Urotren šlapimo nelaikymo kapsulės

Urotren yra unikali priemonė, padedanti išspręsti šlapimo nelaikymo problemą ir atkurti šlapimo pūslės kontrolę. Dėl natūralios sudėties ir švelnaus poveikio organizmui ji yra veiksminga ir saugi naudoti.

Urotren šlapimo nelaikymo kapsulės

Urotren padės jums jaustis užtikrintai ir patogiai bet kokioje situacijoje, išvaduos jus nuo nuolatinio nerimo dėl galimo šlapimo nelaikymo. Pradėkite gyventi visavertį gyvenimą ir mėgaukitės kiekviena akimirka be baimės ir diskomforto su Urotren.

Urotren pirkti
Urotren kaina

Kiek kainuoja Urotren nuo šlapimo nelaikymo? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Urotren privalumai

Naujojo vaisto nuo šlapimo nelaikymo universalumas yra pagrindinis jo privalumas. Yra ir kitų Urotren privalumų, dėl kurių jis yra vienas populiariausių vaistų nuo šlapimo nelaikymo. Vaistas gydo ligą nepriklausomai nuo jos priežasties ir eigos sunkumo ir yra puiki šlapimo pūslės funkcijos sutrikimų profilaktikos priemonė.

 • Šlapimo ir lytinių organų sistemos gerinimas. Urotren skiriamas sergant įvairiomis urologinėmis ligomis, galinčiomis sukelti šlapimo nelaikymą – šlapimo takų uždegimais, urogenitalinėmis infekcijomis, endokrininės sistemos veiklos sutrikimais.
 • Regeneracija ląstelių lygmeniu. Urotren aktyviai šalina inkstų funkcijos sutrikimus, stiprina sfinkterio raumenų sistemą, atkuria prostatos funkciją.
 • Didina potenciją. Šlapimo nelaikymas vyrams ir moterims sukelia sumažėjusį potraukį, erekcijos funkciją, nevalingą ejakuliaciją, atima sekso malonumą. Urotren šias problemas pašalina per 2-3 savaites.
 • Visiška šlapinimosi kontrolė. Urotren padeda įveikti nevalingą šlapinimąsi suaugusiesiems, pagyvenusiems žmonėms, vaikams.
 • Prieinama kaina. Užsisakyti Urotren oficialioje gamintojo interneto svetainėje suteikia galimybę įsigyti vaistą už mažesnę kainą. Galėsite organizuoti kokybišką problemos gydymą namuose ir apsirūpinti vaistais profilaktiniams kursams.

Kuo skiriasi Urotren nuo šlapimo nelaikymo nuo kitų panašios paskirties urologinių vaistų? Tai vaistas, kuris atkuria sveiką šlapinimosi ritmą, šlapimo pūslės sfinkterio funkciją, leidžiantis ilgam pamiršti šlapimo nelaikymo problemą. Jei gydymą pradėsite laiku, nuo šlapimo nelaikymo pasveiksite visiems laikams. Vaistas saugus dėl savo natūralios sudėties, nesukelia šalutinio poveikio ir neturi kontraindikacijų. Todėl Urotren rekomenduojamas nėščioms moterims, sergančioms šlapinimusi, ir vaikams, kuriems nėra susiformavę šlapimo kontrolės receptoriai. Jei turite genetinį polinkį į šlapimo nelaikymą, jis padės jums gyventi nebijant, kad jus ištiks nemaloni liga.

Urotren sudėtis

Unikali vaisto Urotren sudėtis padeda atsikratyti šlapimo nelaikymo. Tai natūralių ingredientų, kurie veikia vienas kitą papildydami ir sustiprindami, derinys. Vaisto gamybos metu naudota bioekstraktavimo technologija, kuri leidžia išsaugoti natūralių žaliavų veikliąsias medžiagas pačia natūraliausia forma. Dėl tokio požiūrio į Urotren sudėtį biokompleksas tapo absoliučiai saugus ir maksimaliai veiksmingas.

 • Buchu lapų tinktūra bei dilgėlių ir ežiuolės ekstraktai – priešuždegiminiu, antibakteriniu poveikiu pasižymintis kompleksas. Jis apsaugo urogenitalinę sistemą nuo infekcijų, šalina uždegimą dėl peršalimo ir regeneruoja urogenitalines ląsteles.
 • Vitaminų duetas B12 plius D stiprina imunitetą nuo šlapimo takų ligų. Jo dėka organizmas gauna patikimą natūralią apsaugą. Vitaminai teigiamai veikia autoimunines reakcijas.
 • Vijoklinės arbatžolės lapų ekstraktas – atkuria sutrikusią inkstų funkciją. Padeda išvengti inkstų nepakankamumo, inkstų akmenų. Jis pasižymi diuretiniu poveikiu.
 • Spanguolių koncentratas – Urotren sudedamoji dalis, mažinanti urogenitalinių ląstelių bioplėvelę. Dėl to suaktyvėja receptoriai, atsakingi už šlapinimosi kontrolę.

