Zenidol pėdų grybelio

Zenidol kremas grybeliui yra natūralios sudėties, infekcijos gydymo saugumas dėl cheminių, hormoninių, sintetinių komponentų nebuvimo yra absoliutus. Todėl tepalą gali vartoti suaugusieji ir senyvi žmonės, nebijodami šalutinio poveikio.

Zenidol pėdų grybelio

Tepalo komponentai pasižymi priešuždegiminiu, antibakteriniu, antiseptiniu, regeneruojamuoju, imunomoduliaciniu poveikiu. Zenidol kremas veikia visomis kryptimis kovojant su grybeliu.

Zenidol pirkti Lietuvoje
Zenidol kaina

Kiek kainuoja Zenidol nuo pėdų grybelio? Dabartinę kainą galite sužinoti paspaudę aukščiau esančią nuorodą oficialioje pardavėjo svetainėje.

Zenidol nauda

Naująjį tepalą nuo grybelio renkasi gydytojai ir vartotojai, taip yra dėl to, kad vaistas aktyviai veikia pėdų, nagų, gleivinių grybelį. Zenidol kremo privalumas yra greitas infekcijos gydymas, komplikacijų, pasireiškiančių pūlingais procesais, įtrūkimais, žaizdų infekcija, prevencija. Preparatas negailestingai naikina grybelį, tačiau nesunaikina sveikų epidermio ląstelių.

 • Visiškas grybelio sunaikinimas. zenidol sunaikina grybelių sporas bet kur ir tikrai. Infekcijos židiniai užblokuojami, nustoja plisti, o užkrėstos vietos veikiamos antiseptinio poveikio.
 • Jau pirmą kartą panaudojus Zenidol pašalinamas niežulys, sumažėja pleiskanojimas ir palengvėja žaizdos. Po poros dienų išnyksta nemalonus kvapas, pėdų oda sudrėkinama, išnyksta sausumas.
 • Dėl infekcijos židinių gydymo Zenidol tepalu atsinaujina grybelio pažeisti audiniai. Po savaitės įtrūkimai užgyja, uždegimas nurimsta, skausmas sumažėja.
 • Po gydymo Zenidol tepalu kurso oda ir nagų plokštelės tampa tokios pat, kokios buvo prieš užsikrėtus grybeliu.
 • Prieinama kaina. Užsisakyti Zenidol oficialioje gamintojo interneto svetainėje leidžia įsigyti kremą už prieinamą kainą ir visapusiškai išgydyti grybelį, taip pat sudaryti tepalų rezervą, kad nuo infekcijos apsisaugotų visi šeimos nariai.

Zenidol sudėtis

Atsikratyti grybelio padeda unikali Zenidol kremo sudėtis, skirta kariuomenei.

 • Arbatmedžio aliejus yra terpenų, turinčių fungicidinių savybių, šaltinis. Šios medžiagos naikina grybelių sporų struktūrą, sustabdo jų gyvybinį ciklą.
 • Komforų ekstraktas – pasižymi imunomoduliuojamuoju poveikiu. Pažadina vietinį imunitetą. Organizmas pradeda aktyviai priešintis infekcijai, grybelinės bakterijos žūsta.
 • Terpinenas – natūralios kilmės medžiaga, kuri naikina grybelių sukėlėjus ir per trumpą laiką sunaikina ištisas sporų kolonijas. Tai sudedamoji dalis, naikinanti grybieną gilesniuose epidermio sluoksniuose.
 • Siera – dezinfekuojanti Zenidol sudedamoji dalis, užtikrinanti grybelio plitimo stabdymą. Ji malšina uždegimą, minkština odą ir skatina bakterijų pažeistų ląstelių regeneraciją.

Zenidol naudojimo instrukcija

Zenidol kremas yra pagalbininkas kovoje su grybeliu, kuris pašalins Jūsų simptomus per porą dienų, nuo infekcijos – per 20 dienų. Jums nebeliks niežtinčių, skaudančių, pleiskanojančių pėdų, trupančių nagų. Tačiau, kad rezultatas būtų greitas ir lemtų pasveikimą, kremą reikia naudoti laikantis Zenidol vartojimo instrukcijos.

