaisas padėjo jam kontroliuoti erekciją ir prailginti lytinį aktą.

Pirkti dabar Lietuvoje