Visana klausai

Ar kenčiate nuo klausos praradimo? Nedvejodami imkitės gydymo priemonių, nes šis simptomas gali būti pavojingiausių organizmo sutrikimų požymis. Negydomas jis gali sukelti kurtumą ir negebėjimą atgauti klausos. Susirgote klausos praradimu, bet nežinote, kaip pagerinti savo sveikatą? Visana gali jums padėti!

Visana klausai

Visana klausai turi saugią sudėtį, pagrįstą naudingomis augalinėmis sudedamosiomis dalimis. Juos organizmas visiškai įsisavina, kaupia ir garantuoja ilgalaikį gydymo rezultatą.

Sudėtyje nėra antibiotikų ar hormonų, todėl ji nepakenks net nusilpusiam organizmui. Vienintelė gydymo veiksmingumo sąlyga – laikytis vaisto nurodymų visą gydymo laikotarpį.

Visana pirkti
Visana kaina

Kiek kainuoja Visana klausos? Norėdami sužinoti dabartinę kainą, sekite aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Visana nauda

Pastebėjote klausos problemą, bet nežinote, kaip sau padėti? Atsisakykite cheminių produktų pirkimo ir pirkite Visana klausai, nes jis turi šių privalumų:

 • Saugi sudėtis. Į Visana formulę įeina tik organinės kilmės komponentai. Jie negali sukelti intoksikacijos, alerginių reakcijų, perdozavimo simptomų ir kito nemalonaus poveikio;
 • Kliniškai įrodytas poveikis. Tai, kad Visana tikrai padeda atkurti klausą, – ne gamintojo apgaulė, o eksperimentiškai įrodytas faktas ir išstudijavus realius vartotojų atsiliepimus;
 • Kompleksinis teigiamas poveikis. Visana klausai turi atkuriamąjį, stiprinamąjį, antioksidacinį, jauninamąjį, priešuždegiminį, antiseptinį ir apsauginį poveikį. Dėl to jis atkuria klausą vos per 1 trumpą naudojimo kursą;
 • Universalumas. Visana klausai galima naudoti klausos sutrikimų profilaktikai ir gydymui visiems, net alergiškiems žmonėms, pagyvenusiems žmonėms ir sergantiems lėtinėmis ligomis;
 • Nebrangi kaina. Užsisakydami Visana klausai oficialioje svetainėje, kiekvienas iš jūsų gali nugalėti kurtumą ir kitas klausos problemas nesinaudodami brangia siaurų specialistų pagalba.

Kodėl verta rinktis Visana iš daugybės vaistų nuo kurtumo? Analogų šiam vaistui nerasite pas kitus gamintojus. Pagrindinis jo privalumas – natūrali sudėtis ir ilgalaikis poveikis, užtikrinantis ilgalaikę remisiją. Vaisto sudėtyje nėra hormonų, antibiotikų ir kitų toksinių medžiagų, todėl jį galima skirti net vyresnio amžiaus žmonėms.

Visana sudėtis

Netikite, kad šis vaistas išgydys jūsų klausos sutrikimus? Jei taip, susipažinkite su Visana sudėtimi, ir įsitikinsite jo veiksmingumu:

 • Ginkmedžio dviskiaučio ekstraktas. Komponentas, pasižymintis ryškiu tonizuojamuoju ir stiprinamuoju poveikiu. Jis atkuria klausą;
 • Gotu kola ekstraktas. Naudinga medžiaga, pasižyminti priešuždegiminėmis ir antiinfekcinėmis savybėmis. Užkerta kelią vidurinės ausies uždegimui ir kitoms ausų ligoms;
 • Kadagio uogų ekstraktas. Sudedamoji dalis, pasižyminti antioksidaciniu ir atkuriamuoju poveikiu. Didina klausos receptorių jautrumą ir užkerta kelią kurtumo vystymuisi;
 • Japoninės soforos ekstraktas. Naudingas Visana ingredientas, kuriame yra daug vitaminų. Užkerta kelią klausos praradimui vystytis ateityje.

Visana naudojimo instrukcija

Kaip susigrąžinti klausą šio vaisto pagalba? Vadovaukitės preparato Visana vartojimo instrukcijomis ir jums pavyks:

 1. Ištirpinkite paketėlio turinį 100 ml šilto vandens.
 2. Sudėtį vartokite tuščiu skrandžiu vieną kartą per dieną.
 3. Gydymo kurso trukmė yra 2 mėnesiai.

Be recepto parduodama vaisto formulė nepakenks net nusilpusiam organizmui. Atsisakyti vartoti vaisto Visana turėtų tik nepilnamečiai, alergiški, taip pat nėščios ir žindančios moterys.

Ar pastebėjote klausos sutrikimą ir planuojate jo atsikratyti šiuo vaistu? Jums pavyks, tačiau su 1 sąlyga – laikytis vaisto vartojimo sąlygų. Jei nukrypsite nuo rekomendacijų, nepastebėsite jokio gydymo poveikio. Tik gydymas pagal Visana nurodymus palengvins Jūsų klausos sutrikimo simptomus, taip pat apsaugos Jūsų klausos receptorius nuo tolesnio pažeidimo.