 1. Pėdas 15 minučių pamirkykite šiltame vandenyje, po to sausai nušluostykite rankšluosčiu ir patepkite pėdas kremu.
 2. Procedūrą kartokite du kartus per dieną ir toliau naudokite 30 dienų.

Zenidol nuo grybelio reikia naudoti nepertraukiamai viso kurso metu. Kremą būtina naudoti tol, kol ligos požymiai visiškai išnyks.

Zenidol vartojimo instrukcijoje nurodyta, kad aktyvus tepalo veikimas trunka 12 valandų. Po to grybelio bakterijos suaktyvėja ir vėl pradeda daugintis. Tai reiškia, kad praleisti gydymo negalima, nes tai išprovokuos naują infekcijos priepuolį. Norint užtikrinti apsaugą nuo pakartotinės infekcijos, grybelio gydymą reikia tęsti mažiausiai 30 dienų.

Kur įsigyti Zenidol nuo pėdų grybelio

Zenidol galima užsisakyti tik gamintojo interneto svetainėje. Taip galėsite įsigyti originalų ir saugų produktą, kurio veiksmingumas įrodytas. Periodiškai svetainėje yra akcinių pasiūlymų. Kaip premiją, konsultacija su ekspertu dėl priemonės teikiama telefonu ir neįpareigoja pirkti.

Pirkite Zenidol vaistinėje

Šiuo metu Zenidol nuo pėdų grybelio vaistinėje nusipirkti negalite. Tačiau galite užsisakyti produktą internetu su pristatymu paštu arba per kurjerį. Apmokėjimas gavus prekes.

Atsiliepimai pirkėjams Zenidol

Irina, 44 metai:

Jei kas nors užsikrėtė grybeliu, pradėkite gydyti visus. Tai suteiks galimybę išgelbėti vaikus, vyresniąją kartą nuo labai sunkiai gydomos infekcijos. Mes naudojome zenidol, perskaitę puikius atsiliepimus internete. Vaistas mūsų nenuvylė. Visi pasveiko per mėnesį. Mano močiutė net atsikratė onichomikozės, su kuria kelerius metus kovojo kitomis priemonėmis. Vadinasi, tepalas padeda ir nuo mikozės, ir nuo nagų grybelio. Tai universalus biokompleksas.

Valerijus, 77 metai:

Gydė grybelį vaunted atsiliepimuose zenidolio kremu, bet nagai neatsigavo. Yra tam tikras pagerėjimas, jie šiek tiek susilpnėję, ne tokie įaugę kaip anksčiau. Tačiau jie nėra išgydyti. Nes jie sustorėję, trupa, skauda apsiavus batus. Taigi onichomikozės kremas neišgydo, ir nereikėtų pervertinti jo veiksmingumo.

Svetlana, 66 metų:

Jei dar nežinote apie naująjį priešgrybelinį kremą zenidol, patariu perskaityti mano apžvalgą iki galo. Tepalą turėjau naudoti norėdama atsikratyti onichomikozės, kuria sirgau 10 metų. Šios infekcijos atsikratiau vos per mėnesį, tačiau prieš tai buvo keli nesėkmingi bandymai naudojant brangius kremus, lakus. Netgi užsisakiau nagų lako iš Vokietijos, bet jis nepadėjo. Po mėnesio gydymo atsikratiau infekcijos ir užsiauginau sveiką nagą. Gailiuosi tik, kad anksčiau nežinojau apie šį kremą, daug metų vaikščiojau su gėdingu nagu.

Liudmila, 70 metų:

Turėjau pėdų ir nagų grybelį, nuo kurio gydžiausi ne kartą ir ilgai. Mikozė praėjo, bet su nagų grybeliu susidoroti nepavyko. Negydoma infekcija vėl sugrįždavo, pėdos niežėjo, smirdėjo ir skilinėjo. Išsigelbėjimas buvo kremas zenidolis, apie kurį gerų atsiliepimų pasakė gydytojas dermatologas. Tiesa, man teko gydytis šešias savaites, bet tai niekis, palyginti su kančiomis, kurias jau patyriau. Svarbu tai, kad grybelio nebėra jau daugiau kaip aštuonis mėnesius. Tai reiškia, kad imuninės apsaugos poveikis, apie kurį rašoma pakuotės lapelyje, suveikė.

Pirkti dabar Lietuvoje