Welltone lašai hipertenzijai

Welltone lašai nuo hipertenzijos – natūralus sprendimas, skirtas širdies ir kraujagyslių sistemai palaikyti.

Welltone lašai hipertenzijai

Specialiai sukurtas žmonėms, sergantiems hipertenzija, šis lengvai vartojamas produktas suteikia palengvėjimą ir padeda pasiekti ligos remisiją.

Welltone pirkti Lietuvoje
Welltone kaina

Kiek kainuoja Welltone lašai nuo hipertenzijos? Dabartinę kainą rasite paspaudę aukščiau esančią nuorodą į oficialią pardavėjo svetainę.

Welltone lašų nauda

 • Natūralus kraujospūdžio reguliavimas. Lašai padeda natūraliai reguliuoti kraujospūdį.
 • Arterijų tonuso ir elastingumo atkūrimas. Lašai padeda atkurti arterijų tonusą ir elastingumą, prisideda prie sveikos širdies ir kraujagyslių sistemos veiklos.
 • Mirtinų širdies ir kraujagyslių komplikacijų šalinimas. Lašai mažina mirtinų komplikacijų, susijusių su širdies ir kraujagyslių sveikata, riziką.
 • Geresnė miego kokybė ir sumažėjęs veido patinimas. Klientai geriau ir sveikiau išsimiega, nepabunda nuo veido patinimo.
 • Geresnė atmintis ir smegenų veikla. Pagerėja atmintis ir padidėja bendras smegenų aktyvumas.
 • Lėtinio skausmo, kurį sukelia hipertenzija, malšinimas. Padeda palengvinti lėtinį skausmą, susijusį su hipertenzija.
 • Nervų sistemos atsipalaidavimas. Padeda atsipalaiduoti ir nuraminti nervų sistemą.
 • Mažina spengimą ausyse ir nosies užgulimą. Vartotojai praneša, kad sumažėjo tokių simptomų kaip spengimas ausyse ir nosies užgulimas.
 • Streso ir pernelyg didelio prakaitavimo mažinimas. lašai padeda sumažinti streso lygį ir pernelyg didelį prakaitavimą, prisideda prie bendros gerovės.

Welltone sudedamosios dalys

Welltone lašai pasižymi ekologiškais ingredientais, kurie nekelia pavojaus sveikatai. Ši naujoviška sudėtis išskiria jį iš cheminių ingredientų, turinčių laikiną poveikį, kuris ilgainiui gali pabloginti širdies ir kraujagyslių sveikatą. Be to, produkte nėra GMO, cheminių medžiagų, alergenų, antibiotikų ir steroidų.

Apžvelkime pagrindines veikliąsias medžiagas:

 • Gudobelių lapų ekstraktas – veikia kaip natūralus kraujagysles plečiantis preparatas, valo arterijas, apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo ir padeda mažinti aukštą kraujospūdį. Jis taip pat subalansuoja smegenų kraujotaką ir mažina nuovargį bei nervinius sutrikimus, susijusius su hipertenzija.
 • Askorbo rūgštis – palaiko imuninę sistemą, mažina stresą ir kovoja su pagrindinėmis aukšto kraujospūdžio priežastimis. Jos antioksidacinės savybės padeda išvengti hipertenzinių krizių ir mažina blogojo cholesterolio kiekį organizme.
 • L-argininas – stimuliuoja azoto oksido (NO) gamybą organizme, kuris prisideda prie kraujagyslių išsiplėtimo. Reguliarus L-arginino vartojimas skatina normalią kraujotaką ir atkuria kraujagyslėms bei širdžiai būdingas funkcijas.
 • Melisos ekstraktas – palaiko kraujagysles ir reguliuoja normalų kraujospūdį. Jis pasižymi lengvu raminamuoju poveikiu, malšina aritmijos ir galvos skausmo simptomus, veikia kaip antioksidantas, šalindamas iš organizmo toksinus.
 • Lauro lapų ekstraktas – lengvina įvairius kraujagyslių sutrikimus, susijusius su hipertenzija, skatina tinkamą kraujotaką ir reguliuoja širdies veiklą. Jis taip pat veikia kaip diuretikas.
 • Valerijono šaknų ekstraktas – pasižymi analgetiniu, raminamuoju ir balansuojančiu poveikiu. Jis ramina nervus, mažina aukštą kraujospūdį, lėtina širdies ritmą ir skatina greitą kraujagyslių išsiplėtimą. Taip pat rekomenduojamas miego ciklams reguliuoti ir lengvų psichikos sutrikimų simptomams mažinti.

Naudojimo instrukcijos

Laikykitės šių nurodymų, kad Welltone lašai būtų veiksmingai vartojami:

 1. Išgerkite pusę stiklinės gryno vandens (100 ml).
 2. Įlašinkite 40 Welltone lašų.
 3. Gerkite prieš valgį kartą per dieną.

Minimali kurso trukmė – 30 dienų.
Norėdami ilgalaikių rezultatų, vartokite visą 2 mėnesių kursą.

Kur įsigyti Welltone

Welltone galima užsisakyti tik gamintojo svetainėje. Tai leidžia įsigyti originalų ir saugų produktą su įrodytu veiksmingumu. Periodiškai svetainėje skelbiami reklaminiai pasiūlymai. Papildomai suteikiama konsultacija su produkto specialistu telefonu, kuri neįpareigoja pirkti.

Pirkti Welltone vaistinėje

Šiuo metu Welltone lašų nuo hipertenzijos vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gaunant prekes.

Specialisto atsakymas

Amiran Arsakov, aukšto kraujospūdžio specialistas:

Dėl visapusiško požiūrio į priemonę širdies ir kraujagyslių sistema atkuriama per vieną ar du vartojimo kursus. Pažymėtina, kad Welltone neturi jokio šalutinio poveikio, išskyrus individualų komponentų netoleravimą, ir gali būti toks pat veiksmingas kaip šiuolaikiniai sintetiniai vaistai.

Klientų atsiliepimai apie Welltone

Svetalana Tomleva, 40 metų:

Aš susidūriau su Welltone lašais iš teigiamų atsiliepimų internete ir nusprendžiau juos išbandyti po to, kai kovojau su neveiksmingomis tabletėmis savo hipertenzinėms krizėms gydyti. Nuo antros vartojimo dienos pastebėjau žymų pagerėjimą – kritiniais momentais nebeskauda galvos ir neskauda širdies. Mano kraujospūdis išliko stabiliai normalus. Net nutraukus lašų vartojimą, mano būklė išliko stabili. Dabar mėgaujuosi gyvenimu be hipertenzijos, kupinu energijos ir pozityvumo.

Maksimas Dijonovas, 55 metai:

Tai geriausias natūralus sprendimas kraujospūdžiui mažinti. Anksčiau turėdavau vartoti daugybę tablečių, nuo kurių skaudėdavo skrandį. Dabar galiu gyventi sveiką gyvenimą be cheminių medžiagų naštos.

Emily Parker, 70 metų:

Pradėjau vartoti Welltone lašus dėl savo mamos, kuri daugelį metų kentėjo nuo širdies ir kraujagyslių problemų. Dabar ji ne tik jaučiasi gerai, bet ir teigia, kad jaučiasi nepaprastai gerai, tarsi būtų dvidešimtmetė.

Pirkti dabar Lietuvoje