Kur įsigyti Visana

Visana galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leidžia įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje skelbiami reklaminiai pasiūlymai. Papildomai suteikiama konsultacija su produkto specialistu telefonu, kuri neįpareigoja pirkti.

Pirkite Visana vaistinėje

Šiuo metu vaistinėje Visana klausos aparatui įsigyti negalite. Tačiau galite užsisakyti gaminį internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Visana atsiliepimai

Sofija, 51 metai:

Turėjau rimtų klausos problemų. Žmonės namuose net juokdavosi iš manęs, o aš pradėjau kompleksuoti. Kartą nuėjau pas otolaringologą, bet nieko sveiko gydytojas man nepatarė. Pradėjau studijuoti forumus ir skaityti atsiliepimus apie Visana. Šis vaistas labai giriamas, sakoma, kad jei jį vartosite 2 mėnesius, tai apie klausos sutrikimus nė neprisiminsite, pradėsite gerai girdėti. Nusipirkau jį, juolab kad kaina leidžia, ir išgėriau. Iš pradžių nepajutau jokio pagerėjimo, jį pastebėjau po mėnesio. Tačiau po gydymo dabar girdžiu gerai ir neturiu jokių nusiskundimų ar būklės pablogėjimo. Man patinka šis vaistas, rekomenduoju jį.

Varvara, 37 metai:

Po vidurinės ausies uždegimo pradėjo sparčiai blogėti klausa. Gydytojas paskyrė gydymą, bet jis nelabai padėjo. Nežinojau, ką daryti šiuo atveju, bet internete radau skelbimą apie Visana nuo klausos. Perskaičiau klientų atsiliepimus, neigiamų atsiliepimų beveik nebuvo, pamaniau, pabandysiu. Gėriau jį mėnesį, bent jau buvo kažkoks poveikis. Visiškai jokio poveikio nepastebėjau. Atėjau čia, kad palikčiau neigiamą atsiliepimą apie Visana ir atkalbėčiau kitus nuo šio nenaudingo vaisto pirkimo. Tačiau dabar atidžiau perskaičiau aprašymą ir supratau, kad klydau. Pasirodo, kad gydymo kursas yra 60, o ne 30 dienų. Mano klaida turi būti akivaizdi. Dar kartą nusipirksiu vaistą, atliksiu visą gydymo kursą ir tada padarysiu galutines išvadas.

Kirilas, 55 metų:

Tarp kenksmingų mano darbo sąlygų yra didelis triukšmas, dėl to turėjau rimtų klausos problemų. Nenorėjau įsigyti klausos aparato, nors atrodė, kad tai vienintelė išeitis. Tada mano žmonai papasakojo apie Visana klausos aparatą, šis vaistas tikrai atkuria klausą, jis parduodamas be recepto ir kainuoja labai nedaug, tačiau šį vaistą turiu vartoti 2 mėnesius. Ji išklausė tikrų atsiliepimų, pasitarė su manimi, nupirko ir aš pradėjau jį vartoti. Iš pradžių jokio rezultato nematyti, atrodo, kad vaistas nepadeda, bet paskui klausa tikrai pagerėjo ir poveikis ne trumpalaikis, o trunka ilgai – jau 5 mėnesius. Man šis produktas labai patinka, jei reikės, pirksiu daugiau.

Anastasija, 59 metai:

Mano klausa taip pat pradėjo blogėti, beveik visu garsu įjungdavau televizorių, dėl to namuose kildavo konfliktų, ir man buvo nemalonu. Nežinojau, ką daryti, norėjau nusipirkti klausos aparatą, bet prieš tai nusprendžiau pasikonsultuoti su otolaringologu. Jis pasakė, kad dabar to daryti nereikia – yra vaistas, kurį reikia vartoti 2 mėnesius, ir jis atstatys klausą – Visana. Pasak gydytojo, šis augalinis vaistas yra saugus ir nebrangus, todėl jį verta išbandyti. Užsisakiau jį, išklausiau gydymo kursą ir likau labai patenkintas rezultatais. Mano klausa visiškai atsistatė, nebeliko jokio diskomforto. Rekomenduoju jį vartoti. Beje, šį vaistą galite vartoti ir profilaktiškai. Anksčiau jau vartojau vitaminus nuo klausos, bet nepastebėjau jokio poveikio, o šis vaistas ją atstatė akimirksniu!

Romanas, 63 metai:

Su amžiumi klausa prastėja, tame nėra nieko neįprasto. Nemaniau, kad ją atstatysiu, bet dukra man atnešė Visana, skirtą klausai gydyti. Ji sakė, kad turėčiau jį išbandyti, vartoti, atsiliepimai labai geri, gal padės, o ir gyventi patogiau, kai viską girdi. Aš sutikau ir pradėjau jį vartoti, tuo labiau kad vaisto sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų, nėra jokios rizikos. Galiu pasakyti, kad esu labai patenkinta poveikiu. Tai vienas iš nedaugelio vaistų, kurie tikrai veikia, už savo kainą jis tiesiog auksinis. Dabar rekomenduoju jį visiems savo draugams, nes daugelis mano bendraamžių turi panašių problemų. Ir aš rekomenduoju jums, nepamirškite savo sveikatos, išbandykite jį, jis veikia.

Pirkti dabar Lietuvoje