Urotren vartojimo instrukcija

Norint įveikti šlapimo nelaikymą, reikia tinkamai pasirinkti vaistą. Ekspertai mano, kad Urotren yra patikimiausia priemonė šiai problemai spręsti. Vaistas palengvina būklę iš karto, kai tik pradedamas vartoti, gydymo metu jis normalizuoja visos šlapimo ir lytinių takų sistemos darbą. Norint pasiekti geriausių rezultatų, vaistą būtina vartoti laikantis Urotren vartojimo instrukcijų.

 1. Vartokite po vieną kapsulę du kartus per dieną ir užgerkite valgio metu.
 2. Užgerkite stikline vandens. 30 gydymo dienų.

Dėl Urotren vartojimo vaikų šlapimo nelaikymui gydyti reikia susitarti su gydytoju. Gydymo schema jaunesniems nei 6 metų vaikams apima pediatrinių dozių vartojimą.

Urotren vartojimo instrukcijoje rekomenduojama gydymo metu kapsulių vartojimo nenutraukti. Taip pat rekomenduojama kursą kartoti esant lėtiniam šlapimo nelaikymui ir komplikuotoms ligos formoms. Optimalus profilaktinis režimas – kursą kartoti du kartus per metus.

Kur įsigyti Urotren

Urotren galima užsisakyti tik gamintojo interneto svetainėje. Tai leidžia įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje skelbiami reklaminiai pasiūlymai. Kaip premija, konsultacija su produkto ekspertu teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkite Urotren vaistinėje

Šiuo metu Urotren šlapimo nelaikymui gydyti vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Urotren atsiliepimai

Marina, 56 metai:

Šlapimo nelaikymas man prasidėjo po ginekologinės operacijos. Gydytojas man patarė užsisakyti Urotren ir teigiamai atsiliepė apie produktą. Sakė, kad šis vaistas padėjo daugeliui jo pacientų, turinčių šią problemą. Po 3 savaičių nustojau net pratekėti. Kapsules toliau vartojau dar savaitę. Dabar gyvenu ir džiaugiuosi, kad esu išgydytas.

Igoris, 76 metų:

Man buvo pasakyta, kad Urotren tinka lėtiniam šlapimo nelaikymui gydyti, gydytojų ir pacientų vyrų atsiliepimai apie kapsules buvo teigiami. Tačiau negaliu pateikti tokios nuomonės, nes man tai nepadėjo. Buvo tam tikrų poslinkių – pavyzdžiui, rečiau kėliausi naktį. Tačiau dieną, kai įsitempiu, kosiu ar čiaudžiu, šlapimas vis tiek išsiskiria. Taigi vaistas problemos visiškai neišsprendžia.

Liudmila, 26 metai:

Nėštumo antrajame trimestre man pradėjo tekėti šlapimas. Paklausiau moterų, kaip sau padėti. Daugelis nėščiųjų savo atsiliepimuose gyrė Urotren, sakydamos, kad nėščiosios gali jį vartoti. Mano gydytojas tai patvirtino, kapsules vartojau dvi savaites, ir man viskas buvo gerai. Nėštumą išgyvenau be jokių problemų. Net paskutinėmis savaitėmis nebuvo jokių problemų.

Viktoras, 55 metai:

Kartu su prostatitu prasidėjo dažnas šlapinimasis, o paskui ėmė nesiekti tualeto. Labai nemalonūs dalykai, nuo kurių išsigelbėjimas buvo vaistas Urotren, atsiliepimus apie jį skaičiau internete. Jis tikrai padeda. Per mėnesį procesas tampa neskausmingas, šlapimo pūslė visiškai laisva. Dabar galiu kontroliuoti šlapinimąsi.

Irina, 69 metų:

Po to, kai man išėjo akmuo, šlapimas taip pat pradėjo tekėti, kada norėjo. Atsikračiau to su Urotren, mano atsiliepimas apie jį labai pagirtinas. Sfinkteris atsistatė nuo pirmųjų dienų. Manau, kad buvau išgydytas vos per vieną savaitę. Nuostabi priemonė ir visiškai nekenksminga.

Pirkti dabar Lietuvoje